ROLAND Cube-10GX Elektro Gitar Amfisi

Adet
CUBE-10GX kodlu ROLAND ürünüdür.

PROVA VE EGZERSİZLERİNİZ İÇİN KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR TONLAR

 

 

 

Etkileyici sesleri, dahili efektleri ve ücretsiz iOS ve android uygulaması aracılığıyla değiştirilebilir COSM® amfi seçenekleri ile yeni CUBE-10GX ev çalışmaları, kayıt ve provalar için mükemmel bir amfidir. CUBE serisi standartlarına sadık kalınarak üretilmiş CUBE-10GX özel yapım hoparlörü ve sağlam kabin yapısıyla güçlü tonlar sağlar. Clean, Crunch ve Lead hazır amfi tonlarının yanı sıra favori mobil cihazlarınızla kolayca değiştirebileceğiniz pek çok amfi tipi içermektedir. CUBE KIT uygulaması; klasik tonlu veya güçlü drive’lı amfilerden akustik ve bas amfilerine kadar pek çok amfi tipi seçebilmenize olanak tanır. Kompakt CUBE-10GX ayrıca tonunuzu biçimlendirebileceğiniz 3 bant equalizer, dahili chorus, delay ve reverb efektlerini sunar.

 

 

 

 

 

 

 8 inç özel yapım hoparlörlü 10 watt kompakt gitar amfisi

 

• 3 adet hazır COSM amfi tipi; Clean, Crunch ve Lead

 

• iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen CUBE KIT uygulaması ile hazır amfi tonlarını özel COSM amfi tonlarıyla değiştirebilme imkanı

 

• Üç dahili efekt: chorus, delay ve reverb (plate ve spring reverb çeşitleri dahil)

 

• Bas, Middle ve Treble ton kontrolleri

 

• Rec Out/Phones çıkışı ile yüksek ton kalitesinde sessiz egzersiz ve kayıt imkanı

 

• Harici müzikçalar bağlantısı ile performanslar için Aux In girişi

 

 

 

 

 

 

Kompakt Yapısı ile Hacimli Ses

 

 

 

Çok amaçlı amfi seslerinin yanı sıra, basit ancak güçlü ton kontrolleri, yüksek kalbire efektleri birarada barındırmasıyla CUBE-10GX gitara yeni başlayanlar ve mükemmel sese sahip küçük amfi arayanlar deneyimli gitaristler için ideal çözüm. Meşhur CUBE yapım kalitesi, özel yapım 8-inch speaker, ultra dayanıklı kabin ve köşe korumalarıyla; zengin, dolgun sound ve maksimum dayanıklılık sağlıyor. Ev provalarınızdan, stüdyo kayıtlarınıza, CUBE-10GX ile en kaliteli tonlar sizinle.

 

 

 

Tablet veya Akıllı Telefonunuz ile Kolayca Kişiselleştirilebilen Amfi Tonları

 

 

 

Kutusundan çıkar çıkmaz, CUBE-10GX Clean, Crunch ve Lead COSM amfi tonlarıyla emrinize amade. Ve bu sadece başlangıç! CUBE KIT iOS ve Android uygulamarıyla, farklı amfi seçeneklerini slotlara yükleyebilir ve CUBE-10GX soundunu sevdiğiniz müziklere adapte edebilirsiniz. Bedava indirilebilen CUBE KIT, jazz’dan klasik rock ve high-gain metal soundlarına uzanan yelpazesiyle, ekstra yedi adet COSM amfi seçeneği sunuyor. Bas ve elektro-akustik gitar için ayrıca tasarlanmış amfi seçenekleri CUBE-10GX’in gelişmiş çok yönlülüğünü kanıtlıyor. Basit ve sezgisel kullanımı, CUBE KIT ile saniyeler içinde CUBE-10GX seslerini kişiselleştirmenizi sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

Dahili Efektler, 3 BAND EQ ve Daha Fazlası...

 

 

 

CUBE-10GX, ince ayar için Bas, Mid ve Treble kontrollere ek olarak üç yüksek kalite efektle birlikte geliyor. Chorus, Delay ve Reverb, sezgisel tek bir düğme aracılığıyla kolaylıkla ayarlanabiliyor ve Reverb bölümü Plate, Retro Spring seçenekleriyle geniş bir on aralığı sağlıyor. Arka paneldeki Aux In girişi ile müzikçalarınız ya da akıllı telefonunuza yaptığını bağlantı sayesinde en sevdiğiniz şarkılara eşlik edin. Rec Out/Phones jack’I onboard speaker’ı susturuyor ve COSM speaker modellemesi ile direct output özelliği sağlıyor. Bu mükemmel özelliği sayesinde kulaklıkla sessizce prova yapabilirken, CUBE10-GX’in pro COSM tonlarıyla dilediğiniz kayıt ortamında kayıtlarınız gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Maksimum Çıkış Gücü10 W
Nominal Giriş Seviyesi (1kHz)INPUT: -10 dBu (1 M ohm)
AUX IN: -10 dBu
Hoparlör20 cm (8 inç)
KontrollerPOWER switch
AMP TYPE switch (CLEAN, CRUNCH, LEAD)
GAIN knob
VOLUME knob
BASS knob
MIDDLE knob
TREBLE knob
EFFECT knob (CHORUS, DELAY, REVERB, SPRING)
BelirteçAMP TYPE
BağlantılarINPUT jack: 1/4-inch phone type
AUX IN jack: Stereo miniature phone type
REC OUT/PHONES jack: Stereo miniature phone type
Güç ÜnitesiAC adaptor (DC 5.7 V)
Akım Gücü700 mA
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
AC adaptor
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik346 mm
13-5/8 inç
Derinlik179 mm
7-1/16 inç
Yükseklik317 mm
12-1/2 inç
Ağırlık4.7 kg
10 lbs. 6 oz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...