AKAI FORCE Müzik Prodüksiyonu Kontrol Cihazı

Adet
AKAI FORCE kodlu AKAI ürünüdür.

Bağımsız çalışabilen müzik prodüksiyonu / DJ performans cihazı yeni Akai Force; klip başlatma, sıralayıcı, örnekleme, synth ve modern klip tabanlı iş akışını kolaylıkla takip edebileceğiniz 7 inç dokunmatik ekrana sahip! Yaratıcılığınızı maksimum etkileyici özellik için kullanan ultra sezgisel iş akışına sahip Force ile bilgisayar ekranına duymadan prodüksiyonlarınızı yaratabilmek gerçekten de çok büyük bir lüks değil mi? O yüzden beklentilerinizi yeniden tanımlayın! Akai Force, çağdaş müzik üretim çözümleri ve yeni nesil DJ performans teknolojileri sunarak, yeni endüstri standartlarını belirliyor.

Force’un özellikleri arasında; 8x8 RGB matrisi, 7 inç tam renkli çoklu dokunuşlara duyarlı dokunmatik ekran, OLED ekranlı 8 adet dokunmaya duyarlı düğme, 2 audio girişi ve 4 audio çıkışı, MIDI ve CV I/O  bulunuyor. Bu kapsamlı çok yönlülük, bir bilgisayara bağlanma sıkıntılarından tamamen arındırırken, kullanıcıya eşi görülmemiş derecede özgürlük ve ifade yeteceği sağlar.

Akai Force'un kalbinde, herhangi bir performansın yaratıcı özünü oluşturan sezgisel bir klip merkezli iş akışı bulunuyor. Birbirinden farklı modları uyumlu parçalar ile birleştirebilir ardından  MPC tarzında davul parçaları, tuşlu parçalar, MIDI’ler, CV parçaları veya diğer parçalar olarak klipleri adlandırabilirsiniz. Sonrasında oluşturduğunuz bu klipleri sıralayıcı sayesinde kompozisyonlaştırabilir, pad performanslarıyla süsleyebilir ve dahili düzenleyicide düzenlemelerini tamamlayabilir ve nota haline de getirebilirsiniz.

Ek özellikleri arasında gerçek zamanlı olarak zaman genişletme / oktav değiştirme, TubeSynth, Bassline ve Electric synth’leri dahil olmak üzere AIR Music Technology tarafından yaratılan kapsamlı efektlerin de bulunduğu dünyayı prodüksiyonuza dahil edebilirsiniz. Ayrıca ön ayarlı birkaç farklı synth’i kullanımı kolay tek bir pakette birleştiren makro bazlı sentezlemeye sahip Hype synth’i de performanslarınıza dahil edebilirsiniz. Son olarak, Force’un 8 parçaya kadar kayıt özelliğine sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Akai Force kutusundan SampleTools by CR2, MSX Audio ve Sample Magic dahil olmak üzere sektörün önde gelen örnek içerik sağlayıcılarından 10GB + boyutundaki olmaz olmaz sesler önceden yüklenmiş olarak geliyor. 248 Kit, 16 Demo Projeleri, 2500+ loop ve 500+ örnekle Force'un ses kütüphanesi, yaratıcılığınızı baştan sona ilham almak için en çok aranan seslere anında erişim sağlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERFORCE
TipBeat Prodiksiyon Workstation
Dahili Ses Motoru4 x Sentetik Motorlar
Ekran6,9" Tam Renkli LED Dokunmatik Ekran
Pedler64 x Hıza duyarlı, Basınca duyarlı RGB Pedler
Sesler10GB Force Sounds; 248 Kits, 2500+ Loops, 500+ Patterns, 16 Demo Projects
SequencerAudio/MIDI/CV Sequencing
LooperForce Looper; Import Stems, Loops and One-shots
SamplingCapture Audio, Resampling, MPC Sample Editing
Analog Girişler2 x XLR-1/4" kombo (mikrofon/line/enstrüman)
Analog Çıkışlar2 x 1/4" TRS (ana çıkış), 2 x 1/4" TRS
Kulaklıklar1x1/4"
MIDI G/Ç3 x 1/8" (Giriş/Çıkış/İçten)
Diğer G/Ç4 x CV/Geçit çıkışı, 1 x Ethernet (bağlantı)
USB BAĞLANTI2 x Tip A, 1 x Tip B
Depolama16 GB Yerleşik Depolama, SD Kart Yuvası, 2,5" SATA konektörü (kullanıcı genişletme SSD/HDD)
UyumlulukAbleton Bağlantısı
Güç kaynağı19V DC 3,4A güç kaynağı (dahil)
Yükleniyor...