Boss VE-2 Vocal Harmonist Vokal Prosesörü

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VE-2 kodlu BOSS ürünüdür.

STÜDYO KALİTESİNDEKİ VOKAL EFEKTLERİ KOLAY KULLANIMLI PEDALDA!

 

 

 

Basit kullanımı ve geliştirilmiş sesler ile birleştirilmiş VE-2 Vocal Harmonist tüm şarkı söyleyenler ve özellikle gitar ile birlikte performans sergileyenler için bütün efekt çözümlerini sunar. Bu rahat taşınabilir ve pil gücü ile çalışabilen pedal, ihtiyacınız olan her şeyi stüdyo kalitesindeki sesler ile konser sahnelerinden sokak müzisyenlerine, provalarınızdan evdeki eğlencenize kadar her yerde şarkı söyleyebilmenizi sağlar. VE-2 sihirli bir biçimde söylediğiniz şarkının vokal partilerini takip ederek, bağlı olan gitarınızın tonuna otomatik olarak ayarlayarak hazır tonlar yada kombinasyolar arasında mükemmel vokal harmonileri yaratır. Bu üç çalışma modundan birini kullanarak, ekipmanlar ya da müzik teorisi üzerine hiçbir deneyiminiz olmasa bile herhangi bir notada mükemmel eş zamanlı harmoniler oluşturmak kolaydır. Harmonilere ek olarak, VE-2 sesinizi genişletecek stüdyo kalitesindeki reverb / delay ve eş zamanlı pitch correction (nota düzeltme) ile temel efektlerinizi sağlayabilir. Dahilindeki USB Audio fonksiyonu ile bilgisayarınıza bağlanmanıza izin vererek, etkileyici VE-2 vokal seslerinizi müzik kayıtlarınız veya sosyal medyanız için alabilmenizi sağlayabilmektedir.

 

 

 

• Uygun fiyatla eş zamanlı vokal harmonileri ve yüksek kalitede efektler, kolay kullanımlı pedal

 

• Oto harmoni fonksiyonu bağlı olan gitarınızdan çaldığınız akorları otomatik olarak algılayarak, şarkının ortasında şarkının tonunu değiştirseniz bile mükemmel uyumlu harmoniler yaratır.

 

• Panelindeki özel düğmesi sayesinde şarkı tonunu elinizle ayarlayarak solo vokalistler için harmoniler yaratır.

 

• Hybrid modu, gitar akorlarınız ve elinizle ayarladığınız şarkı tonunun her ikisinin harmonilerini yaratır, bu sayede gitar partilerinizin ritimden soloya geçme bölümlerinizde harmoniler için mükemmel bir geçiş sağlayabilmektedir.

 

• Arasından seçim yapabileceğiniz 24 harmoni türü (12 adet bir ve iki sesli harmoniler ile varyasyonları, dolu ve hacimli bir sound yaratır.)

 

• Kullanıcı dostu ara yüzü, daha önce hiç efekt ünitesi kullanmamış vokalistler için bile kolayca kullanım sağlar.

 

• Tek bir tuşla kontrol edebileceğiniz reverb ve delay efektleri.

 

• Geliştirilmiş fonksiyonları dinamiklerinizi ve şarkı söylemeniz esnasında ekleyebileceğiniz küçük nota düzeltmelerinin kontrolünü sağlar.

 

• Favori ayarlarınızı saklayabileceğiniz üç adet hafıza bankası.

 

• AA ölçülerindeki pil ile çalışabilme ve opsiyonlu olarak PSA serisi AC Adaptör ile kullanım.

 

• Phantom Power +48 V destekli XLR mikrofon girişi (phantom power desteği pil ile kullanımlarda da geçerlidir.)

 

• USB audio fonksiyonu işlenmiş vokal soundunuzu bilgisayarınıza aktarabilmenizi sağlar.

 

 

 

 

 

 

Mükemmel Harmoniler ile Vokalinizi Zenginleştirin—Sadece Gitarınızı Takın ve Şarkınızı Söyleyin!

 

 

 

Gitarınızı VE-2' ye bağladığınız zaman, oto harmoni fonksiyonu akorlarınızı algılayarak, siz şarkı söylerken çaldığınız notada otomatik olarak doğru harmonileri yaratır. Sizce de çok kolay değil mi? Eğer gitar çalmıyorsanız, grubunuzun gitaristini bağlayabilir ya da bunun yerine paneldeki özel düğmesi ile şarkının tonunu el ile ayarlayabilirsiniz. Hybrid modu gitar akorlarınızı ve hazırladığınız şarkı tonu ayarlarınızı takiben her ikisi arasında en iyi şekilde çalışabilmeyi sağlar. Bu mod solo melodilerinizi çaldığınız ve aynı zamanda şarkı söylemeye devam ettiğiniz zamanlar için idealdir. Gitar akorları düştüğünde veya kesildiğinde, VE-2'nin elinizle ayarlarınız hızlıca devreye girer.Bu üç sezgisel method ile doğal ve kesintisiz harmonileri elektronik ekipman veya müzik teorisi bilgilerine ihtiyacınız olmadan ulaşabilmenize olanak verir.

 

 

 

Harmoni Türlerinin Çeşitleri ile Her Stil Müziğe Uygunluk

 

 

 

VE-2' de seçim yapabileceğiniz 12 farklı harmoni türü ile her müzik stiline uygun sesleri bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Panelindeki düğmesi ile kolayca seçilebilen, bir veya iki ses eklemeli varyasyonlarının gam aralıkları kendi sesinizin üstünde / altında şeklinde ayarlanabilir.Ek olarak, her tür varyasyon ayarlarına sahiptir ve bu ayarlar harmoniler ile dolu bir sound için birbiri ile bağlantılıdır. VE-2 ile sesinize ekleyebileceğiniz küçük renklerden zengin ensemble seslerine kadar etkileyici vokalleri yaratabilirsiniz.

