AKAI MPKMINIPLAY MK3 / Dahili Ses Bankalı Midi Kontrol Klavyesi

  • Barkod: 2242005424025
  • Marka: AKAI
  • Kategori: Midi Klavyeler
  • 6.963 TL
  • Havale/EFT ile 6.754 TL
Adet
AKAI MPKMINIPLAYMK3 kodlu AKAI ürünüdür.

Müzikal ilham her yerde gelebilir ve MPK Mini Play MK3, bu melodileri ve armonileri her zaman ve her yerde yakalamak için mükemmel bir taşınabilir arkadaştır. 14 saatten fazla pi süresiyle, MPK Mini Play kullanıcılarının müzik çalma zamanı geldiğinde güç adaptörleri, şarj cihazları veya kablolar hakkında endişelenmesine gerek yoktur. Güçlendirilmiş yerleşik hoparlör; akustik ve elektrikli piyanolar, synth lead'leri ve pad'leri ve daha fazlasını içeren 128'den fazla yerleşik enstrüman ve davul kiti ve ayrıca, başkalarını rahatsız etmeden sessizce pratik yapmak veya şarkı yazmak için 1/8” kulaklık çıkış jakına sahip olan MPK Mini Play MK3, ihtiyacınız olandan daha fazlasını vaadediyor.

MPK Mini Play'in kalbinde Akai'nin yeni nesil tuş yatağı bulunur. Bu yeni tuş yatağı dinamik performanslar ve doğru hız tepkisi sunar. Önceki versiyonlarının şıklığını ve sadeliğini korurken, MPK Mini Play MK3, her zamankinden daha gelişmiş ve rahattır. Başında saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Dokunmaya duyarlı 8 ped, optimum his ve tepki sunuyor. Bu arkadan aydınlatmalı hassas MPC pedleri, davul ve sample çalmak için mükemmel bir dokunuş sağlar.

Tak ve çalıştır özelliği ile MPK mini Play, en sevdiğiniz DAW'a anında bağlanır. 4 atanabilir düğme, süper hassas düzenleme için pan veya otomasyon gibi MIDI parametrelerinin çok yönlü kontrolünü sunar.

Sağlam yapısıyla MPK Mini Play, çantanızda sizinle seyahat etmeye hazır. 14 saatten fazla pil ömrüyle MPK mini Play, nerede ve ne zaman olursanız olun çalmaya hazırdır.

MPK Mini Play, ikonik MPC donanımına dayalı, Mac ve PC için güçlü müzik yapma ve kaydetme masaüstü yazılımı MPC Beats ile birlikte gelir. Bu DAW, bir sonraki hit prodüksiyonunuz için hazır bir dizi müzik aleti eklentisi, efekt eklentisi, ses ve davul örnekleri içerir. Ek olarak MPK Mini Play, ödüllü ses tasarımı şirketi AIR Music Technology'den ekstra enstrüman seslerini de içerir: Güçlü bir polifonik analog synth olan Hybrid 3, natural akustik piyano Mini Grand ve eski bir elektrikli piyano olan Velvet.

MPC Beats Academy, MPC iş akışını baştan sona öğrenmek için varış noktanızdır. MPC Beats Academy, MPK mini'nizle MPC Beats üzerinde müzik yapma yolculuğunuz boyunca, ilk ritminizi oluşturmaktan miksaj ve sonlandırmaya, müziğinizi dışa aktarmaya ve paylaşmaya kadar size rehberlik edecek.

MPK mini Play, Melodics eğitim paketiyle birlikte gelir. Hem masaüstü hem de iPad uygulaması olarak mevcut olan Melodics, MIDI klavyeler, ped kontrolörleri ve elektronik davullar için talimatlar sunar ve gerekli müzik oluşturma becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış farklı türler arası dersler ve gerçek zamanlı geri bildirim sunar. Ücretsiz Melodics pakedi, başlamak için 60 ders içerir ve tak-çalıştır  olmasıyla da kolaylık sağlar.

 

ÖZELLİKLER

Tuşlar25 adet dokunma hassasiyetli tuş
Padler8 adet LED aydınlatmalı dokunma hassasiyetli pad
Düğmeler - Butonlar4 adet atanabilir kontrol düğmesi
1 adet ekran kontrol joystick
1 adet ses kontrol düğmesi
Bilgisayar BağlantısıUSB - MIDI bağlantısı
OktavOktav düğmeleri ile + / - 10'a kadar
ArpeggiatorMevcut
Ek Düğmeler

Pitchbend/Mod Joystick
Note Repeat Butonu
Full Level Butonu
Tap Tempo Butonu

Pedal Bağlantısı6.35 mm Sustain pedal girişi
Çıkış3.5 mm kulaklık çıkışı
Dahili hoparlör
GüçUSB bus powered
4 adet AA alkalin pil
Ölçüler ve Ağırlık

317 x 178 x 58 mm
860 gr.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...