Allen & Heath DT168 16in / 8out Dante Interface

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Allen & Heath DT168 16in / 8out Dante Interface


DT168, Dante donanımlı dLive, Avantis, SQ veya AHM sistemine uzak I/O eklemek için kullanılan sağlam, 96kHz taşınabilir bir genişleticidir.
 

16 Mikrofon Preampı

Hat seviyesi kaynaklar için +60dB kazanç, Phantom Power göstergeleri ve -20dB pad.

8 Hat Çıkışı

XLR'de dengeli, röle korumalı hat çıkışları.

Sahnede veya Rafta

İsteğe bağlı raf montaj kitiyle birlikte Stagebox formatı mevcuttur.

96kHz Dante Desteği

Standart 48kHz çalışma ile yüksek kaliteli 96kHz çalışma arasında seçim yapın.

 

DT168

Uygun Dante Genişletmesi
DT168, uygun bir sahne kutusu form faktöründe 16 mikrofon ön amplifikatörü ve 8 hat çıkışı sağlar. Kauçuk tamponları ve kolu sayesinde taşınabilir uygulamalar için ideal olan ürün, sahneye yerleştirilebilir veya herhangi bir SQ, Avantis, AHM veya dLive Dante ağında açılır genişletici olarak kullanılabilir.

Bir SQ Dante veya dLive 96kHz Dante kartıyla donatıldığında AHM-64, SQ, Avantis veya dLive sistemine 16'ya kadar ünite eklenebilir.

 

Ses tasarımı

Dante Ağınızdan En İyi Şekilde Faydalanın
Dante sesinizin kalitesi yalnızca Dante I/O'nuzun kalitesi kadar iyidir.

DT168, Dante'ye göre sınıfının en iyisi ses kalitesi için 96kHz dönüştürücülerle birlikte beğenilen Allen & Heath preamp'ların yanı sıra güvenli EtherCon konnektörleri aracılığıyla zincirleme bağlantı veya yedeklilik için Birincil ve İkincil bağlantı noktaları sunar.

Sahneye Hazır
Expander'ın dayanıklı kauçuk tamponlu sağlam tasarımı, performanslar sırasında doğrudan sahne zeminine yerleştirilmesine olanak tanır. Yalnızca 4,8 kg ağırlığında ve sağlam bir taşıma sapına sahip olan DT168, kiralama, eğitim, ibadethaneler ve diğer birçok ortamda ihtiyaç duyulan rahatlığı ve taşınabilirliği sunuyor. 19 inçlik raflara kuruluma olanak tanıyan isteğe bağlı bir 4U raf montaj kiti mevcuttur.

 
DT Preamp Kontrolü
DT Preamp Control, birden fazla DT168 veya DT164-W Dante genişleticinin uzaktan kontrolüne olanak tanıyan bir Windows / macOS uygulamasıdır. Analog kazancın, fantom gücün ve Pad'in kontrolü soket başına sağlanır. Soket adları da Dante Controller'da görüntülenir ve düzenlenebilir.

DT Preamp Kontrolü, Allen & Heath karıştırma sistemleri veya matris işlemcilerle sınırlı olmamak üzere DT168 ve DT164-W genişleticilerin uygulamalarını genişletir. Bunlar arasında birden fazla konumda yüksek kanallı Dante I/O'nun gerekli olduğu mekanlar, stadyumlar ve eğitim kampüslerindeki büyük dağıtılmış ses ağları yer alıyor.


DT168 Uyumluluğu

Bir SQ Dante veya dLive 96kHz Dante kartıyla donatıldığında AHM, SQ, Avantis veya dLive sistemine 16 adede kadar DT168 genişletici eklenebilir. DT168 ayrıca Dante donanımlı 3. parti mikserlerde DT Preamp Control yazılımıyla birlikte kullanılabilir.
 
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...