AUDAC NOBA8A 8" Aktif Subwoofer 200W+2x150W/4 ohm Prg

Adet

AUDAC NOBA8A, yenilikçi ve benzersiz bir tasarıma sahip kompakt 8 "aktif bas kabini. 4 mm kalınlığında uçak dereceli alüminyumdan yapılmış kavisli şekli ve 200 Watt lık son derece güçlü 8" woofer ı ile NOBA8A, küçük woofer boyutu için duyulmamış bir düşük frekans yanıtı.

NOBA8A nın kaygan görünümü, bir duvara, tavana veya hatta mobilyaların altına yerleştirilmesine izin verir, ancak parçalarının benzersiz bileşimi nedeniyle NOBA8A, ses dalgalarının diğer benzer dolaplardan çok daha iyi yayılmasını sağlar. NOBA8A’nın entegre D sınıfı amplifikatörü, kusursuz ses bölünmesi sağlamak için her iki üst hoparlör çıkışı için 150 Watt gibi etkileyici bir netlik sunar. Kullanıcının en uygun akustik yapılandırmayı kolayca ayarlamasını sağlayan AUDAC’ın WaveDynamics ™ teknolojisini kullanır. Kullanıcı, tercih ettiği ses ayarlarını NOBA8A’nın entegre USB girişi üzerinden kolayca yükleyebilir. Dengeli giriş bağlantıları, 3 pimli terminal blok konektörleri kullanılarak bağlanırken, her yüksek frekans çıkışında iki konektör bulunur. Bu, 4 (8 Ohm) veya 8 (16 Ohm) hoparlörü bağlamanızı sağlar.

Birlikte verilen duvara montaj braketi, herhangi bir duvara uygun montaj olanakları sunarken, isteğe bağlı olarak temin edilebilen aksesuarlar ile tavanlara sabitleme mümkündür. İsteğe bağlı 2,4 GHz uzaktan kumanda, NOBA nın temel işlevlerinin gözle görünmez olsa bile elle kontrol edilmesini sağlar.

Hoparlör TürüDuvar Üstü
Hoparlör Ölçüsü8"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...