Yamaha Seqtrak Mobile Music Idea Station Synthesizer (Orange & Grey)

Adet

Yamaha Seqtrak Mobile Music Idea Station Synthesizer (Orange & Grey) Hakkında

 

Yamaha Seqtrak Mobile Music Idea Station Synthesizer (Orange & Grey)

Kompakt müzik istasyonu, kullanıcıların fikirleri hızlı bir şekilde yakalamasına, çok yönlü 2 ses motorunu ve örnekleyicisini kullanarak özgün müzik yapmanıza imkan tanımaktadır. Güçlü performans özelliklerini kolaylaştırılmış bağlantı araçları ile dinleyicilere ulaştırmaktadır.

Yamaha Seqtrak Mobil Müzik Fikir İstasyonu Özellikleri:

Ergonomik arayüz ve şarj edilebilir pil, sahne veya stüdyo ayarlarında bozulmayan, hareket halindeyken tavizsiz prodüksiyon gücü sağlar.

Sezgisel 3 parçalı düzen, gerçek zamanlı ayarlamaları kolaylıkla yapmak için üretim, performans ve kompozisyon aşamaları arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Çift motorlu mimari, çok çeşitli gerçekçi tonları, çağrıştırıcı davulları, yükselen synth lead'lerini ve çok daha fazlasını kapsamak için AWM2 ve 4 operatörlü FM motorlarını kullanır.

128 notalı polifoni, kompozisyonda derinlik ve nüansı garanti eder
LED arka aydınlatma, yazma ve performans sırasında ayrıntılı, gerçek zamanlı geri bildirim sağlayarak zanaatınıza odaklanmanıza olanak tanır.

Yerleşik mikrofon ve hoparlör, hareket halindeyken ilham bulduğunuzda sonsuz örnekleme fırsatlarına olanak tanır.

Filtreler, yankılar, akor modları, değişken polifoni, distorsiyonlar, gecikmeler ve daha fazlasını içeren yerleşik FX, dinamik ton oluşturmayı ve stüdyo kalitesinde ayrıntıları güçlendirir.

Parça ve Desen modları, neredeyse her türlü yaratıcı ayara uyum sağlamak için performans ve kompozisyon araçlarını serbestçe kullanmanıza olanak tanır.

Uyarlanabilir bağlantı, neredeyse tüm stüdyo kurulumlarıyla sorunsuz, birlikte çalışabilir entegrasyon için bir MIDI bağlantı kablosu ve USB-C kablosu içerir.

Eşlik eden Seqtrak uygulaması, yerleşik seslerde daha fazla derinlik ve kontrol sağlarken, çalışmanızı paylaşmak ve üzerinde işbirliği yapmak için daha geniş bir topluluğa erişim sağlar.

Seqtrak uygulamasının Görselleştirici modu, tümü akıllı cihazınızdan ve Seqtrak Ideastation'dan kapsamlı görsel-işitsel çalışmalar oluşturmak için bir düzenleme paketi içerir.

Ek işlevsellik araçlarının ayırt edici grubu, düğmeleri cihazın dış kenarlarına yerleştirerek görsel dağınıklığı azaltırken yüksek ve düşük öncelikli özellikleri düzene koyar.

Teknik Özellikler

Tipi: Mobile Music Ideastation, Orange/Gray
Ses Teknolojisi: Advanced Wave Memory 2 (AWM2),4-operator FM Engine
Padler: 24 x Pad
Diğer Kontroller: 17 x Encoder Knobs
Hazır Sesler: 2000+
Polifoni: 128-Nota
Sequencer: Var, Advanced
Sampling: Var
Efektler: Reverb, Delay, Distorion
Analog Girişler: 1 x 1/8"
Kulaklık: 1 x 1/8"
MIDI I/O: 1 x 1/8" In/Out (breakout kablo dahil)
USB: 1 x USB-C (power, audio, MIDI)
Bluetooth: Var
Arayüz: SEQTRAK App
Güç Desteği: ŞArj Edilebilir Batarya (Dahili),USB Power

Fiziksel Özellikler

Yükseklik: 3.8 cm
Genişlik: 34 cm
Derinlik: 9.6 cm
Ağırlık: 499 gr

Benzer Ürünler
Yükleniyor...