Behringer NEUTRON Analog ve Yarı-Modüler Synthesizer

  • Barkod: Z-2242005239384
  • Kategori: Synthesizer
  • 17.180 TL
  • Havale/EFT ile 16.665 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
NEUTRON kodlu BEHRINGER ürünüdür.

Tüm orijinal özelliklerle ve daha sonra bazı özelliklerle öncüllerinin güncellenmiş enkarnasyonu olan Behringer Neutron, hayal edilebilecek her türlü monofonik sesi inanılmaz bir incelik ve kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanır. Saf analog sinyal yolu, esnek, çok dalgalı LFO ve klasik Bucket Brigade Delay (BBD) ile birlikte otantik VCO, VCF, VCA ve durum değişken filtre tasarımlarına dayanmaktadır. Neutron'un Parafonik modu, genişletilmiş bir ton seçenekleri paleti için her iki 3340 analog osilatörün bağımsız olarak kontrol edilmesini sağlar. Koruma ve rahatlık söz konusu olduğunda, Neutron standart bir Eurorack'a monte edilebilir, bu da onu stüdyo için ideal hale getirir. Bir Neutron'a sahip olmak, geçmişi özgürce kucaklamanıza ve geleceği şekillendirmenize olanak tanır. Yolda veya stüdyoda hayatın zorluklarıyla başa çıkmak için tasarlanan Neutron'unuz, mevcut sisteminize mükemmel entegrasyon için kolayca standart bir Eurorack 80HP kasasın aktarılabilir.

Sezgisel olarak doğrusal bir iş akışı etrafında tasarlanan Neutron, anında performans için yama gerektirmeyen yarı modüler tasarımından büyük ölçüde yararlanır. Neutron'unuzu kendi kendine salınım moduna alın, en sevdiğiniz klavyeyi veya bilgisayarı MIDI üzerinden USB ile bağlayın ve kutudan çıkar çıkmaz analog müzik dünyasını keşfetmeye başlayın.

NEUTRON'un tasarımında, müzik tarihine geçmiş klasik synthesizerların devrelerine sadık kalmasını sağlamak için büyük özen gösterildi. NEUTRON'a, süper kalın bas ve canlı tonlardan, çarpıcı efektlerden, progresif organ seslerinden her şeyi kapsayan ultra esnek ses şekillendirme kabiliyetini veren, ayrıntılara verilen bu son derece odaklanmış dikkattir. sihri yeniden yaratmanıza veya sizi kendi başınıza bir efsane yapacak inanılmaz derecede dolgun ve orijinal sesler tasarlamanıza izin verir!

NEUTRON'un son derece esnek çift Voltaj Kontrollü Osilatörleri (VCO'lar), mükemmel sesi şekillendirmek için 5 benzersiz dalga biçimi kullanarak inanılmaz bir aralık sağlar.

NEUTRON'un yerleşik modülatörleri üzerinde her zaman tam kontrol sizdedir, bunlar aşağıdaki özelliklere sahiptir: ayarlanabilir Tune; OSC miksi; ve Darbe genişliği düğmeleri. Aşağıdakiler için bir dizi anahtar sağlanmıştır: Parafonik açma/kapama; OSC Sync ve Oktav Aralığı seçimi. 3,5 mm giriş jakına harici bir Frekans Modu kaynağı bağlanmadıkça, dahili LFO VCF için varsayılan modülasyon kaynağıdır.

Neutron’da 36 düğme ve 7 anahtar bulunur ve bunların tümü, müzik yaratımınıza neşe katan son derece sezgisel bir formatta düzenlenmiştir. Yerleşik yama matrisi, 32 In x 24 Out TS 1/8" (3,5 mm) bağlantılar sağlar. Ek olarak Input/Output(I/O) şunları içerir: USB/MIDI DIN üzerinden MIDI I/O ve Thru; ana ses Girişi ve Çıkışı ve Telefonlar için kendine özel seviye kontrolü.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...