 

 

 

Basit Kullanım için Kullanıcı Dostu Ara Yüz

 

 

 

VE-2 , vokalistler de dahil olmak üzere geçmişte ses ekipmanları üzerinde hiçbir deneyimi olmayan ve herkesin kullanabilmesi için sezgileri yükseltilmiştir. Paneldeki düğmeler ve kontrollerinin temelinde kolayca ve hızlıca muhteşem sesleri ayarlayabilmeniz içindir. Ayrıca kullanışlı LED göstergeleri bir bakışta mevcut vokal ayarlarınızı gösterebilmektedir. Dahilindeki çok fonksiyonlu ayak kontrol pedalı, performansınız anında harmonilerinizi açma/kapama veya VE-2'yi bypass (devredışı) yapabilmenizi sağlar. Ayrıca opsiyonel olarak iki adet footswitch bağlayarak ihtiyacınız olan diğer kontrolleri sağlayabilirsiniz. Tüm bunlara ilave, favori seslerinizi dahili 3 adet hafızaya saklayabilir ve tek bir tuşla geri çağırabilirsiniz.

 

 

 

Vokal Soundunuzu Parlatmanın Temeli, Bir Kompakt Pedalda!

 

 

 

Artık muhteşem bir vokal soundu için sadece ses mühendisine güvenmenize gerek yok. İhtiyacınız olan her şey VE-2'de bulunuyor. Echo bölümü yüksek kalitede reverb, delay veya her ikisinin karışımını sağlar ve tüm sezgisel operasyonlar özel düğmesi ile ayarlanabilir. Enhance düğmesine bir kere basarak vokalinizi daha rafine edilmiş ve stüdyo tipinde sese ulaşırsınız, ikince kez basarak daha düzgün ve kesintisiz harmoniler için küçük nüans ve nota düzeltmelerini ekleyebilirsiniz. XLR girişi tüm profesyonel mikrofon tiplerini kabul ederek, stüdyo seviyesindeki condenser mikrofonların ihtiyacı olan phantom power desteğini sağlar. Phantom power desteği pil ile kullanımlarınızda da desteklenerek, yüksek kalitedeki mikrofon tipleri ile her yerde performans yapabilmenizi sağlar.

 

 

 

 

 

 

Bilgisayarınıza Bağlanın ve Vokalinizi Kaydedin

 

 

 

Genel olarak eş zamanlı harmoniler ile şarkı söylemenizi kaydetmek, birçok cihaz arasında karmaşık bir bağlantı gerektirir. VE-2 sayesinde ise bu böyle olmaktan çıkıyor ! USB kablosu ile sadece bilgisayarınıza bağlayarak ve favori kayıt yazılımınızı kullanarak, sesinizi harmoniler ve efektler ile kayıt edebilirsiniz. Ek olarak, müzik prodüksiyonlarınızda, beste çalışmalarınızda ve sosyal medyanız için kolayca mükemmel vokal kaydı alabilmenizi sağlar. VE-2’ nin Loopback fonksiyonu, bilgisayarınızdan mikrofon sesiniz ile birlikte audio playback'i mix yapabilme imkanı sunar. Bu yolla, hazır alt yapı veya karaoke üzerine kolayca kayıt yapabilme imkanını da yaratmaktadır.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Giriş SeviyesiMIC IN: -40 dBu (MicSens = Orta Pozisyon)
GUITAR IN: -10 dBu
Giriş EmpedansıMIC IN: 4 k ohms
GUITAR IN: 1 M ohm
Nominal Çıkış SeviyesiXLR OUT: -40 dBu
PHONES/LINE OUT: -20 dBu
GUITAR THRU: -10 dBu
Çıkış EmpedansıXLR OUT: 600 ohms
PHONES/LINE OUT: 33 ohms
Efekt TipleriHARMONY, ECHO, ENHANCE
HARMONY Tiplerinin Sayısı12 x 2(variyasyonla)
Hafıza Sayısı3
BağlantılarMIC IN jak: XLR tipi, balanced, phantom power (DC 46 V, 10 mA Max)
GUITAR IN jak: 1/4-inç phone tipi
GUITAR THRU jak: 1/4-inç phone tipi
XLR OUT jak: XLR tipi
PHONES/LINE OUT jak: Stereo minyatür phone tipi
VARIATION, MEMORY INC jak: 1/4-inç TRS phone tipi
USB COMPUTER port: USB B Tipi
DC IN jak
Güç ÜnitesiYeniden Şarj Edilebilir Ni-MH Pil (AA, HR6) x 4
Alkalin Pil (AA, LR6) x 4
AC Adaptör (ayrıca satılır)
Akım Gücü200 mA Max. (9 V)
Yaklaşık Pil ÖmrüŞarj Edilebilir Ni-MH Pil (*1): Yaklaşık 12 saat (phantom power: OFF), Yaklaşık 8 saat (phantom power: ON)
Alkalin Pil: Yaklaşık 11 saat (phantom power: OFF), Yaklaşık 7 saat (phantom power: ON)

1 2,450 mAh. kapasiteli piller kullanıldığında geçerlidir.
* Bu figürler pillerin teknik özelliklerine ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Güvenli Kullanım ve Bilgi Kartı
Alkalin Pil (AA, LR6) x 4  
Opsiyonlar (ayrıca satılır)AC Adaptör (PSA serisi)
Footswitch (FS-5U, FS-6, FS-7)
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik156 mm
6-3/16 inches
Derinlik116 mm
4-5/8 inches
Yükseklik64 mm
2-9/16 inches
Ağırlık600 g
1 lbs. 6 oz.
Yükleniyor...