Pioneer Opus Quad 4 Kanal DJ Controller

  • Pioneer Opus Quad 4 Profesyonel çok yönlü DJ performansları için tasarlanmış bağımsız 4 deck setup
  • Barkod: 2242005299852
  • Kategori: DJ Controllers
  • 161.712 TL
Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Pioneer Opus Quad Profesyonel All-in One Dj Setup

 


OPUS-QUAD, tasarımı ve çalılabilirliği uyumlu bir şekilde birleştiren DJ ekipmanlarına tamamen yeni bir yaklaşım sunar. Müzikal yönlendirmede ve müziğin doldurduğu mekandaki zarafet seviyesini yükselterek, izleyicileriniz için özel bir deneyim yaratmaya yardımcı olur. OPUS-QUAD, çeşitli DJ performansları için bağımsız 4 dekli çalma imkanı sunar. Bu, aynı anda 4 farklı dekte 4 şarkı çalabilir, şarkıları önceden hazırlayabilir veya istekleri anında setinize eklemek için bir değişimi boş bırakabilirsiniz - tüm bunlar sadece bir ünite ile mümkündür. Ayrıca her dek için farklı bir renk atayabilir ve jog ring aydınlatmasıyla eşleştirebilirsiniz, böylece hangi dek ile çaldığınızı her zaman bileceksiniz.


 Farklı çalma stillerine uygun olarak çeşitli medya kaynaklarını destekleme Nasıl çalmayı tercih  edersiniz? USB bellekten mi, büyük SSD sürücülerden mi? DJ yazılımı çalıştıran bilgisayarınızı veya   Mac'inizi takarak mı? rekordbox kullanarak akıllı telefonunuzdan kablosuz olarak Wi-FiⓇ üzerinden   parçalar çalmak mı, yoksa rekordbox CloudDirectPlay'i kullanmak mı? Sadece 1 OPUS-QUAD ile   çeşitli müzik kütüphanelerinden yararlanabilir ve hatta BluetoothⓇ/MD kablosuz teknolojisi aracılığıyla   bir mobil cihazı eşleştirebilirsiniz - bu, setinize hızlı bir şekilde bir istek eklemek istiyorsanız   mükemmeldir.


 


 
Farklı alanlarda farklı müzik çalmak için bölge çıkışı Master'dan ayrı ses çıkışı sağlayan bölge çıkışı sayesinde, sadece 1 OPUS-QUAD ile farklı odalarda farklı müzikler çalabilirsiniz. Örneğin, bir telefonu Bluetooth aracılığıyla üniteye bağlayabilir ve ana odada parçaları karıştırırken, bir barda veya ikinci odada insanlar sosyalleşirken arka planda sessizce çalınacak bir müzik listesi ayarlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...