ROLAND VT-4 AIRA Vokal Prosesör

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VT-4 kodlu ROLAND ürünüdür.

VT-4
Ses Dönüştürücü

 

 

 

 

 

 

VT-4, hepimizin içindeki enstrüman için bir efekt işlemcisidir - insan sesi. İnsan sesi için VT-4; kullanımı kolay, ama yıkıcı bir şekilde etkilidir. VT-4 ile ister bir solo elektronik sanatçı, ister DJ, isterse bir grup şarkıcısı olun, ince nüanslı büyütme işleminden radikal dönüşüme kadar kendi eşsiz seslerinizin üretilmesini ve şekillendirmenizi sağlar. Her şeyi kolayca ayarlamanız için hiçbir menünün içinde kaybolmadan veya programlamaya gerek duymadan ellerinizle ayarlayabilirsiniz. Harmoni, vocoding, pitch shifting, hard tuning ve daha fazlası gibi ağzınızı açık bırakacak efektlere sadece bir dokunuşunuzla ulaşabilir ve sesinizi dönüştürebilirsiniz. Kompakt boyutu ve beş saatlik pil ömrü ile VT-4'ü her yerde kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

DELİCESİNE YARATICI

 

 

 

Günümüzün müzikal tarzları, ağır işlenmiş alışılmadık vokal sesleri giderek daha fazla kullanmakta, onları öne çıkarmakta ve dinleyicinin dikkatini çekmektedir. VT-4 ile bilgisayarlarınız ve eklentilerinizle karmaşık bir kuruluma başvurmanıza gerek kalmadan parmaklarınızın ucunda modern ve retro vokal efektleri bulunmaktadır. Delay ve reverb gibi efektlerden vocoder efektlerine kadar tüm efektler zihninizi bükecek formatta ve birinci sınıftır. Daha da önemlisi, VT-4'ün performansa yönelik arayüzü siz şarkınızı söylerken kontrollere ulaşarak sürekli uyumlu efektleri ayarlamanızı ve performansınızın gücünü arttırmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

KİM OLMAK İSTİYORSANIZ O OLUN

 

 

 

Özellikle bir bilgisayar olmadan büyük ses perdesi ve formant efektlerine ulaşmak zordur. Ayrıca bu efektleri gerçek zamanlı olarak ayarlanması, genellikle kötü sonuçlar ve diğer tatsızlıklar doğurabilir. VT-4 ile her biri için ayrı olarak adanmış fader kontrolleriyle, hem pitch hem de format efektlerinde tamamen pürüzsüz ve anında kontrolünüz vardır. Tüm ses karakterinizi erkeklikten kadına, büyükten küçüğe veya bir canavara değiştirebilirsiniz - seçim sizin.

 

 

 

 

 

 

DÖNÜŞTÜRÜCÜ EFEKTLER

 

 

 

Karmaşık vokal efektlerinin elde edilmesi VT-4 ile çok kolaydır ve aynı zamanda birden fazla efekti bile kullanabilirsiniz. Merkezindeki Auto-Pitch düğmesini kullanarak doğru ayarlanmış efekti girin ve sonra bir miktar lo-fi efektini alabilmek için Megafon tuşuna basın. Veya vocoder'ı bir tape delay veya vintage chorus ile birleştirin. Her efektin tek dokunuşla değişebilen varyasyonları vardır. böylece farklı ses özellikleri, çeşitli lo-fi efektleri, çok parçalı harmoniler, farklı reverb ve delay türlerini hızlıca elde edebilirsiniz. Efektlerinizi zincirleyin, kontrollerini istediğiniz gibi ayarlayın ve daha sonra bu kurulumu kaydetmek için “Preset” düğmesini basılı tutun. Ön tanımlı sesler arasında geçiş veya ayarların değişmesiyle oluşan değişikliklerin geçişi; sarsıntılar, arızalar veya kesintiler olmadan sorunsuz ve hızlıdır.

