JBL IRX112BT 12" Aktif Hoparlör Bluetooth 5.0 1300-watt

Adet
JBL IRX112BT Taşınabilir Hoparlör
 
Müzisyenler, sanatçılar, sunum yapan kişiler ve eğitmenler için tasarlanan JBL IRX112BT, olağanüstü ses seviyesi, netlik ve toplam kullanım kolaylığı sunan, yerleşik Bluetooth'a sahip, güçlü 12" taşınabilir bir PA hoparlörüdür. Bu küçük boyutlu güç merkezi profesyonelce tasarlanmıştır. Daha büyük rakip sistemlerden daha iyi performans göstermek.
 
IRX112BT, en uygun tonu hızlı ve verimli bir şekilde aramanıza olanak tanıyan 4 adet "gerçek dünya" EQ'ya sahiptir. Yerleşik dbx AFS geri bildirim engelleme özelliği, vokallerinizin veya konuşma sesinizin mümkün olduğu kadar yüksek ve net olmasını sağlar. Diğer dikkate değer özellikler arasında, konuşma girişi algılandığında müzik sesini otomatik olarak azaltan tek dokunuşla kısma ve bir sonraki partinizde alçak sesleri artırmak için bir bas güçlendirme devresi yer alıyor.
 
Arka panel, her biri kombo XLR-1/4" konektörlere sahip 2 kanallı mikrofon/hat girişlerinin yanı sıra ek hoparlörleri bağlamak için bir XLR aracılığıyla sağlar. Bluetooth 5.0 ses akışı, arka parçaları, video müziklerini veya kayıtlı müziği çalmanıza olanak tanır Setler arasında gerçek bir stereo görüntü oluşturmak için 2 hoparlörü bağlamak mümkündür.
 
Polipropilen mahfaza ve petek ızgarası sağlamdır ve yoldaki aşınma ve yıpranma zorluklarının üstesinden gelebilir. 1300 W amplifikatör, 12" woofer'a ve yüksek frekans sürücüsüne güç vererek 129 dB tepe SPL ile 53 Hz ila 20 kHz frekans tepkisi sağlar. JBL IRX112BT, bir güç kablosuyla birlikte gelir.
 
 
ÖZELLİKLER
 
4 x gerçek dünya EQ ön ayarı, sesi optimize etmede varsayımları ortadan kaldırır
dbx AFS, başlamadan önce geri bildirimi durdurur
Bluetooth entegrasyonu, müzik, film müzikleri ve yedek parçaların stereo akışına izin verir
Tek dokunuşla zayıflatma, konuşma girişi algılandığında müzik sesini otomatik olarak düşürür
Geniş Frekans Tepkisi: 53 Hz - 20 kHz
Hafif tasarım
Vat miktarı: 1300W
2 x XLR-1/4 "combo giriş jakları ve 1 x XLR çıkışı, çeşitli bağlantı seçenekleri sunar
Giriş, çok yönlülüğü geliştirmek için mikrofon veya hat kaynağını kabul eder
Ergonomik tutamaklar, taşımayı hızlı ve kolay hale getirir
Dayanıklı bal peteği çelik ızgara, güvenilirlik için yolda test edilmiştir
Yerleşik direk montajı, sistem kurulum seçeneklerini genişletir
Hoparlör TürüAktif Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü12"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...