CABASSE BALTIC 5 Hoparlör NATURAL OAK

Adet

CABASSE-3700035115645 Hakkında

Ses tutkunları için tri-coaxial BALTIC 5 !
Yeryüzündeki tek 3 yollu koaksiyel hoparlör olan Baltic, piyasaya sunulduğundan bu yana her zaman tam aralıklı bir gerçek tek nokta kaynağının benzersiz akustik ve müzikal niteliklerini sunmuştur. Baltic 5, yeniden tasarlanmış versiyon, hoparlör küresinin daha da güçlü ve çok yönlü bir bölümünü oluşturacak olan üç eksenli bir TCA hoparlörü ile donatılmıştır.

Mat finisaj yapılmıştır.

ÜÇ YOLLU KOAKSİYEL TCA
Baltık’ın aynı 27 cm’lik küresel mahfazadaki performansının iyileştirilmesi, Cabasse ekibini, yeni düşük/düşük-orta kademe ve orta kademe membranların üretimi için şirket içinde özel aramid kumaşların geliştirilmesi de dahil olmak üzere, üç eksenli sürücüyü sıfırdan yeniden tasarlamaya zorladı.

Bu eşmerkezli membranlar, daha fazla yayılan bir yüzey sunar ve en aza indirilmiş yayılan alanlarda neredeyse hiç kırılma olmaz. En yükseklerden en alçaklara difüzyonun homojenliği ve saflığı sabittir. Ağırlıktan ödün vermeden sağlamlıktaki artış, yeni ve daha güçlü nadir doğal mıknatısların kullanılmasını sağlar ve bu Baltık’ın verimliliğini ve güç kullanımını önemli ölçüde artırır. Cabasse robotik tarafından her iki membranın eşzamanlı üretimi, performansta güvenilirliği ve tutarlılığı garanti eder.

HDSE FİLTRELERİ
Yankısız odadaki Cabasse ölçüm protokolü, Cabasse HDSE ilkesine (Sonik Enerjinin Homojen Dağılımı) uygun olarak yönlülüğün ve küresel güç çıkışının mükemmel kontrolü için dinleme eksenindeki ve 360°’deki ölçümleri hesaba katar. Doğrudan ve yansıyan sesler homojendir, ses sahnesi geniş ve kararlıdır.

SES
3 yollu

Sürücüler
Üç Eksenli TCA – aramid orta kademe ve düşük-orta kademe

Hassasiyet 1W/1m
91 dB

Cross over point (geçiş noktası)
740 – 3500Hz

Frekans tepkisi
75-25000Hz

Nominal empedans
8 Ω

Minimum empedans
3,5 Ω

Güç
250 W

BOYUTLAR
boyutlar
128x40x42,4 cm

Ağırlık
16kg

Yükleniyor...