ROLAND MC-707 Aira 8-Track Groovebox

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
MC-707 kodlu ROLAND ürünüdür.

 

 

 

Yeni bir Groove'a Doğru Yol Al!

 

 

 

MC-707 GROOVEBOX, bilgisayar olmadan yeni bir şarkı yaratmak veya canlı bir performans hazırlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kendinizi sekiz kanal kayıt, sequencer, synthesizer, efektler ile özenle oluşturulmuş sesler, looplar ve phrase'lere teslim edin. Seslerinizi ve MIDI dosyalarınızı (zamanlama üzerinde güçlü bir kontrolle) kaydedin ve anlık deneyimleriniz için fader ve düğmeler ile kişisel ince ayarlarınızı yapın. Elinizdeki bu büyük potansiyel ile dilediğiniz tarzda üretmeye veya kendi tarzınızı yaratmaya hazırsınız.

 

 

 

 

 

 

Mega-Mikro Besteci

 

 

 

Bu modern GROOVEBOX, tek bir cihazda çok sayıda güçlü özellik barındırıyor. Derin ve özelleştirilebilir, eğlenceli ve kullanıcı dostu, her zaman yeni bir şeyler yaratmaya hazırdır. Ünlü sanatçılar ve ses tasarımcıları tarafından ustalıkla hazırlanmış dahili sesler, ritimler ve phrase cümlelerinin oluşturduğu modern koleksiyonlara sahiptir. Kendi ses kayıtlarınız ve MIDI sequenceleriniz de dahil olmak üzere loopları ve tek-vuruşluk cümleleri melodik bir ifadeyle serbestçe birleştirebileceğiniz müzikal oyun alanını keşfedebilirsiniz. Klipleri kaydedin ve tetikleyin, yeniden düzenleyin, yeniden örnekleyin, otomasyonu kaydedin ve efektlerle her kanalınızı daha güçlü hale getirin.

 

 

 

 

 

 

Sekiz Kanal Klip Temelli Sequencer

 

 

 

MC-707’nin sekiz kanallı sequencer'ı, günümüzün elektronik odaklı müzik stillerinin ve sürekli gelişen alt türlerin akıcı ve hızlı üretimi için optimize edilmiştir. Efsanevi Roland davul makinalarında bulunanlara benzer TR-REC step-sequencer, hızlı bir şekilde ritmik altyapılar oluşturmak için idealdir. Davul partisyonlarını, melodik bass yazımlarınızı veya polifonik akorlarınızı çalmak veya sıralamak için 16 adet ultra-duyarlı pad'e de sahiptir. Sequencer klipleri en ufak bir düğmedeki hareketinizin verisini bile kaydeder. Bu tek bir alkış sesinde bile derin bir reverb, yavaş filtre geçişleri ve çok daha fazlası gibi çarpıcı, hareketli ve sizi tamamen yansıtan efektler oluşturmanıza olanak sağlar.

 

 

 

 

 

 

Derin Bir Sentezleyici

 

 

 

MC-707, sanal analog ve modern PCM'i birleştiren en son ve en güçlü ses motorumuza sahiptir. Esnek, güçlü MC-707, sonik yeteneklerinin derinliklerine dalmanıza izin veriyor. TR-808, TR-909, TB-303, JUNO-106 ve SH-101 de dahil olmak üzere elektronik müziğin temeli olan efsanevi Roland davul makinaları ve synthesizer sesleri ile doludur. Tüm bu klasik seslerin yanında MC-707, günümüzden gelecek klasikleri yaratmanıza imkan sunacak mükemmel, modern dijital ve hibrit sesler ile de zamanının ötesindedir.

 

 

 

 

 

 

Kaydet, Örnekle, Ayarla ve Karıştır

 

 

 

Derin synth motoruna ek olarak MC-707, projenizin temposuna senkronize olan ve anında kayıt yapan güçlü bir örnekleme ses alma özelliğine sahiptir. Vokalleri veya enstrüman parçalarını kaydedin veya kendi mevcut kütüphanenizden içe aktarın. Ardından cümleleri, tek-vuruş seslerinizi ve loop'larınızı sıralayın veya tetikleyin. Ayrıca, yalnızca üzerindeki kontrollerden gelen ilham ve hassasiyetle örnekleme seslerinizi kesebilir, tersine çevirebilir, hassas ayarlarını yapabilir veya yeniden hizalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Stüdyo Kalitesinde Efektler

 

 

 

MC-707'nin devasa efekt paleti ile müziğiniz her zamankinden daha parlatılmış ve tam işlenmiş şekilde duyulacaktır. Sekiz kanalın tümü, çok sayıda çeşitlilik içeren bağımsız efekt işlemcilerine sahiptir. Zengin chorus efekti, pad'lere ve diğer synth seslerine derinlik getirir. Delay ve reverb'ler gerçek alan algısını andıran boşluklar yaratır ve hassas bölümlere hareketlilik ekler. Overdrive, distortion ve amp simülasyonu synthler, gitarlar, davullar ve daha fazlasına güç ve yoğunluk kazandırır. Ayrıca tüm miksinizi filtreler, bit-crusher ve hepsini bir araya getirerek güç ve netlikle birleştiren bir master bus compressor gibi ana efektlerle de çalıştırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Elle Kontrol Deneyimi

