Bosch CCSD-CURD Bosch CCSD-CURD Konferans Sistemi Kontrol Ünitesi, Feedback ve Kayıt Kablolu Konferans
Bosch CCSD-CURD Bosch CCSD-CURD Konferans Sistemi Kontrol Ünitesi, Feedback ve Kayıt Kablolu Konferans
Bosch CCSD-CURD Bosch CCSD-CURD Konferans Sistemi Kontrol Ünitesi, Feedback ve Kayıt Kablolu Konferans

Bosch CCSD-CURD Konferans Sistemi Kontrol Ünitesi, Feedback ve Kayıt

0,00

Bayi Girişi Yapınız

Barkod : 74394

CCSD-CURD Kayıt cihazı ve DAFS'li kontrol ünitesi CCS 1000 Dijital Toplantı Sistemi Kontrol Ünitesi, MP3 kaydı ve DAFS özelliklerine sahiptir, Kongre Cihazları için güç sağlar ve çevrebirim aygıtlarının toplantı sistemine bağlanmasına olanak tanır.

Bosch CCS-CURD

Konferans Kayıt ve Çınlama önleme özellikli Kontrol Ünitesi

 

CCSD-CURD Kontrol Ünitesi DAFS & Kaydedici ile gelen Bosch CCS 1000 Dijital Toplantı Sisteminin ana bileşeni olarak hizmet vermektedir. Toplantı sistemini izlerken ve kontrol ederken tüm bağlı toplantı cihazlarına DC gücü sağlar. Dokunmatik düğme kontrolü, ünitenin kolay yapılandırılmasına ve çalıştırılmasına olanak tanırken, sezgisel LED göstergeler mevcut sistem ayarlarını net bir şekilde gösterir.

Ünitenin arkasına uygun şekilde yerleştirilmiş bağlantı noktaları, ses cihazları ve HD konferans dome'ları gibi çevresel ekipmanların toplantı sistemine bağlanmasını sağlar. Temel ve gelişmiş sistem ayarları, ünitenin sezgisel web tarayıcı arayüzü aracılığıyla kolayca görüntülenebilir ve değiştirilebilir.

Ek olarak, bu model dahili belleğe ve USB kaydına sahip entegre bir MP3 kaydedici ile birlikte gelir ve konuşma anlaşılırlığını optimize etmek için yerleşik bir Dijital Akustik Geri Besleme Engelleme (DAFS) özelliğini kullanır. CCSD-CURD'nin arkasındaki dört RCA çıkışı, üniteyi mahkeme salonlarında bireysel hoparlörleri kaydetmek için uygun hale getirir.

Tak ve Çalıştır İşlevselliği

Kontrol Ünitesinin tak ve çalıştır işlevi, toplantı cihazlarının ve sistem kameralarının sisteme uygun şekilde bağlanmasına ve gerektiğinde sistemden çıkarılmasına olanak tanır. Sistemin kapatılması veya yeniden başlatılması gerekli değildir, bu da hızlı kurulum ve yeniden yapılandırma sağlar.

Web Tarayıcı Kontrolü

Mikrofon yönetimi ve kayıt işlevleri dahil olmak üzere temel ve gelişmiş sistem ayarları, bir tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayarla birlikte bir web tarayıcısı kullanılarak kolayca görüntülenebilir ve yönetilebilir/yapılandırılabilir. Web tarayıcı arayüzünde yapılan değişiklikler Kontrol Ünitesinde otomatik olarak güncellenir ve bunun tersi de geçerlidir. Web tarayıcısı aracılığıyla, Kontrol Ünitesi ve bağlı cihazlar, enerji tasarrufu amacıyla otomatik olarak kapatılacak şekilde ayarlanabilir. Sistem ayarlarına yetkisiz erişimi önlemek için operatörler ve teknisyenler için ayrı oturum açma hakları mevcuttur.

Mikrofon Kontrolünü Açın

Toplantı cihazlarındaki mikrofon düğmelerine basılarak etkinleştirilebilecek maksimum mikrofon sayısı, Kontrol Ünitesi üzerindeki "Açık Mikrofon Sayısı" (NOM) düğmesi ile seçilebilir. Kontrol Ünitesinde maksimum dört mikrofon seçilebilir. Bu, web tarayıcısında 10 mikrofona daha da genişletilebilir.

