AKAI MPCX Müzik Prodüksiyonu Kontrol Cihazı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AKAI MPCX kodlu AKAI ürünüdür.

Modern müziğin evrimi, efsanevi Akai Profesyonel MPC serisi ile geliyor - tam özellikleriyle üretim ve performans istasyonu olarak birçok tarzda müziğe gelişim sağlıyor. Hiçbir zaman aşılmamış bir tasarımla gelen bu Müzik Üretim Merkezi, kullanıcılara benzersiz bir iş akışı ve endüstri standardının önceliğini belirleyen, ileri düşünme, isteğe bağlı işlevsellikle birlikte somut, sezgisel bir arayüz sağlıyor. Bir taklit için razı olmayın, yaratıcı çıktılarınızı MPC ile kontrol edin.

MPC, yeniden tasarlanmış işlevsellikle donatılmış çekirdek iş akışı koruyan şekilde geri döndü. Peki MPC'de yeni olan nedir? Bağımsız işlevsellik, ses kaydı, klibi başlatma, gerçek zamanlı olarak zamanlama esnetmesi ve pitch shift, MPC 2.0 Yazılımı ve daha fazlası. Bu sadece yeni nesil MPC'ler değil, kendi kendine yeten yaratıcılık kabiliyetinin bir dönüm noktasıdır.

MPC sadece iş akışınızı tamamlamakla kalmaz, onu geliştirir. MPC X ve MPC Live ile dokunmatik ekran kontrolü, tam özellikli işlevsellik ve bağımsız kullanabilme kolaylığıyla ikonlaşmış Akai Professional'ın iş akış hızı. Bunların yanında tuşe farklılığına duyarlı RGB renkleriyle ışıklı 16 pad’li tasarımıyla birleşiyor. Sonuç? Sürükleyici, kendine yeten üretim ve performans çözümleri, eşi benzeri görülmemiş yaratıcı ifadeler için titizlikle ve sınırlama olmaksızın tasarlanmıştır.

MPC'yi keşfedin ve sınırsız dokunmatik kontrolü parmaklarınızın ucunda deneyin. Yüksek kalitede ve kullanıcı arayüzüne adapte olmuş çoklu dokunmatik tam renkli ekran, kristal berraklığında yüksek çözünürlüklü MPC menü işlevlerine sorunsuz uyum sağlar. Ses dalgalarını yakalamak ve düzenlemek, MIDI etkinliklerinizi yazmak, örnekleme seslerinizi oluşturmak ve yüklemek, efektlerinizi eklemek, sequencer adımlarınızı sıralamak, bunların yanında kritik mix kontrolleri ve çok daha fazlasının hepsini akıllı telefonlarda ve tabletlerde bulunan sezgisel kullanım kolaylığındaki gibi sunuyor.

İster tek bir ünite üzerinde çalışmayı tercih edin, ister tam donanımla sunulan bir ürünü deneyimlemeyi… MPC X ve MPC Live, zorlu bağımsız üretim merkezlerinden yüksek güçlü MIDI denetleyicilerine kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Bağımsız modda MPC'yi doğal olarak güçlendiren MPC 2.0 Yazılımı, kritik talep üzerine üretim ve performans yeteneği ile tamamen yüklenir. MPC X veya MPC'yi Mac veya PC'nize bağlayın, MPC yazılımını bir DAW'unuza eklenti olarak yükleyin - veya bağımsız bir uygulama olarak - ve VST aletlerinin ve efektlerinin inkar edilemez gücü ve yaratıcı kapsamını kullanın. Tercihiniz ne olursa olsun, MPC, en sıkı gereksinimleri sorunsuz bir şekilde kolaylıkla barındıran kontrol beklentilerini yeniden tanımlar.

Standart MPC X ve MPC Live, 16GB dahili Micro SD depolama birimiyle birlikte gönderilir. Kendi örneklerini bir bilgisayara bağlamadan birleştirmek mi istiyorsunuz? Her iki model de SSD veya HDD sabit diskleri aracılığıyla genişletilmiş depolama olanağı sağlayan bir 2.5 "SATA sürücü bağlantılarına sahiptir. Buna ek olarak, seslere dahili SD Kartı yuvası veya USB başparmak sürücüsü kullanılarak kütüphaneye erişilebilir ve eklenebilir.
 

MPC; kutusundan çıkar çıkmaz sağlam sesler için iyi bir üne sahiptir. MPC X ve MPC Live da bu konuda bir istisna değildir. Dünya klasmanında CAPSUN ProAudio, MVP Loops, TOOLROOM, CR2 Records ve Loopmasters’ın da dahil olduğu önde gelen ses tasarım şirketlerinin 10-farklı ön tanımlı olarak gelen The Vault 2.0 ile titizlikle hazırlanmış ses örnekleri ve kitlerini içerir.

TEKNİK ÖZELLİKLERMPCX
TipBağımsız Örnekleyici/Sıralayıcı
Dahili Ses MotoruEklenti araçları, çok örnekli anahtar grup araçları ve tambur genişletme kitaplıkları içeren çok çekirdekli sistem
Ekran10,1" Çoklu Dokunmatik Ekran, Eğimi ayarlanabilir
Pedler16 x Hız/basınç duyarlı RGB pedleri, Tam boyutlu
Diğer Kontrolörler16 x Dokunmatik kapasitif Q-link Düğmesi
Sesler10 GB Premium Ses İçeriği
Sıralayıcı128 kanallı MIDI, 8 kanallı Ses
DöngüleyiciEvet
ÖrneklemeGelişmiş Örnekleme ve Ses Düzenleme/Kayıt
Analog Girişler2 x XLR-1/4" Kombo, 2 x 1/4" TRS, 1 x Çift RCA Stereo, 2 x 1/4" TS (enstrüman)
Analog Çıkışlar2 x 1/4" (ana Sol/Sağ), 6 x 1/4" TRS
Kulaklıklar1x1/8", 1x1/4"
MIDI G/Ç2 x 5 pinli Giriş, 4 x 5 pinli Çıkış, USB, Bluetooth
Diğer G/Ç8 x 1/8" TRS (CV/Kapı)
USB BAĞLANTI2 x USB-A 3.0, 1 x USB-B 3.0
BluetoothEvet
Pedal Girişleri2x1/4"
Depolama 4 GB RAM, 48 GB dahili (10 GB kullanıcı depolama alanı), SD Kart Yuvası, 2,5 inç SATA Sürücü Konnektörü
YazılımAkai MPC2
UyumlulukVST uyumlu (kontrolör modu)
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacOS X 10.10.5 veya üzeri
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 8.1 veya üzeri
Güç kaynağı19V DC güç kaynağı (dahil)
Yükleniyor...