AUDAC AMP523MK2 Mk2 Web Tabanlı Mini Stereo Mixer-Ampli

Adet

AUDAC AMP523 Web Tabanlı Mini Amplifikatör

 

  • 4 Stereo line girişi
  • 1 x fantom güçlü dengeli mikrofon girişi
  • TCP/IP ve RS-232 Kontrolü
  • Stereo line çıkışı
  • 2 x 15 Watt güçlendirilmiş hoparlör çıkışı
  • Bridge modu
  • 100V transformatörlerle uyumlu

 

AMP523, dört stereo line girişe ve bir fantom güçlü dengeli mikrofon girişine sahip entegre web tabanlı kontrol üniteli bir Mini Stereo Amplifikatördür. 2 x 15 Watt’lık bir çıkış gücüne sahiptir.
Basit ve kompakt olmasına rağmen çok yönlü işlevselliği sayesinde, kapsayıcı ve kolay kontrol edilebilen kompakt ve ekonomik ses çözümleri gerektiren küçük hoparlör sistemleri için çok uygundur. Bazı tipik uygulamaları arasında, ses sisteminin, müzikten konuşmaya veya yapılacak bir sunuma otomatik olarak değişmesini gerektiren akıllı tahtalar, ofisler ve toplantı odalarıyla kombinasyon halinde kullanılacağı sınıflar yer alır. Ve bunun gibi pek çok uygulaması daha mevcuttur.
Kompakt boyutu ve yüksek verimi sayesinde, bir dolabın içine veya asma tavana rahatlıkla gizlenebilir, bir sıra veya masanın altına montaj edilebilir. Çeşitli stereo line girişleri, bir mikrofon bağlıyken laptoplar, CD veya MP3 Playerlar, Tabletler gibi farklı kaynaklar için aynı anda bağlantıya olanak tanır. Girişler, ses regülasyonu ve diğer fonksiyon kontrolleri arasında değişim farklı yollardan yapılabilir: entegre bir web sitesi sayesinde ek bir yazılım gerekmeksizin bir web tarayıcıya sahip herhangi bir bilgisayardan tüm fonksiyonlar kontrol edilebilirken, RS232 bağlantısı sayesinde bir bilgisayar ve hatta ev veya endüstriyel otomasyon sistemi gibi seri iletişimi destekleyen herhangi bir cihazla AMP523’ü kontrol etmek mümkündür. Sistemi kontrol etmenin bir diğer yolu da özel olarak geliştirilmiş uygulamalara sahip akıllı telefonlar ve tabletlerdir.
Kurulumu tam bir hale getirmek adına, bir veya daha fazla sabit lokasyondan sinyal akışını ve ses seviyesini kontrol etmek için opsiyonel bir MWX43 veya MWX45 duvar paneli kurulabilir. D Sınıfı Amplifikatör teknolojisi, bekleme modu ve dahil edilmiş değişebilen güç kaynağı ile bu cihaz en yüksek enerji verimliliği ve çevresel gerekliliklerle uyumlu hale gelir.

 

 

Stereo @ 4 Ω2 x 15 Watt
Stereo @ 8 Ω2 x 7.5 Watt
Bridge @ 8 Ω30 Watt
Verimlilik87% @Max
Güç Tüketimi<1W in Standby
Frekans Yanıtı20Hz - 20kHz
Güç Kaynağı 110~240V AC / 47~63 Hz
Boyutlar (GxYxD)110x44x160 mm
Ağırlık1.2 Kg

 

 

                         

Özellikler                      CE Sertifikası

 

 

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...