Zoom F2-BT Bluetooth Yaka Mikrofonu ve Ses Kayıt Cihazı (Siyah)

Adet

Zoom F2-BT Bluetooth Yaka Mikrofonu ve Ses Kayıt Cihazı (Siyah)

Zoom F2-BT Bluetootg Saha Kayıt Cihazı, video ve vlog ile çekimleri için kayıt ses kayıt işlemlerini profesyonelleştirmek ve kolaylaştırmak için üretilmiştir. 

Kutu İçeriği

LMF-2 yaka mikrofonu (Lavalier), 
Wind screen, 
2 adet pil

Teknik Özellikler

 • A/D Resolution: 48 kHz / 32-Bit
 • Analog Girişler: 1 x 1/8" (mic)
 • Analog Çıkışlar: 1 x 1/8" (headphone/line)
 • Kulaklık: 1 x 1/8"
 • hafıza: Micro-SD, SDHC (512GB'a kadar Yükseltilebilir.)
 • USB: 1 x Type C
 • Güç Desteği: 2 x AAA
 • Batarya Ömrü: 14+ Saat
 • Height: 2.3"
 • Width: 1.8"
 • Depth: 0.9"

 

''Zoom ses kayıt cihazı ürünlerimiz TRT bandrollüdür.''

Kameramanlar, Podcast'ler, Vlogger'lar

Düşük Profilli Omni Lav Mikrofonu, Gain Gerekmez

Uygulama Kontrolü ve Zaman Kodu için Bluetooth

32-Bit Float Distorsiyonsuz Kayıt

 

Kırpmayı unutun, kazancı unutun ve güçlükleri unutun; Zoom F2-BT ultra kompakt taşınabilir alan kaydediciyi açın ve bir sonraki video çekiminiz, podcast'iniz, vlog'unuz veya röportajınız için anında net, distorsiyonsuz diyalogları yakalamak için kaydet'e basın . Ayrıca, standart F2 modelinin sunduğu her şeye ek olarak, kullanıcılara uygulama tabanlı kontrol ve kablosuz zaman kodu senkronizasyonu sağlar.

 

32 bitlik kayan nokta teknolojisi sayesinde F2-BT, bozulmadan kaçınarak, düşük gürültü performansını korurken ve sizi kazancı ayarlama sorumluluğundan kurtarırken atabileceğiniz en yumuşak ve en yüksek sesleri yönetir. Kırpılmış dönüştürücüler ve kötü ayarlanmış preamp'lar tarafından mahvolan kayıtlar geçmişte kaldı. F2-BT'yi istemeden kesintiye uğratma konusunda endişelenmenize bile gerek yok çünkü Hold anahtarının basit bir hareketi, hangi düğmeye basarsanız basarsanız kaydı kaydetmeye devam edecektir.

 

F4, F6 ve F8n gibi diğer F Serisi kaydediciler, konum ses kaydedicileri için bir ses çantasına hazır form faktörü etrafında ortalanırken, F2-BT, doğrudan nesneye kemere monte ve cebe uygun yerleştirme için uyarlanmıştır. Düşük profilli tasarımı ve kilitleme konektörü ile birlikte verilen yaka mikrofonu bile, kullanıcının veya kameramanının dikkatini dağıtmayacak güvenilir ve görsel olarak gizli çalışma için optimize edilmiştir. Bir kulaklık çıkışı ve yerleşik taşıma kontrolleri ile F2-BT, oyuncuların kendi performanslarını eleştirmek için kayıtları tekrar dinlemelerine de olanak tanır.

 

Canlandırıcı basit tek dokunuşlu kontrollerden uzun pil ömrüne ve çoklu güç seçeneklerine kadar F2-BT, ses geçmişiniz ne olursa olsun size hizmet etmek için uygun şekilde donatılmıştır. İster bir podcast için uzun süreli kayıt, ister bir röportaj için profesyonel ses kaydı, düğünler için çok sağlam bir sistem veya vlog'lar için yerden tasarruf sağlayan bir kuruluma ihtiyacınız olsun, F2-BT önemli sesinizi her yerde yakalamaya hazırdır.

