Behringer EUROLIVE B1200D-PRO, 12" 500-watt Aktif Hoparlör

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

BEHRINGER EUROLIVE B1200D-PRO 12 inç 500w Aktif Hoparlör
EUROLIVE B1200D-PRO 500-Watt aktif subwoofer'ımız, düşük frekanslı yeniden üretimde en üst düzeyi sağlar ve yerleşik stereo geçişi, onu aktif 2 yollu hoparlörlerimizden herhangi biri ile kullanım için ideal hale getirir. Güçlü bir 500 Watt D Sınıfı amplifikatör, 15" uzun gezinimli Düşük Frekanslı (LF) dönüştürücü ve inanılmaz bir dizi profesyonel özellik ile paketlenen B1200DPRO, tipik olarak ayrılmış tanım ve netlik ile aşırı düzeyde düşük kaliteli zımbalar üretir. çok daha büyük sistemler için!


Basitçe söylemek gerekirse, bu serin çalışan sistemler çok daha hafiftir, onları taşıması ve kurması son derece kolay hale getirir - ve taviz vermeyen tasarımımız, partinin tüm gece boyunca devam etmesini sağlayacak inanılmaz derecede derin, göğüs gümbürtücü baslara sahip olmanız anlamına gelir.

 

 

Muazzam Güç, Mükemmel Ses
Devrim niteliğindeki D Sınıfı amplifikatör teknolojimiz sayesinde, kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir pakette size muazzam güç ve inanılmaz ses performansı sunabiliyoruz. D Sınıfı amplifikasyon, tüm farkı yaratır, enerji verimliliğinde en üst noktayı sunar ve ağır güç kaynaklarına ve büyük ısı alıcılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanırken ve çevreyi korurken, ağırlık olarak geleneksel emsallerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı ve üretmeyi mümkün kılar.

 

 

Özel Tasarım Dönüştürücüler
Güçlü, yüksek verimli D Sınıfı amplifikatörler ve Anahtar Modlu Güç Kaynağı teknolojisi, son teknoloji DSP işlevselliğiyle birleştiğinde kulağa etkileyici geliyor - peki ya sistemin gerçekten duyduğunuz kısmı? LF dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Bir Behringer aktif subwoofer satın aldığınızda, içindeki dönüştürücünün gerçekten profesyonel sonuçlar için diğer tüm unsurlarla kusursuz çalışacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz. B1200D-PRO aktif subwoofer, son derece yüksek ses basıncı seviyelerine sahiptir: 45 - 180 Hz frekans aralığı ile 122 dB (Tam Alan, 1 W @ 1 m).

 

 

Her Şey Kontrolünüz Altında
B1200D-PRO, ek muhafazaları bağlamak için dengeli XLR giriş ve çıkışlarının yanı sıra dengeli XLR Thru jaklarına sahiptir. Bir Yükseltme Frekansı düğmesi, 45 Hz ile 90 Hz arasında bir yükseltme frekansını hedefler. Seçtiğiniz frekansa +10 dB'lik bir artış vermek için Yükseltme düğmesine basın. B1200DPRO'da ayrıca subwoofer'ın amplifikatörünün üst köşe frekansı üzerinde hassas kontrol sağlayan bir Yüksek Kesim kadranı bulunur. High Cut kadranı Thru sinyallerini etkilemez, yalnızca subwoofer'a yönlendirilen sinyalleri etkiler (ancak tam aralıklı hoparlörlere gönderilen Çıkış soketi sinyallerini etkiler). Seviye düğmesi, giriş kazancını kontrol eder ve Faz anahtarı, subwoofer ve uydu hoparlörler arasındaki frekans iptalini telafi etmek için çıkış fazını tersine çevirir. LED'ler, güç, mevcut sinyal ve giriş aşırı yükleri dahil olmak üzere çalışma durumunu bir bakışta gösterir.

 

 

Hangi Hoparlöre İhtiyacım Var?
Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, bu subwoofer'ları iki farklı woofer boyutunda yapıyoruz. Hangisi sizin için doğru? 18 inçlik bir woofer, havayı hareket ettirmek için daha fazla yüzey alanına sahiptir ve 12 inçten fazla olan bir 15 inçten daha fazla yüzey alanına sahiptir. Bir akşam yemeği kulübünde bir caz kombosu için ses çalıştırıyorsanız, tek bir B1200D-PRO sizin olabilir. Ancak büyük, sadece ayakta salonlu bir dans kulübünde nabzı hızlandıran teknoya hizmet etmeniz gerekiyorsa, dans pistini gerçekten ateşlemek için bir çift B1500D-PRO'ya veya hatta B1800D-PRO'ya ihtiyacınız olabilir.

 

 

Ses Değeri
B1200D-PRO PA subwoofer, paketin geri kalanının üzerinde ve omuzlarında durur ve sınırlara kadar zorlandığında bile olağanüstü performans sunar. Özel tasarlanmış dönüştürücüler, 500 Watt D Sınıfı güç ve son teknoloji yerleşik aktif stereo geçişi ile hafif ve güçlü olan B1200D-PRO, herhangi bir müzik uygulaması için idealdir.
EUROLIVE B1200D-PRO'yu bugün Meteor Müzik kalitesiyle deneyimleyin ve neden her geçen gün daha fazla profesyonelin üstün performansları ve olağanüstü değerleri nedeniyle Behringer EUROLIVE aktif subwoofer'lara yöneldiğini öğrenin.

 

 

Genel Özellikler
PA uygulamaları için yüksek performanslı 500 Watt'lık güçlü subwoofer
Yüksek sıcaklık ses bobini ile güçlü 12'' uzun turlu dönüştürücü, inanılmaz derecede doğru ve darbe vuran bas sağlar
"Kurşun geçirmez" zımba ve darbe için ultra düşük frekansların hassas reprodüksiyonu
Kapsamlı aşırı gezi, termal ve klip limit korumasına sahip son teknoloji 500 Watt D Sınıfı amplifikatör
Dahili aktif stereo geçiş, tam aralıklı hoparlörler için yüksek geçişli filtrelenmiş çıkışlar sağlar
Nihai düşük frekans performansı için ayarlanabilir ve değiştirilebilir Bas Kuvvetlendirme artı Faz anahtarı
Mükemmel ses hizalaması için Değişken Yüksek Kesim kontrolü
Subwoofer ve tam aralıklı hoparlörler arasındaki dengeyi ayarlamak için Subwoofer Seviye kontrolü
Mükemmel izleme için Güç, Sinyal ve Klip LED'leri
Maksimum ses performansı ve woofer koruması için akıllı sınırlayıcı
Gürültüsüz ses, üstün geçici yanıt ve çok düşük güç tüketimi için dahili anahtarlamalı güç kaynağı
Ticari ara direklerle montaj için direk soketi
Kolay taşıma için ergonomik şekilli tutamaklar
Optimum hoparlör koruması için sağlam çelik ızgara
2 Yıllık Garanti 
Almanya'da tasarlanmış ve üretilmiştir.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...