Fender Rumble 500 V3 Bas Gitar Amfisi

Adet
2370606900 kodlu FENDER ürünüdür.

Her seviyedeki her bas gitarist için Rumble bas kombinasyonları, sismik Fender bas tonu ve sahneye uygun özelliklerle şaşırtıcı derecede kompakt, taşınabilir ve hafif olacak şekilde yeniden tasarlandı.

Tek başına, şık bir şekilde küçültülmüş Rumble 500 kombinasyonunun şaşırtıcı 500 watt saf bas sound'u ve inceliği sağladığına inanmayabilirsiniz, ancak tam olarak bunu yapıyor. Her zamankinden daha hafif ve daha yüksek sesle. Klasik Fender stili, çift 10" Eminence® hoparlörler ve sıkıştırma kornası, overdrive devresi, çok yönlü üç düğmeli seslendirme ve daha fazlasını içeren harika özelliklerle üretilmiştir. Konserde basçı için olmazsa olmaz bir kombinasyon.

Sadece bir düğmeye dokunarak Rumble bas amfiniz size cesur, agresif, inanılmaz derecede zengin ve tatmin edici bir overdrive tonu verir.

Bu Rumble amfi, high end bright, mid countour switch'i ve eski tarz tube hissiyatı veren "vintage" switch'inden oluşan çok yönlü üç düğmeli tonlu seslendirme ile sesinizi uyarlamanıza olanak tanır.

Harici sahne ve stüdyo performansı ve kayıt sistemleri ile kolay uyumluluk için bu amfi, zemin kaldırma anahtarlı bir arka panel XLR hat çıkışına sahiptir.

Üst düzey performans odaklı bu Rumble combo, kullanışlı bir arka kabin açma/kapama anahtarına sahip yüksek frekanslı bir sıkıştırma tweeter'ına sahiptir.

En sevdiğiniz efektlerin optimum performansı ve sinyal zinciri yerleşimi için bu Rumble amfi, ¼" gönderme ve geri dönüş jaklarına sahip bir arka panel efekt döngüsü içerir.

Herhangi bir zamanda evde kulak mesafesindeki başka birini rahatsız etmeyecek rahat kişisel dinleme için bu amfi bir kulaklık çıkış jakına sahiptir.

Teknik Özellikler 
Watt4 Ohm'da 500 Watt (Harici Hoparlör ile), 8 Ohm'da 350 Watt (Dahili)
Voltaj120V
KontrollerGain, Bright On/Off, Contour On/Off, Vintage On/Off, Drive, Overdrive On/Off, Level, Bass, Low-Mid, High-Mid, Treble, Ana Volum
Kanallar1 Adet - (Selectable Bright Switch, Contour, Vintage Switch ve Overdrive ile)
Girişler1 Adet - 1/4"
Hat Çıkışları1 Adet - (XLR with Ground Lift)
Donanım 
Kabin MalzemesiHafif Kontrplak
Amplifikatör KaplamasıSiyah Dokulu Vinil
IzgaraGümüş
Amplifikatör CevheriKırmızı LED
Ön PanelBoyalı Metal
Amplifikatör TutacağıNikel Kaplamalı Plastik Kayış
Hoparlörler 
Hoparlörler2 Adet - 10" Eminence®-Designed Ceramic Magnet
Toplam Empedans8 Ohm
Aksesuarlar 
Footswitch1-Button Economy (P/N: 0994049000), Vintage (P/N: 0994054000), LED (P/N: 0994052000) (Footswitch'ler Dahil Değildir)
Ölçüler ve Boyut  
Ağırlık36.5 lbs. (16.56 kg)
Yükseklik23" (58.42 cm)
Genişlik19" (48.3 cm)
Derinlik14" (35.56 cm)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...