 

F2-BT'nin operasyonel basitliği, ister basit, ister karmaşık veya sürekli değişiyor olsun, iş akışınızın önüne asla geçmemesini sağlar, böylece onu ana kaydediciniz veya ek güvenlik için bir yedekleme birimi olarak güvenle kullanabilirsiniz. Ücretsiz Zoom F2 Control uygulaması aracılığıyla mobil cihazınızdan uygun uzaktan kontrol işlevlerinden (kayıt başlatma/durdurma, düşük kesme filtreleme, çıkış hacmi, pil ekranı ve daha fazlası) yararlanın. Çekimden sonra, dosyalarınızı USB aracılığıyla bir bilgisayara aktarın, ardından sesinizi dünyanın duyması için düzenlemek, geliştirmek, karıştırmak ve dışa aktarmak için verilen Steinberg WaveLab Cast yazılımını kullanın.

 

Kilitleme Konnektörlü Düşük Profilli Yaka Mikrofonu

Birlikte verilen yaka mikrofonunu verilen mikrofon klipsi ile nesnenize takın, ardından 3,5 mm fişli kablosunu F2-BT'nin girişine bağlayın; kilitleme bağlantısı, istenmeyen bağlantı kesmelerini engeller. Mikrofonun çok yönlü polar modeli, her yönden tutarlı ses alımı sağlayarak, konu başını çevirdiğinde veya mikrofon pozisyon değiştirdiğinde bile güvenilir ses yakalama sağlar. Ayrıca, hafif rüzgar gürültüsünün kolayca azaltılması için üç ön cam sağlanır.

Otomatik Bozulmayan Ses

F2-BT, A/D dönüştürücülere aşırı yüklenmeden yoğun yüksek sinyalleri yakalamak ve aşırı gürültü olmadan son derece sessiz sesler getirmek için 32 bit kayan kayıt teknolojisini kullanır, üstelik bunların tümü sizden herhangi bir kazanç ayarı gerektirmeden. Sadece mikrofonu bağlayabileceğinizi ve net, net diyaloglar elde etmek için kayda başlayabileceğinizi bilerek güvenle kaydedin.

Yüksek Kaliteli Kayıt Ayarları

F2-BT, her ikisi de mono sıkıştırılmamış BWF (Yayın Dalga Dosyası) formatında 32-bit / 44.1 kHz veya 32-bit / 48 kHz arasından seçim yapabileceğiniz iki yüksek kaliteli kayıt çözünürlüğü sunar. Veri sıkıştırma olmaması, ses dosyalarının oluşturulmasında kalite kaybı olmadığı anlamına gelir. Kayıtlarınızdaki gürültü ve bas oluşumunu azaltmak için yerleşik 80 Hz alçak kesim filtresini kullanın.

Doğrudan microSD Kartlara Kaydedin

512 GB'a kadar depolama alanı için doğrudan bir microSD/microSDHC/microSDXC karta (ayrı olarak satılır) kayıt yaparak taşınabilirliği en üst düzeye çıkarın.

Plug-In Gücüne Sahip Mikrofon Girişi

F2-BT, kilitlenen 3,5 mm mini jak girişi aracılığıyla mikrofon seviyesindeki sinyalleri barındırabilir. 2,5V fişli güç sağladığı için yaka, kulaklık ve kulaklık gibi yaygın kondansatörlü mikrofonları kullanmakta özgürsünüz.

Ses Kontrollü Kulaklık/Hat Çıkışı

Özel ses açma/kısma düğmelerine sahip kilitli bir 3,5 mm stereo çıkış jakı, kolay izleme için kameranıza, DSLR'nize, ikincil kayıt cihazınıza ve hatta kulaklıklarınıza doğrudan yönlendirme sağlar.

Saatlerce Güç

Yerinde üretimin hızına ayak uydurmak için F2-BT, iki adet AAA alkalin, Lityum veya NiMH şarj edilebilir pil (alkalin dahil), bir Zoom AD-17 güç adaptörü (ayrı olarak satılır) veya bir USB ile çalıştırılabilir. Type-C pil takımı (ayrı olarak satılır). AAA pillerle 14 saate kadar çalışma süresiyle, F2-BT için tüm gün süren çekimler sorun olmaktan çıkıyor.