 

 

 

Elle kontrollerle yüklü MC-707, müziğinizi doğal ve fiziksel bir şekilde oluşturmanıza ve şekillendirmenize izin verir. Fader kontrolleri her kanalı hemen mikslemenize ve düzenlemenize izin verirken,bir ses için ihtiyacınız olan herhangi bir kontrol için düğmeleri dilediğiniz göreve atayabilirsiniz. Düğme hareketlerinizi bile kaydedebilirsiniz, böylece sequencer sırasında her dokunuşunuz otomatik olarak tekrar çalınır. 8x2 pad dizisi yalnızca davul çalmak için mükemmel değil; melodi ve akorları hassasiyet ve hızla oluşturabilir, ayrıca ses ve MIDI kliplerini tetikleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bilgisayarınız ile Genişletin

 

 

 

Gelişmiş USB ses arabirimi özellikleri ile MC-707, üretim sürecindeki kurulumunuza kolayca dahil olabilir. Sekiz kanalın tümünü ayrı DAW kanallarına kaydedebilir ve şarkınızı burada bitirebilirsiniz. Veya, bir sonraki canlı performansınız için altyapıları, sistemleri veya favori yazılımınızın synth seslerini kaydetmek için DAW'nızdaki sesleri örnekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Yeni Sesler, Looplar ve Phrase'ler ile Genişletin

 

 

 

MC-707; asla eskimeyen, güncellenebilir ve genişletilebilir bir platformdur. Yeni looplar, tek-vuruş sesleri, phrase cümleleri ve synth sesleriyle prodüksiyonlarınızı her zaman taze tutabilirsiniz.

 

 

 

Teknik Özellikler 

Ses İşlemcisi

ZEN-Core (Tonlar,Davul Kitleri)

Kanal Tipleri

Tone, Drum Kit, Looper (Audio Loop)

Maksimum Polifoni

ZEN-Core:128 ses (ses işlemcisinin yüklemesine göre değişir)
LOOPER:8 (mevcut Looper kanal sayısına göre değişir)

Kanallar

8 kanallı

Klipler

128 klip (Her kanalda 16 klip)

* Klip Tipleri: Tone, Drum Kit, Looper (Audio Loop), kanal tipine göre değişir.

Tonlar

Ön Tanımlı Tonlar: 3,000 veya daha üstü
Ön Tanımlı Davul Kitleri: 80 veya daha üstü
Kullanıcı Örnekleme Sesleri (Ton ve Davul Kiti olarak): SD CARD'dan içe aktarılarak kullanılabilir
Looper Örnekleme Sesleri (Looper kanalı klipleri olarak): SD CARD'dan içe aktarılarak kullanılabilir, EXT IN/Kanalları yoluyla kaydedilebilir.

* Kullanıcı Ses Örneklemesi için kullanılabilir toplam süre: 12 dakika mono, 6 dakika stereo (44,1 kHz)
* Kullanılabilir Kullanıcı Ses Örnekleme Biçimi: WAV 32–96 kHz / 16 bit, 24 bit (mono, stereo)


Looper Örneklemesi için kullanılabilir toplam süre: Yaklaşık 60 saniye (44.1 kHz)
Kullanılabilir Looper Ses Örnekleme Biçimi: WAV 44.1 kHz/16-bit, 24-bit, 32-bit, 32-bit float (mono, stereo)

Efektler

Kanal Çoklu-Efektleri: 90 tipte
Kanal EQ
Chorus/Delay: 9 tipte
Reverb: 7 tipte
Master Efektler: 90 tipte
Master Compressor
Master EQ

Step Sequencer

Maksimum Step: 64 adımlı

* Tone veya Davul Kiti Kanallarında Mevcuttur.

Looper

Time Stretch, Pitch Shift

* Looper Kanallarında Mevcuttur.

Ekran

256 x 80 noktalı grafik LCD (arkadan aydınlatmalı)

Harici Hafıza

Proje ve Ses Verilerinizi Saklamak için SD Kart (SDHC destekli)

Bağlantılar

PHONES jak: Stereo 1/4-inç phone tipi
MIX OUT(L/MONO, R) jak: 1/4-inç phone tipi
ASSIGNABLE OUT(L,R) jak: 1/4-inç phone tipi
SEND/RETURN(L/MONO, R) jak: 1/4-inç phone tipi
EXT IN(L/MONO/MIC, R) jak: 1/4-inç phone tipi (MIC kullanırken 1/4 inç TRS phone tipinde çalışır.)
MIDI (IN, OUT1, OUT2) bağlantıları
USB port: USB B tipi (Audio, MIDI)
DC IN jak

Güç Ünitesi

AC adaptör

Akım Gücü

2,000 mA

Aksesuarlar

AC adaptör
Kullanıcı kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
SD Kart (fabrikadan sevk edilirken ürüne monte edilir)
SD Kart Koruyucusu (fabrikadan sevk edilirken ürüne monte edilir)

Ölçüler ve Ağırlık

 

Genişlik

426 mm
16-13/16

Derinlik

263 mm
10-3/8

Yükseklik

60 mm
2-3/8 inç

Ağırlık

2.1 kg
4 lbs 11 oz

Yükleniyor...