BOSS KTN-ARTIST 2 Katana Combo Elektro Gitar Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

ÜSTÜN KATANA DENEYİMİ

 

Katana-Artist MkII, yeni nesil özellikler ve esneklik ile Katana serisinde üst modeli daha da yükseltir. Beş amfi karakterin tümü için yeni eklenen ses varyasyonları ton seçimlerinizi iki katına çıkarırken, yerleşik efekt kategorileri üçten beşe genişletildi. Özel ön panel kontrolleri, üç yollu bir Contour anahtarı, üç özelleştirilebilir eğri ile Global EQ ve ayarlanabilir ses seviyeli bir Solo güçlendirmesi de dahil olmak üzere daha fazla ses şekillendirme seçeneği sunar. Güçlü yeni çift amfili işlevsellik sayesinde, iki Katana-Artist MkII'yi muazzam, ultra geniş tonlar için bağlamak ve kontrol etmek kolaydır.

Gelişmiş ton ve özel fonksiyonlara sahip profesyonel 100 watt'lık kombo amplifikatör
• Özel yapım Waza 12-inç hoparlör, klasik İngiliz kafa-kabin hoparlör tonunu ve artan güç kullanımıyla gelen hoparlör tepkilerini verir
• Tube Logic Design yaklaşımı, sınıfına meydan okuyan güç, dolgun ve keskin varlığı üretir
• Sağlam analog sınıf AB güç amplifikatörü bölümü, otantik ton ve son derece müzikal tepki sunar
• Zengin alt sesler ile odaklanılmış ton için ultra sağlam kabin yapısı ve yarı kapalı arka panel
• Beş varyasyonuyla beş farklı amfi karakterleri, artı olarak Booster, Mod, FX, Delay ve Reverb bölümleriyle her birinde üç varyasyon
• Genel ton rengini ve Global EQ anahtarını üç ayar ile şekillendirmek için üç-yollu Contour (BOSS Tone Studio'da özelleştirilebilir)
• Seviye kontrolü ile değiştirilebilen Solo fonksiyonu
• GA-FC kontrolü ve gerçek stereo efektler için entegre çift amplifikatör genişletme işlevleri
• 60'tan fazla BOSS efektiyle sesleri özelleştirmek için BOSS Tone Studio editör yazılımı güncellendi;
 yeni eklenen editör özellikleri, EQ öncesi ve sonrası, özel Pedal FX ve daha fazlasını içerir.
• Preamplar, modelleyiciler ve çoklu efektler için seri / paralel efekt döngüsü, harici hoparlör çıkışları ve güç amplifikatörü girişi
• Tüm amplifikatör ve efekt ayarlarını saklamak ve geri çağırmak için sekiz adetlik ton ayarı hafızası
• Düşük ses seviyelerinde krank amper tonu ve tepki elde etmek için Güç Kontrolü
• BOSS Tone Studio'da üç Air Feel ayarı bulunan line, USB ve kulaklık / kayıt çıkışlarında mikrofonlanmış kabin emülasyonu
• GA-FC ayak kontrol pedalları, expression pedalı ve MIDI aracılığıyla harici kontrol desteği

 

Profesyonel Performançılar Için Zarif Ses
 

Tıpkı selefi gibi, Katana-Artist MkII de profesyonel çalıcılar için ekstra ayrıntılarla tasarlandı. BOSS'un özel Waza hoparlörü, nihai vintage rock sesini parmaklarınızın altına getirirken, kabinin geniş bölmesi ve yarı kapalı arka bölümü, zengin alt sesler ve tam aralıkta orta seslerde dolgunluğa odaklanmış, güçlü tonlar sağlar. Buna ek olarak, her Katana-Artist MkII amplifikatör karakteri, hoparlör ve kabin ile optimum tepki için özel sesler getirilmiştir.

 

Waza Hoparlör: Efsanevi Ton, Modern Güç
 

Katana-Artist MkII'nin güçlü sesinin en önemli unsurlarından biri, 1960'lardan itibaren 25 watt'lık İngiliz kafa-kabin amfi hoparlörlerinin geniş dinamik tepkisini, yumuşak orta seslerini ve zengin harmonik tonlarını sunmak için BOSS tarafından geliştirilen 12-inç Waza hoparlördür. Waza hoparlör, orijinal hoparlörlerin ayrıntılı analizi ve mıknatıs, koni malzemesi ve diğer unsurların dikkatli bir şekilde seçilmesiyle, güç kapasitesini 100 watt'a çıkarırken, bu efsanevi hoparlörün tüm mojo'sunu somutlaştırır.