 

 

 

 

 

 

MIDI Kontrol

 

 

 

VT-4 kendi başına harika şekilde çalışır ve sesinizi başka herhangi bir cihaz giriş yapmadan harmoni ve vocoder efektleri ekleyebilir. Ancak; bir MIDI klavyeyi VT-4'e takmak size daha fazla ifade olanağı sunarak, Auto-Pitch, harmoni ve vocoder işlemcilerini gerçek zamanlı olarak çaldığınız notalarla kontrol etmenizi sağlar. Sesinizi, şarkı söylerken belirli notalara göre ayarlayabilir veya akorlarınızı takip eden sesli uyarılarla anında çoklu parça harmonileri yaratabilirsiniz. VT-4'ün küçük gövde yapısı, çoğu klavyenin üzerine güzel bir şekilde oturur ve ekipmanlarınıza kolayca entegre edilebilir, geniş geri vokal seslerini ve funky vokal sololarınızı açığa çıkarmanız kolaydır.

 

 

 

 

 

 

EĞLENİN VE OYNAYIN

 

 

 

İster haftalık bir podcast, isterse de geceleyin çok oyunculu bir oyuncu olun sesinizi internette yayınlıyorsanız, göze çarpan pek çok yolunuz var. VT-4'ün küçük boyutlu, basit kontroller ve USB-audio özelliklerinin birleşimi YouTube yayınları, oyun akışı, podcasting ve daha fazlası için sesinizi değiştirmeyi benzersiz kılar. Farklı konumlardaki farklı karakterlerin kişiliğine katılın ya da düşmanlarınızla alay ederken hayattan daha büyük sesler alın. Akan yayınlarınıza mizah, tehlike, zeka ve çeşitlilik katın; hayal gücünüz sizin tek sınırlamanızdır.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Giriş SeviyesiMIC IN: -40 to -12 dBu (değişken)
Giriş EmpedansıMIC IN (Arka): 4.4 k ohms
MIC IN (Ön): 2.2 k ohms
Nominal Çıkış SeviyesiLINE OUT: -10 dBu
Çıkış EmpedansıLINE OUT: 1 k ohm
PHONES: 24 ohms
HafızaScene Hafızası: 8
Efekt TipleriROBOT
[1] NORMAL
[2] OCTAVE-1
[3] OCTAVE+1
[4] FEEDBACK

MEGAPHONE
[1] MEGAPHONE
[2] RADIO
[3] BBD CHORUS
[4] STROBO

VOCODER
[1] ADVANCED
[2] VP
[3] TALK BOX
[4] SPELL TOY

HARMONY
[1] +5
[2] +3
[3] +3, -4
[4] +3, +5

REVERB
[1] REVERB
[2] ECHO
[3] TEMPO DELAY
[4] DUB ECHO
BağlantılarMIC IN jak (arka): Kombo tipi (XLR, 1/4-inç TRS phone), balanslı (phantom power: +48 V, 10 mA Max.)
MIC IN jak (ön): Stereo minyatür phone tipi (plug-in power)
PHONES jak: Stereo minyatür phone tipi
LINE OUT jak (L/MONO, R/BYPASS): 1/4-inç phone tipi
USB port: USB tip B
MIDI IN jak
USBSes
Sinyal İşlemePC Arayüzü: 24 bits
AD/DA Çeviricisi: 24 bits
Örnekleme FrekansıAD/DA Çevirimi: 44.1 kHz, 48 kHz, 96 kHz, 192 kHz
Güç ÜnitesiYeniden Şarj Edilebilir Ni-MH Piller (AA, HR6) x 4
Alkalin Piller (AA, LR6) x 4
USB portu ile elde edilebilir (USB bus power)
Akım Gücü500 mA
Sürekli kullanımda beklenen pil ömrü:Alkalin pil (phantom power: Off): Yaklaşık 6 saat
Alkalin pil (phantom power: On): Yaklaşık 4 saat
Yeniden Şarj Edilebilir Ni-MH Piller (phantom power: Off): Yaklaşık 7 saat
Yeniden Şarj Edilebilir Ni-MH Piller (phantom power: On): Yaklaşık 5.5 saat
Ölçüler174 (G) x 133 (D) x 58 (Y) mm
6-7/8 (G) x 5-1/4 (D) x 2-5/16 (Y) inç
Ağırlık (piller dahil)554 g
1 lb 4 oz
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
Alkalin Pil (AA, LR6) x 4
Yükleniyor...