Donner MTS-10 Moukey 10" Şarjlı Portatif Karaoke özellikli Hoparlör Çift telsiz Mikrofon

Adet

Donner Moukey 10" Şarjlı Portatif Hoparlör Çift telsiz Mikrofonu, Bluetooth Bağlantısı 6 saate kadar hizmet veren Lityum pilli bir hoparlördür.
Mükemmel Karaoke Sesi Moukey MTs10-2 karaoke makinesi, tam kapsamlı stereo ses üretimi, 10 inçlik bir woofer (160 Watt) ve 3 inçlik bir tweeter ile donatılmıştır; bu da basları daha güçlü ve daha dengeli hale getirir. yüksek ses seviyelerinde bile sesi bozmaz. Güçlü stereo ses ve aktif woofer ile hem daha yüksek hem de daha düşük bas frekanslarını yükseltebilir.

Renkli Disko Işıkları

MTs10-2 karaoke hoparlöründe müziğin ritmine göre renk değiştirebilen parlak ve renkli LED ışıklar vardır. Sadece odayı aydınlatmakla kalmayacak, aynı zamanda partinizi daha konser atmosferi haline getirecek. Ayrıca sizler için özel olarak telefon veya tablet standı mevcuttur: 5.1-7.1 inç / 13-18CM destekler (NOT: Cep telefonu ve tablet DAHİL DEĞİLDİR).

Güçlü TWS İşlevi

Moukey MTs10-2 karaoke sistemi, iki MTs10-2'yi Bluetooth ile seri olarak bağlayabilen en yeni TWS işlevine sahiptir ve kendi PA Sisteminizi oluşturmak için aynı alanda iki hoparlör düzenlemenize olanak tanır. (Not: Ürünün birim fiyatı tek adettir.)

Birden Çok Şekilde Kullanım

MTs10-2 PA hoparlör birçok şekilde kullanılabilir: Dahili Bluetooth 5.0, çoğu Bluetooth cihazıyla (cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi) kablosuz olarak bağlanmayı destekler; Mikro TF kart oynatma (32G'nin altında); Flash USB oynatma (32G'nin altında); AUX IN, aux kablosuyla oynatın; FM radyo, oynatmak için FM kanallarını arayın.

Şarj Edilebilir Pil

MTs10-2 parti hoparlörünün güçlü şarj edilebilir pili size uzun süre kesintisiz müzik çalma sağlayabilir. Böylece ister kapalı alanda dans ederken ister açık havada bir toplantıda olsun, en sevdiğiniz şarkıları kısıtlayıcı kablolar olmadan dinleyebilirsiniz. (Makineyi şarjlı tutarsanız gün boyu kullanılabilir.)

Benzer Ürünler
Yükleniyor...