Uygulama Kontrolü veya Kablosuz Zaman Kodu için Bluetooth

F2-BT yerleşik Bluetooth özelliğine sahiptir, dongle gerekmez. Ücretsiz Zoom F2 Control uygulamasıyla, mobil cihazınızdan kablosuz olarak kayıtları başlatabilir/durdurabilir, pil seviyelerini görüntüleyebilir, çıkış sesini ayarlayabilir, düşük kesimli filtrelemeyi kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Ayrıca F2-BT'yi, kaydedilen dosyalara zaman kodu almak ve yazmak için Zaman Kodu Sistemleri (ayrı olarak satılır) tarafından bir UltraSync BLUE cihazıyla eşleştirebilirsiniz; bu, F2-BT'yi profesyonel ses için video uygulamaları için kullanışlı bir kaydedici haline getirir.

USB Dosya Aktarımları ve Ayarları Düzenleyicisi

F2 Düzenleyici, Mac veya Windows bilgisayarınızdan ayarları yapmanızı, SD kartları biçimlendirmenizi ve daha fazlasını yapmanızı sağlar. F2-BT'nin bir USB Type-C bağlantı noktası olduğundan, onu bir USB kablosuyla (ayrı olarak satılır) bilgisayarınıza bağlayın ve düzenleyiciyi başlatın. USB bağlantısı, dosyaları bilgisayarınıza aktarmayı da kolaylaştırır.

Sezgisel Kontroller ve LED Göstergesi

Sezgisel tek dokunuşlu düğmeler (kaydetme, oynatma, durdurma ve ses açma/kısma) gezinmek için menü olmadan hızlı, sorunsuz işlemler sağlar. Ses seviyesi, pil durumu ve gücün net bir şekilde gösterilmesi için LED'ler sağlanmıştır.

Tutma İşlevi Kazayla Oluşan Kesintileri Engeller

Düğmeye yanlışlıkla basılmasının neden olduğu kayıt kesintilerini önleyen Tut işlevini devreye sokmak için güç anahtarını Tut konumuna çevirin.

Doğru Saat Ayarı

F2-BT, ses ve video senkronizasyon sorunlarını önlemek için yüksek hassasiyetli dahili saat (±3ppm) ile donatılmıştır.

Düşük Profilli ve Hafif

Minimalist profili ile hafif F2-BT, kemerlere ve kemerlere düzgün bir şekilde takılır veya kayıt cihazının kolayca gizlenebilmesi için bir cebe sığdırılabilir.

Ücretsiz Düzenleme Yazılımı

Zoom F2-BT, bir dizi kapsamlı düzenleme, karıştırma ve iyileştirme aracıyla projenizi tamamlamanıza yardımcı olan Steinberg'in WaveLab Cast yazılımı için ücretsiz bir indirme lisansı içerir.

Podcasting: WaveLab Cast, sizi doğrudan Spreaker veya Podbean gibi podcast dizinlerine bağlar. Bölümleri hızlı bir şekilde yükleyebilir, ayrıca doğrudan RSS beslemeleri oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz.

Video için Ses: Video dosyanızı içe aktarın ve WaveLab Cast sesi otomatik olarak çıkaracaktır. İstenmeyen gürültüyü azaltmak, seviyeleri değiştirmek ve yüksek sesli ıslıkları kaldırmak için düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz. Ölçüm seçenekleri, yeni parçalar oluşturmanıza, müziğinizde yavaşlama yapmanıza ve EQ ve sıkıştırmayı kullanmanıza olanak tanır. WaveLab Cast'in dışa aktarma işlevlerini kullanarak sesi video dosyasına yeniden ekleyin.

Saha Kaydı: WaveLab Cast, 96 kHz'e kadar ses kalitesini destekler ve üst düzey bir yeniden örnekleyici içerir. RestoreRig, gürültüyü ve istenmeyen sesleri ortadan kaldırır. Snap fonksiyonlarını ve crossfade seçeneklerini kullanarak yeni dosyalar oluşturabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, ses dosyalarınızı herhangi bir popüler ses biçiminde dışa aktarın.

Yükleniyor...