JBL IRX108BT 8" Aktif Taşınabilir Hoparlör Bluetooth 5.0 1300-watt

Adet

Müzisyenler, sanatçılar, sunum yapanlar ve eğitmenler için tasarlanan JBL IRX108BT, dikkate değer bir ses, netlik ve toplam kullanım kolaylığı sunan yerleşik Bluetooth özelliğine sahip, güçlü bir 8 "taşınabilir PA hoparlördür. Bu küçük boyutlu güç evi profesyonel olarak tasarlanmıştır. daha büyük rakip sistemlerden daha iyi performans göstermek için.

 

IRX108BT, en uygun tonu hızlı ve verimli bir şekilde çevirmenizi sağlayan 4 adet "gerçek dünya" EQya sahiptir. Yerleşik dbx AFS geri bildirim bastırma, vokallerinizin veya konuşma sesinizin olabildiğince yüksek ve net olmasını sağlar. Diğer dikkate değer özellikler arasında, konuşma girişi algılandığında müziğin sesini otomatik olarak düşüren tek dokunuşla kısma ve bir sonraki partinizde alt sınırı yükseltmek için bir bas güçlendirme devresi bulunur.

 

Arka panel, her biri birleşik XLR-1/4 "konektörlere sahip 2 kanallı mikrofon / hat girişlerinin yanı sıra ek hoparlörler bağlamak için bir XLR aracılığıyla sağlar. Bluetooth 5.0 ses akışı, parçaları, video müziklerini veya kaydedilmiş müziği yedeklemenizi sağlar Gerçek bir stereo görüntü oluşturmak için 2 hoparlörü birbirine bağlamak mümkündür.

 

Polipropilen muhafaza ve bal peteği ızgara sağlamdır ve yolda yıpranma ve yıpranmanın zorluklarıyla başa çıkabilir. 1000W amplifikatör, 124 dB tepe SPL ile 54 Hz ila 20 kHz frekans tepkisi sağlamak için 8 "woofer ve yüksek frekanslı sürücüye güç sağlar. JBL IRX108BT bir güç kablosuyla birlikte gönderilir.

 

 

ÖZELLİKLER

 

 

   

  4 x gerçek dünya EQ ön ayarı, sesi optimize etmede varsayımları ortadan kaldırır

  dbx AFS, başlamadan önce geri bildirimi durdurur

  Bluetooth entegrasyonu, stereo müzik, film müzikleri ve destek parçalarının akışına izin verir

  Tek dokunuşla kısma, konuşma girişi algılandığında müzik sesini otomatik olarak düşürür

  Geniş Frekans Tepkisi: 54 Hz - 20 kHz

  Hafif tasarım

  Vat miktarı: 1000W

  2 x XLR-1/4 "combo giriş jakları ve 1 x XLR çıkışı, çeşitli bağlantı seçenekleri sunar

  Giriş, çok yönlülüğü geliştirmek için mikrofon veya hat kaynağını kabul eder

  Ergonomik tutamaklar, taşımayı hızlı ve kolay hale getirir

  Dayanıklı bal peteği çelik ızgara, güvenilirlik için yolda test edilmiştir

  Yerleşik direk montajı, sistem kurulum seçeneklerini genişletir

  Hoparlör TürüAktif Hoparlörler
  Benzer Ürünler
  Yükleniyor...