ChamSys MagicQ MQ500M Stadium Wing

Adet

Genel Bakış:

 • MagicQ MQ500M Stadium konsolu ile uyumlu
  15 tam motorlu fader oynatma
  15 encoder oynatma, RGB göstergelerle
  Oynatmaların RGB aydınlatması
  Arka aydınlatmalı düğmeler
  15" Çoklu dokunmatik HD ekran
  Tiyatro için uygun çift motorlu 100mm çaplı crossfader'lar
  4 atanabilir DMX portu


 

Motorizasyon

Motorlu özelliği sayesinde oynatma bölümü, işlevi değiştirmek için kısayol düğmeleri kullanılarak çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Her bankta 15 motorlu fader ve 15 oynatma encoder'ı bulunur ve altı banka ile toplamda 180 oynatmaya bir düğme dokunuşuyla erişilebilir.

Çok yönlü tasarımıyla uyumlu olarak, MagicQ MQ500M, birçok fader modunu destekleyerek oynatma bölümünün geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılmasına olanak tanır.

Programcı modları, her bağlı armatürün yoğunluklarına, armatür gruplarının yoğunluklarına veya bir armatürün bireysel kanallarına erişim sağlar. Seçilen modlar, şu anda seçili olan armatürlerin yoğunluklarına veya kanallarına anında erişim sağlar.

Master modları, ön programlamaya gerek olmadan bireysel armatürlerin veya armatür gruplarının anında ana kontrolünü sağlar - özellikle ışıkların kameralarda parlaması veya anahtar ışıkların değiştirilmesi gereken canlı anlarda idealdir.

İki adet 100mm çapında çapraz fade fader tamamen motorludur ve büyük GO ve BACK düğmeleriyle birlikte, ultimatif tiyatro kontrol deneyimini sunar. 

Işıklandırma ve Özelleştirme

MQ500M, aydınlatılmış tuşlar, ışıklı fader izleri ve encoder'lar, ve parlayan ceplerle yol gösteriyor. Yenilenen grafiklerle birlikte, bu özellik MagicQ'yu görsel olarak konsolu ihtiyaçlarına göre özelleştirmenin bir bütün yeni seviyesine taşıyor, Aydınlatma Tasarımcılarına konsolu görsel olarak yapılandırma özgürlüğü sağlıyor.

Her oynatma fader izi ve oynatma encoder'ının üstü tam RGB aydınlatmaya sahiptir, bu da işlevin açıkça belirtilmesini sağlar. Kullanıcılar standart fonksiyonları seçebilir veya her Cue Stack'i ayrı ayrı özelleştirebilir - örneğin ana cue'ları bump cue'lardan ayırmak için kullanılabilir.
 

Uyumluluk

MagicQ MQ500M, binlerce armatür içeren 200 evrenlik gösterilerde mükemmel bir performans sergileyen güvenilir MQ500 yazılımına dayanmaktadır.

Gösteri dosyaları, MQ500M, MQ500 ve diğer tüm ChamSys konsolları arasında tamamen uyumludur, bu da konsollar arasında geçişi kolaylaştırır.

ChamSys'e özgü olarak, gösteri dosyaları ileri ve geriye uyumlu olduğu için yazılım sürümleriyle ilgili endişe etmenize gerek yoktur. 

Rakipsiz Kontrol ve Bilgi Arayüzü

Sağlam ve ergonomik olarak tasarlanmış olan MQ500M, ayarlanabilir görüş açısına sahip iki dahili tam HD çoklu dokunmatik ekrana sahiptir.

Özellik bakımından zengin MagicQ MQ500M Stadium Wing, üçüncü bir tam HD çoklu dokunmatik ekrana eklenir ve fader ve encoder oynatmalarının sayısını ikiye katlar.

Basit Multi-Window PC uygulamasını kullanarak sisteme ağ aracılığıyla beş ek dokunmatik monitör daha bağlanabilir, bu da toplamda 8 monitör ile bilgi gösterme olanağı sağlar.

Toplamda 48 farklı pencere düzeni programlanabilir ve bir düğmeye dokunarak tüm 8 monitörde görünümleri değiştirme imkanı sunar. Güçlü Layouts masking kullanılarak belirli pencereler belirli monitörlere atanabilir.

Tipik bir düzen, en çok etkileşimde bulunan pencereleri içeren iç monitörlerde Paletler, Plot, Execute, Colour Picker'ı ve dış monitörlerde Çıkışlar, Programcı ve Cue Stack'i içerebilir. 

MQ500 Donanım Yükseltme Seçenekleri

Uygun fiyatlı bir ön panel yükseltmesi, mevcut MQ500 müşterilerinin kontrolünü motorlu faderlar, oynatma encoder'ları ve aydınlatma ile güçlendirmelerine olanak tanır.

ChamSys ve bayileri, ek bir güç kaynağı takmak ve ön paneli değiştirmek için hızlı ve basit bir prosedürü gerçekleştirir. Yeni bir işletim sistemi diski, artan gösteri ve medya kapasitesi sağlar ve 256 evren kullanımına olanak tanır.

Mevcut şasi, ekranlar ve arka panel korunduğu için müşteriler, mevcut uçuş kılıflarını kullanmaya devam edebilirler.

Aynı şekilde, mevcut Stadium Wing de yeni bir ön panel ile güncellenebilir ve motorlu faderlar, oynatma encoder'ları ve aydınlatma özellikleri kazanabilir.


Benzer Ürünler
Yükleniyor...