Zoom AC-2 Akustik Creator Efekt Pedalı

Adet
ZOOM AC-2 kodlu ZOOM ürünüdür.

Zoom AC-2 Akustik Creator Efekt Pedalı

Zoom AC-2 Akustik Creator ile akustik sesinizi güçlendirin. AC-2, sahnede veya stüdyoda doğal gitar tonu sunmak için ihtiyacınız olan her şeyi kapsayan bir DI'dır. AC-2, akustik manyetikler yoluyla kaybolan tonu otomatik olarak geri yükler, böylece sesiniz her zaman gür ve rezonanslı duyulur. Kolay kurulum ve hacimli bir performans sunan  Zoom AC-2  akustik gitarınızı sahnede kullanmak için çok yönlü bir çözüm ortağıdır.

Akustik Tonunuzu Geri Kazanın

16 kaynak gitar ön ayarı ile AC-2, çeşitli gitar türlerinin ve vücut şekillerinin ses özelliklerini korumaya yardımcı olur. AC-2 ile tercih ettiğiniz gitarı seçtikten sonra, piezo veya manyetik pikap seçimini tamamlayarak, gitarınızın tonunu tam bir doğrulukla yeniden üretip, yükseltebilirsiniz.

 

 

Temel DI Özellikleri

AC-2, sinyalinizi güçlendiren ve gerçek akustik sesinizi geri yüklemenize yardımcı olan yüksek kaliteli bir ön amfiye sahiptir. Akustiğin derinliğini ve genişliğini artırmak için doğal sese sahip reverb efekti ile kolay 3 bantlı EQ ayarlamalarıyla istediğiniz tonu tamamlamanıza olanak tanır.

Volume Kontrolü

AC-2'nin volume düğmesi, ön amfinin giriş kazancını ve çıkış seviyesini otomatik olarak kontrol ederek, ses seviyelerini eşleşecek şekilde ayarlar. Sahnede canlı performans yaparken ses kontrolü ve kurulumu basitleştirmek için ihtiyacınız olanları tek bir kutuda toplayacak şekilde tasarlanmıştır.

Anti-feedback Özelliği

AC-2 ayrıca canlı performanslar için olası frekans sorunlarını otomatik olarak bulan ve ortadan kaldıran bir anti-feedback düğmesine sahiptir.

AC-2'nin dengeli XLR çıkışı (ground/lift ve pre/post kontrol ile), herhangi bir PA mix masasına veya stüdyo konsoluna kolayca bağlanmanıza olanak tanır. Ayrıca amfilere, kulaklıklara veya ses arabirimlerine mono veya stereo bağlantı için iki adet ¼ ”çıkış içerir.

Ayrıca, AC-2'nin (Boost) güçlendirme işlevini kullanarak bir dokunuşla nüanslarınız için 9 dB kazanç elde edebilirsiniz.

Dahili Tuner

AC-2'nin geniş LED göstergeli dahili tuner, kolay akort etme sağlar.

Güç Kaynağı

AC-2, tüm ortamlarda akustik performansınızı geliştirmek için tasarlandığından, çeşitli güç seçenekleri sunar. İki AA pil, üç saate kadar sürekli güç sağlar. Alternatif olarak, güç için Zoom AD-16 AC adaptörünü veya bilgisayarınız aracılığıyla AC-2'ye güç sağlamak için mikro USB bağlantı noktasını kullanabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler:

* Pedal Türü : Akustik Modelleme DI Gitar Pedalı

* Etki Tipleri : Akustik gitar modelleme, Reverb

* Girişler : 1 x 1/4 "(enstrüman)

* Çıkışlar : 2 x 1/4 "(stereo çıkış / kulaklık), 1 x XLR (dengeli)

* USB : 1 x Mikro-B Tipi

* Özellikler : Tuner, Boost anahtarı

* Güç Kaynağı : 9V DC 500mA güç kaynağı (dahil) / USB

* Piller : 2 x AA pil

* Yükseklik : 2 "

* Genişlik : 4.2 "

* Derinlik : 6.2 "

Yükleniyor...