Pangolin FB3QS Quick Show. Lazer Scanner Kontrol

  • Lazer Scanner Kontrol
  • Marka: PANGOLIN
  • Kategori: Lazer Işık
  • 0,00 TL
  • 0,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

QuickShow, hem QuickShow yazılımı hem de FB3QS donanımı dahil olmak üzere tam bir lazer kontrol sistemidir. Lazerlere veya tecrübeli bir profesyonele yeni olsanız da, QuickShow kullanarak sadece birkaç dakika içinde inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz. Yazılım, hem “canlı” hem de önceden programlanmış lazer şovları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay oluşturabilmeniz için güçlü özelliklerle doludur. Ve yenilikçi hızlı araçlarımız, özel lazer ışını efektleri, grafikler, metin, animasyonlar, özetler ve lazer logoları kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca neredeyse 2,000 önceden programlanmış lazer ipuçlarını ve yüzlerce güzel lazer şovunu da dahil ediyoruz.


QuickShow yazılımı özellikleri

Güçlü, uygun fiyatlı ve kullanımı kolay QuickShow, “canlı” ve önceden programlanmış lazer şovları oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlayan ücretsiz bir lazer gösterisi yazılımıdır. QuickShow, herhangi bir Pangolin FB3QS veya FB4 donanım satın alımına dahildir. Aşağıdaki quickshowun en popüler özelliklerine göz atın.

Canlı kontrolleri

Canlı lazer şovlarını kolaylıkla gerçekleştirin. QuickShow, tam bir canlı kontrol paneline sahiptir ve canlı lazer şovlarını müziğin ritmine kadar çalıştırmayı kolaylaştırır. Ve hem MIDI hem de DMX ile uyumludur, böylece yazılımı bir konsoldan çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, gerçekten tak ve canlı bir deneyim için popüler Akai APC MINI için bir harita oluşturduk.

Zaman çizelgesi gösterir

Önceden programlanmış zaman çizelgesi tabanlı lazer şovlarını çalıştırmayı tercih ederseniz, QuickShow, tam bir zaman çizelgesi tabanlı programlama aracı paketi sunar. Ayrıca lazerlerin ve müziğin mükemmel senkronizasyonu için kendi ses dosyalarınızı da ayarlayabilirsiniz.

Lazer ışınları, metin, grafik ve logolar

Popüler QuickTools ile kendi özel lazer ışını efektlerinizi, metninizi, grafiklerinizi ve lazer logolarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Karmaşık programlama gerektirmez.

Çizim programı ve çerçeve editörü

Yenilikçi çizim programımız ve çerçeve düzenleyicimiz, hayal edebileceğiniz her türlü lazer görüntüsünü veya içeriğini çizmenizi sağlar. Ve profesyonel, ancak kullanımı kolay araçlarla, içeriğinizde inanılmaz hassasiyet ve doğruluk ile arama yapabilirsiniz.

DMX ve MIDI uyumlu

QuickShow yazılımı hem DMX hem de MIDI ile uyumludur. Ve biz gerçekten tak ve oyun deneyimi için yapım, popüler Akai APC MINI konsolu için özel bir profil sağlar.

Etkisi jeneratör

Güçlü efekt jeneratörümüzle, lazer ışını efektleri, metin, grafik ve lazer logoları dahil olmak üzere oluşturduğunuz herhangi bir lazer içeriğine özel efektler de uygulayabilirsiniz.

Soyut jeneratör

Lazer özetleri oluşturmayı seviyorsanız, quickshowu seveceksiniz. Kendi özel soyut içeriğinizi geliştirmenize izin veren güçlü bir soyut içerik jeneratörü içerir.

BPM SYNC

Quickshowun içinde, canlı lazer şovları için mükemmel olan BPM senkronizasyon aracını kullanmak için güçlü ancak kolay. Ayrıca, lazer şovunuzu müzikle otomatik olarak senkronize etmenizi sağlayan popüler sanal DJ yazılımı için ücretsiz bir eklentimiz var. Lazerleri ve müziği mükemmel bir zamanda senkronize etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Otomatik oynatma (sanal lazer jokey)

Şovlarınızı otomatik olarak çalıştırmak istiyorsanız, kontrol istasyonu olmadan, bu QuickShow ile ilgili bir sorun değildir. Yenilikçi sanal lazer jokey özelliğimiz, sizin için şovu çalıştırabilir, sizin için otomatik olarak ipuçlarını ve içerikleri tetikleyebilir, karar verdiğiniz bpmye göre.

Kolayca kontrol çoklu lazerler

QuickShow, aynı anda birden fazla lazer projektörünü kolayca kontrol etmenizi sağlayan popüler “bölgeler” özelliğimizi sağlar. Ve uygun gördüğünüz gibi bağımsız veya paylaşılan kontrolden seçim yapabilirsiniz.

Geometrik düzeltme araçları

Projeksiyon alanlarınızı çevirmenize izin veren QuickShow ile hassas geometrik düzeltme araçları içerir. Ayrıca X, Y ve Z ekseninizin yanı sıra boyut, pozisyon, rotasyon ve daha fazlasını da kontrol edebilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü çıkış ve tarama hızı desteği

QuickShow yazılımı ve FB3QS/FB4 donanımı, lazer projektörünüzün çıktısını iyileştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Size yüksek çözünürlüklü görünümlü lazer efektleri veriyor. Ayrıca, yazılım profesyonel lazer projektörlerinin içinde yüksek hızlı tarayıcıları destekler. Bu yüzden hangi lazer projektörünü kullanıyorsanız, QuickShow bunu optimize etmenize yardımcı olabilir.

Önizleme araçları

QuickShow, çalıştığınız tüm lazer içeriğinin ekran önizlemesini uygun bir şekilde sağlar. Içeriği, kontrol ettiğiniz her bir lazere gönderildiği gibi de görebilirsiniz.


TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...