Tartışma Kontrolü

Kontrol Ünitesinin önündeki Mikrofon Modu düğmesine basılarak aşağıdaki mikrofon modlarından biri seçilebilir:


 
 • Açık mod: katılımcılar mikrofon düğmelerine basarak konuşabilir. Maksimum açık mikrofon sayısına ulaşıldığında, mikrofon düğmesine basan bir sonraki katılımcı bekleme listesine eklenir. Etkinleştirilmiş bir mikrofon devre dışı bırakıldığında, bekleme listesindeki ilk katılımcının konuşmasına izin verilir.
 • Geçersiz kılma modu: katılımcılar mikrofon düğmelerine basarak birbirlerini geçersiz kılabilir. Maksimum açık mikrofon sayısına ulaşıldığında, mikrofon düğmesine basan bir sonraki katılımcı, en uzun süredir etkin olan mikrofonu devre dışı bırakır (başkanın mikrofonu açık mikrofon sayısına dahil değildir ve bu nedenle, mikrofon tarafından geçersiz kılınamaz). katılımcı).
 • Sesle Etkinleştirme modu: katılımcılar mikrofonlarını kendilerine konuşarak etkinleştirebilir. Mikrofon düğmesini basılı tutarak bir mikrofonun sesi geçici olarak kapatılabilir.
 • Bas Konuş (PTT) modu: katılımcılar mikrofon düğmelerini basılı tutarak konuşabilir. Mikrofon düğmesi bırakıldığında mikrofon devre dışı bırakılır. Konuşabilecek maksimum katılımcı sayısı, açık mikrofonların sayısına göre belirlenir.

 

Çevresel Ekipman için Arayüz

Kontrol Ünitesi, aşağıdaki ekipmanın CCS 1000 Dijital Toplantı Sistemine bağlanmasını sağlar:

 
 • Sistem kameraları: işlemlere net bir görsel genel bakış sağlamak için. Yerel destekle sisteme maksimum altı Bosch HD Conference Dome kamera bağlanabilir (kamera ön ayarları web tarayıcısında yapılandırılabilir).
 • Harici kablolu veya kablosuz mikrofon: Konuk konuşmacının veya dinleyicilerin bir tartışmaya katılmasına izin vermek için.
 • Ses güçlendirme sistemi: Duruşmayı aynı odadaki veya bitişik odadaki bir dinleyiciye iletmek için.
 • Ses donanımı: Toplantı sisteminin hoparlörlerinden müzik yayını yapmak için.
 • Harici ses işlemcisi: katılımcı hoparlörlerine ve kulaklıklarına dağıtılan salon sinyalini değiştirmek için (yani eşitleme).
 • Telefon birleştirici: uzak bir katılımcının telefon/video bağlantısı aracılığıyla bir tartışmaya katılmasına izin vermek için.
 • Harici kaydedici: tartışmaları kaydetmek ve oynatmak için.
 • Bilgisayar (Kontrol Biriminin arkasındaki mikro USB konektörü ile bağlanır): Kontrol Biriminin dahili belleğinden kayıtları (tartışmaları) aktarmak için.

 

Dahili MP3 Kaydedici

Dahili kayıt cihazı, görüşmeleri MP3 formatında dahili belleğe veya isteğe bağlı bir USB bellek çubuğuna kaydedebilir. Tartışmaların yönetilebilir olmasını sağlamak için kayıtlar, kayıt tarihini ve saatini içeren bir saatlik dosyalara bölünür. LED ve sesli göstergeler, hafıza ve kayıt durumu hakkında sizi bilgilendirir.

Dahili bellek

Kontrol Ünitesinin önündeki USB bağlantı noktasına bir USB bellek çubuğu bağlanmadıkça, kayıtlar otomatik olarak dahili belleğe kaydedilir. Dahili hafıza sekiz saate kadar ses kaydı yapabilir.

USB Bellek

Kayıtlar, Kontrol Ünitesine bağlandığında otomatik olarak bir USB bellek çubuğuna kaydedilir. 128 GB'lık ayrı olarak temin edilebilen bir USB bellek çubuğu, 4000 saate kadar tartışma süresini kaydedebilir.

Dahili Monitör Hoparlörü

Dahili hoparlör ve kulaklık soketi, bir toplantının CCSD-CURD Kontrol Birimi'nden canlı olarak izlenmesine ve ayrıca ses dosyalarının salonda yeniden çalınmadan önce önceden dinlenmesine olanak tanır.

Dahili Dijital Akustik Geri Besleme Engelleme (DAFS)

Yerleşik Dijital Akustik Geri Besleme Engelleme (DAFS) özelliği, akustik geri beslemeyi ("uluma" veya "Larsen efekti" olarak da bilinir) bastırır. Bu, akustik geri bildirim riski olmadan hoparlör ses düzeyinin gerektiği kadar yüksek ayarlanmasına izin vererek konuşma anlaşılırlığını artırır.
Marka Arama