 

Genişletilmiş Amfi Karakterleri Ve Efektleri

 

Katana-Artist MkII, Katana MkII amplifikatörleri ile sunulan aynı çekirdek güncellemelere sahiptir. Beş amfi karakterleri için varyasyonlar mevcut olup, 10 farklı ton seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca beş eşzamanlı efekt kategorisiyle, amplifikatörünüzün içinde büyük bir pedalboard'un ses şekillendirme gücüne sahipsiniz. BOSS Tone Studio'ya bağlanmak isterseniz çok daha derinlere dalmanıza olanak tanır. Her bir bölümü 60'tan fazla farklı efekt türüyle özelleştirebilir, dört farklı zincirle sıralamayı değiştirebilir ve çok daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

 

Derin Ton-Şekillendirme Araçları

 

Ön panelde, yalnızca Katana-Artist MkII ile kullanılabilen bazı özel özellikler bulacaksınız. Üç yollu Contour anahtarı, amplifikatörün çekirdek tonunu şekillendirmenize izin verirken, seçilebilir üç Global EQ ayarı (BOSS Tone Studio'da ayarlanabilir),farklı gitar ve stiller için genel sesi ince ayarlamak için mükemmeldir. Ayakla kontrol edilebilen, amplifikatör sonrası Solo güçlendirme fonksiyonu da mevcuttur ve hızlı ayarlama için özel panel düğmesi bulunur.

 

Dahili Çift Amplifikatör Desteği

 

Güçlü genişletme özellikleri, iki Katana-Artist MkII'nin birlikte kullanılmasını kolaylaştırır. Dual Link ile, her amplifikatörü bağımsız ayarlarla yapılandırabilir ve tek bir GA-FC ayak denetleyicisinden çalıştırarak temiz ve kirli tonları harmanlamanıza, efektli / efektsiz kurulumlar oluşturmanıza ve çok daha fazlasını yapabilmenize imkan sağlar. Stereo Genişletme, geniş ve sürükleyici bir ses alanı için her iki amfiye dağıtılmış chorus, delay ve reverb gibi yerleşik stereo uyumlu efektlerle bir amplifikatörü birincil ve diğerini yardımcı olarak kullanmanızı sağlar.

 

Her Bağladığınızda Tam Gaz Sesi
 

BOSS'un Tube Logic Design yaklaşımıyla desteklenen Katana-Artist MkII, ses seviyesini yükselttikçe ses ve his daha zengin ve daha duyarlı hale gelen orijinal lambalı amplifikatörlerin otantik çıkış bozulma özelliklerini sunar. Ancak bu klasik lambalı amfinin aksine, değişken Güç Kontrolümüz, konserden veya evden kovulmadan tatlı noktada uçmanızı sağlar. Çaldığınız her yerde ilham verici, kırılmış amplifikatörlü sesin tadını çıkarmak için gereken ses seviyesini artırın.

 

Özel Kurulumların Tek Dokunuşla Geri Çağrılması
 

Dahili ton ayar hafızası ile en sevdiğiniz amplifikatör ve efekt ayarlarınızı anında geri çağırmak için saklayabilirsiniz. Panel denetimleriyle bir ses girdikten sonra, hızlıca düğmeyi basılı tutarak istediğiniz belleğe kaydedin. Panelden hızlı seçim ile Sekiz Ton Ayarı Hafızası (dörtlü iki sıra) mevcuttur. Konserde elleriniz-serbest şekilde kullanım için harici ayak pedallarını veya GA-FC ayak kontrolünü bağlayabilirsiniz.

 

Mix Yapmaya Hazır Tonlar
 

Line, USB ve kulaklık / kayıt çıkışları, bir PA sistemine, bilgisayar DAW veya kulaklıklara mix'e hazır amfi tonları göndermenizi sağlayan mikrofonlanmış kabin emülasyonlarına sahiptir. Doğrudan ses, BOSS Tone Studio'dan erişilebilen üç farklı Air Feel ayarıyla şekillendirilebilir. Katana-Artist MkII'nin mod, EQ, delay ve reverb efektlerinin çoğuyla gerçek stereoyu dinlemenizi sağlayan iki kanallı USB-ses arayüzüyle desteklenir.

