AKAI MPD226 USB Pad Kontrol Cihazı

Adet
AKAI MPD226 kodlu AKAI ürünüdür.

MPD226, üreticiler, programcılar, müzisyenler ve DJ'ler için mükemmel bir MIDI over-USB ped denetleyicisidir. MPC kontrolleri ve teknolojileri ile sezgisel bileşimi, klasik ritmi hissettiren bilgisayar müzik üretimi dünyasına kolay USB bağlantısı ile uyum sağlar.
 

Öncelikle, inanılmaz duyarlı bir kullanıcı deneyimi yaratarak yeni, son derece hassas Thick Fat MPC pedleri ekleyerek oyuna adım attık. MPD226, dört düğme, dört fader, MPD26'da toplam 12 kontrol olmak üzere 36 toplam kontrol için üç bankta düzenlenmiş dört düğme içeren genişletilmiş bir kontrol grubuna sahiptir. Bu, sesi en üst düzeye çıkarmanıza ve efektler üzerinde daha fazla kontrol sağlamanıza olanak tanır.

MIDI bilgisi, Mac veya PC'de kullanılmak üzere tak-çalıştır USB arabirimi üzerinden gönderilir, böylece herhangi bir sürücüyü yüklemeniz gerekmez.

Geliştirilmiş işlevsellik ile birlikte Kamera Bağlantı Kiti'ni (ayrı olarak satılır) kullanarak iOS uyumluluğunu ekledik ve 400 doların üzerinde özgür yazılım içeriyorduk. Başlıklara şunlar dahildir: Akai Pro MPC Essentials, Big Bang Davulları ve Sonivox'tan Big Bang Sineması, Ableton Live Lite ve Software Preset. Yukarıda bahsedilen Yazılım Hazır Ayar Yöneticisi, MPD226'nın ön panelinden sağa, sezgisel kontrol düzenlemenin keyfini çıkarmanızı sağlar.

MPD2 Serisi ped kontrolörünün önemli bir evrimini işaret etmektedir. Yıllarca süren araştırma ve müşteri geribildirimi, şimdiye kadar şimdiye kadarki en gelişmiş özelliklere sahip yastık denetleyicilerine yol açtı. Bu MPD'ler, yaratıcılığınız ile bilgisayar tabanlı stüdyosunuz arasında mükemmel bir köprüdür.

TEKNİK ÖZELLİKLERMPD226
TipPed Denetleyicisi
Pedler16 x RGB Aydınlatmalı Hız ve Basınca Duyarlı MPC Pedleri
Hıza DuyarlıEvet
Kodlayıcılar/Potlar4 x Atanabilir Q-Link Düğmesi
Fader'lar4 x Atanabilir Fader
MIDI G/ÇGiriş/Çıkış
USB BAĞLANTIEvet, 1 x USB Tip B
YazılımAbleton Live Lite, Akai Pro MPC Essentials, Sonivox Big Bang Cinematic Percussion ve Big Bang Universal Drums
Donanım Gereksinimleri - Mac1,25 GHz G4/G5 veya daha hızlı (Intel Mac önerilir); 1 GB RAM (2 GB önerilir)
Donanım Gereksinimleri - Bilgisayar1,5 GHz Pentium 4 Celeron uyumlu CPU veya daha hızlı (çok çekirdekli CPU önerilir); 1 GB RAM (2 GB önerilir)
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacOS X 10.7 veya üzeri
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 7 SP1 veya üzeri
Yükleniyor...