AKAI LPD8MK2 Müzik Prodüksiyonu Kontrol Cihazı

Adet
AKAI LPD8MK2 kodlu AKAI ürünüdür.

Harika şeyler küçük paketlerde gelir ve LPD8 büyük bir yol sunar. Şık MIDI ped denetleyicisi, amiral gemisi MPC X'in hıza duyarlı 8 RGB pedine sahiptir ve modern vuruş yapan müzik yapımcıları için herhangi bir ped performansına dayalı görevi yerine getirir. Vuruşlar üretin, tek seferlik örnekleri ve döngüleri tetikleyin veya kolay uygulamalı kontrol ve oluşturma için herhangi bir genel MIDI tabanlı DAW'a bağlanın.

LPD8, sınıfının en iyisi MPC X bağımsız donanımıyla aynı pedlere sahiptir. Sağlam ancak süper duyarlı pedler, yaratıcılıktan ödün vermeden dinamik performans arayan tüm müzik yapımcıları için standarttır.

LPD8, DAW'nızdaki parametrelerin ve değerlerin hassas kontrolü için atanabilir 8 döner düğmeye sahiptir. Müzik oluşturma iş akışınız için ihtiyaç duyduğunuz doğrulukla reverbini ayarlayın veya wetness delay, parametrik eq'yu çevirin, döngüleri ve örnekleri kırpın ve çok daha fazlasını yapın.

LPD8, ihtiyacınız olan her yere sığar. Kolaylaştırılmış bir işlem için masanızın üzerine, dizüstü bilgisayarınızın karşısına düzgün bir şekilde yerleştirin veya her zaman her yerde yaratmaya hazır olmanızı sağlamak için kulaklıklarınız ve aksesuarlarınızla birlikte yapımcı çantanıza koyun.

 

MPC EKLENTİ ARAÇLARI

 

EFEKT EKLE

 

MPC BEATS EXPANSION PACK

 

TEKNİK ÖZELLİKLERLPD8MKII
TipPed Denetleyicisi
Pedler8 x Hıza duyarlı, RGB Arkadan Aydınlatmalı
Enkoderler/Potlar8
MIDI G/ÇUSB
YazılımEditör Programı, AiR Hybrid, AiR MiniGrand, AiR Velvet, MPC Beats, MPC Sound Paketleri
Güç kaynağıUSB veri yolu destekli

 

 

 

6 Ay Ücretsiz Reason+

 

Yükleniyor...