Kompakt, Ekipman Komutanı
 

İsteğe bağlı GA-FC ayak kontrolü, Katana-Artist MkII için mükemmel bir ortaktır - tek bir kabloyla bağlanır, harici güç gerektirmez ve minimum yer kaplayan ince, sağlam bir profile sahiptir. Altı ayak pedalıyla Ton Ayarları'nı geri çağırabilir ve beş efekt bölümünü açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca GA-FC; tap-temposu, banka seçimi, ses seviyesi ve Pedal FX'i içeren varsayılan atamalarla harici ayak pedallarını ve expression pedallarını destekler. Atamalar, aynı anda üç parametreye kadar pedal kontrolü de dahil olmak üzere BOSS Tone Studio aracılığıyla özelleştirilebilir.

BOSS Tone Studio Geliştirmeleri

 

BOSS Tone Studio ayrıca Katana MkII amplifikatörleriyle birlikte gelişti. Arayüz yenilenmiş bir görünümle güncellendi ve daha hızlı iş akışı için birçok parametre ana ekrana birleştirildi. Ayrıca, bağlı bir expression pedalına wah ve pedal-bend efektleri atamayı kolaylaştıran özel bir Pedal FX kategorisi de bulunmaktadır. Ayrıca birinci nesil bir Katana sahibiyseniz, özel ses yamalarınızı içe aktarmak ve hepsini Katana-Artist MkII ile kullanmanız mümkündür.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Çıkış Gücü100 W
Nominal Giriş SeviyesiINPUT: -10 dBu (1 M ohm)
AUX IN: -10 dBu (20 k ohms)
GERİ DÖNÜŞ GİRİŞİ: -10 dBu (100 k ohm)
Hoparlör30 cm (12 inç) x 1
KontrollerPOWER düğmesi
MASTER düğmesi
PRESENCE düğmesi
POWER CONTROL düğmesi (STANDBY, 0,5 W, 50 W, 100 W)
CABINET RESONANCE düğmesi (VINTAGE, MODERN, DEEP)
LINE OUT AIR FEEL düğmesi (REC, LIVE, BLEND)
Amfi BölümüVARIATION butonu
AMP TYPE düğmesi ( ACOUSTIC, CLEAN, CRUNCH, LEAD, BROWN)
GAIN düğmesi
VOLUME düğmesi
EqualızerBASS düğmesi
MIDDLE düğmesi
TREBLE düğmesi
Çoklu EfektBOOSTER / MOD düğmesi
DELAY / FX düğmesi
REVERB düğmesi
TAP düğmesi
BOOSTER / MOD düğmesi
DELAY / FX düğmesi
REVERB düğmesi
Ton AyarlarıBANK düğmesi
CH1 düğmesi
CH2 düğmesi
CH3 düğmesi
CH4 düğmesi
PANEL düğmesi
GöstergelerAKUSTİK
TEMİZ
CRUNCH
KURŞUN
KAHVERENGİ
GÜÇLENDİRİCİ / MOD
GECİKMESİ / FX
REVERB
TAP
CH1
CH2
CH3
CH4
PANEL
Bağlantılar
INPUT jakı: 1/4-inç telefon tipi
AUX IN jakı: Stereo minyatür phone tipi
REC OUT / PHONES jakı: Stereo 1/4-inç phone tipi
SEND jakı: 1/4-inç phone tipi
RETURN jakı: 1/4-inç telefon tipi
LINE OUT jakı: 1/4-inç telefon tipi
SPEAKER OUT 16 ohm A jakı: 1/4-inç phone tipi
SPEAKER OUT 16 ohm B jakı: 1/4-inç telefon tipi
SPEAKER OUT 8 ohm jakı: 1/4
inçlik telefon tipi EXP PEDAL / CTL CH1 / CH2 jakı: 1/4-inç TRS telefon tipi
GA-FC jakı: 1/4-inç TRS telefon tipi
MIDI IN konektörü
USB bağlantı noktası: USB B tipi
AC IN jakı
Güç Tüketimi77 W
AksesuarlarKullanıcı el kitabı
Güç kablosu
GA-FC etiketi
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Footswitch: BOSS FS-5L, BOSS FS-6 , BOSS FS-7
Expression pedal: Roland EV-5 , BOSS EV-30, BOSS FV-500L , BOSS FV-500H
GA FOOT CONTROLLER (GA-FC)
*ürün kodlarına tıklayarak ürün sayfalarına ulaşabilirsiniz
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik630 mm
24-13 / 16 inç
Derinlik248 mm
9-13 / 16 inç
Yükseklik515 mm
20-5 / 16 inç
Ağırlık19 kg
41 lbs 15 oz

 

 

 

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...