ROLAND DJ-505 DJ Kontrol Cihazı

  • Barkod: Z-2242005233337
  • Kategori: DJ Controllers
  • 38.563 TL
  • Havale/EFT ile 37.406 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
DJ-505 kodlu ROLAND ürünüdür.

YENİ PERFORMANS OLASILIKLARINDAN İLHAM İÇİN YENİ ARAÇLAR
Roland DJ-505; Serato DJ'in gelişmiş performans yeteneklerini Roland'ın TR-808, TR-909, TR-606* ve TR-707* davul makinelerinin efsanevi sesleri ve sequencer ile harmanlayan iki kanallı, dörtlü deck'e sahip Serato DJ denetleyicisidir. DJ-505 size müziğinizi mix yapmanın ötesine geçerek, Serato DJ kanallarıyla senkronize edilen, anında beat ve ritim üretmeye, eşsiz geçişlerin, canlı remixlerin, klasik parçaların daha da tatlandırılmasına ya da kendi orijinal müziğinizin yaratılmasına olanak tanıyan araçlar sunar. 

DJ-505; amiral gemisi modelimiz olan DJ-808 ve kompakt DJ-202 kontrol cihazları gibi müziğe heyecan verici yeni yaklaşımlar ile güçlendirecek DJ, remix ve üretime eşsiz bir esneklik sağlayan güçlü ve ilham verici bir performans cihazdır. DJ-505, bağımsız mixer işlevi, dar alanlarda kullanım imkanı ve Serato DVS yükseltme yoluyla pikap veya CD çalarlarla eşleştirmek için ideal bir denetleyicidir.

*TR-606 ve TR-707 sesleri, ileride kullanıcılar tarafından yüklenebilecek bir güncelleme ile eklenecektir.


• İki kanallı ve dört adete kadr seçim yapabileceğiniz deck'ler
• Geniş, scratch için optimize edilmiş düşük gecikmeli plak kontrol bölümleri
• Hot Cue, Roll, Slicer, TR, Pattern ve ses örnekleyici modlarıyla Serato DJ için adanmış sekiz pad kontrolü
• Roland'ın efsanevi TR-808, TR-909, TR-606 * ve TR-707 * 'den oluşturulmuş, tamamen düzenlenebilir davul setleri gelişmiş ACB (Analog Devre Davranışı) teknolojisi ile gerçekleştirildi
• TR kitleri; performans pad'leri üzerinde çalınabilen ve sequencer'dan tetiklenebilen sekiz adet; Bas Davul, Trampet, Kapalı Hi-hat, Açık Hi-hat, Tom, Rim, Clap ve Ride seslerini içerir
• Level, Attack, Decay ve Tune düğmeleri ile TR davul seslerini veya Serato ses örneklerini gerçek zamanlı olarak şekillendirin.
• TR davul seslerini veya Serato Sampler'ı tetikleyebilen klasik 16 kademeli sequencer; ilave olarak Nudge (TR-S), set-roll ve instrument / sampler mute içeren yeni özellikler
• Serato DJ yazılımının kilidini açar ve Serato Tool Kit lisansına sahiptir. (Serato Pitch ve Time DJ, Serato Flip'i ve tüm Serato DJ FX paketlerini içerir)
• Mixer bölümü, birden fazla çalıcı veya pikapların line ve phono girişlerine bağlanması yoluyla bağımsız olarak kullanılabilir; Serato DVS Versiyonu Yükseltmesine Hazırdır.
• Balanslı XLR çıkışı profesyonel bir PA sistemine bağlanmanıza izin verir; Booth Out çıkışlarına ek olarak ayrı ayrı 1/4 inç ve 1/8 inçlik Telefon çıkışları, mix'lerinizi monitörlemenize olanak tanır
• Gate, Hi-Pass, Reverb ve Echo efektleriyle mikrofon girişi
• Harici cihazları Serato DJ ve TR-S sequencer ile senkronize etmek için MIDI çıkışı

Üst-Sınıf DJ Kontrol Ünitesi, Kompakt Gövde
DJ-505; iki kanallı, dört deck'i ile Serato DJ kontrol ünitesidir ve tüm Serato Tool Kit de içerisindedir. Taşınabilirliği, profesyonel yapısı ve gelişmiş özelliklerinin kümesiyle birleştiğinde DJ-505 modeli mobil uygulamalar, kulüp DJ'liği, canlı performans ve üretim amaçları için idealdir. Ana ve Booth çıkışları için yerleşik 24 bit / 48 kHz ses arabirimi ve üst seviye Roland ses dönüştürme özelliği, ses kaynaklarına sadık kalarak net ve güçlü bir ses elde edilmesini sağlar. Balanslı XLR çıkışları doğrudan profesyonel bir PA sistemine bağlanmanızı sağlar ve mix'lerinizi Booth Out'lar ile ayrı ayrı 1/4 inç veya 1/8-inçlik Phones jakları ile monitörleyebilirsiniz. Ayrıca, performans ayarlarınıza vokal veya harici enstrümanlar eklemek için 1/4-inç TS mikrofon girişiniz de bulunur. Özel atanmış Serato DJ kontrolleri, hot cue, loop'lar, TR sesleri, sequencer düzenleri ve sample seslerin hızlı bir şekilde oluşturulmasına ve tetiklenmesine olanak verirken, deck seçme düğmesiyle dört Serato deck'i arasında geçiş yapar. Mix'lerinizi inceltmek veya scratch'lerinizi vurgulamak için kanal filtrelerini veya Serato FX'i (deck başına üç efekt seçim düğmesi aracılığıyla erişilebilir) kullanın.

Scratch Dostu
DJ-505'in büyük, düşük gecikmeli plak kontrol bölümleri, aydınlatılmış dış halkalar ile deck'lerin durumunu bir bakışta göstererek döner tablalarda aynı turntable'larda olduğu gibi scratch'e olanak tanıyan duyarlı ve gecikmesiz performans sağlar. Buna ek olarak DJ-505'in plak kontrol bölümleri, DJ-808 ve DJ-202 kumandaları gibi hem harika bir his ve hem de sağlamlık ve dayanıklılık sağlayan, alüminyumdan üretilmiştir.

Efsane Roland Davul Makineleri Bir DJ Kontrol Ünitesinde
TR-909'un hatırı sayılır hi-hat seslerinden, TR-808'in temelleri sarsıcı davul seslerine kadar; Roland TR davul makineleri " 80'li ve 90'lı yıllar boyunca, hip-hop, house, techno ve elektrodan bugünün trap müziği seslerine kadar modern müzik türlerinin seslerini tanımladı ve belirledi. DJ-505; Roland'ın patentli ACB (Analog Devre Davranışı) teknolojisini kullanarak, bu klasik davul makinelerinin orijinal sesini ve karakterini sadakatle yeniden yaratarak, dünyanın en önde gelen müzik simgeleriyle aynı ses paletini kullanarak ritim parçalarını programlama ve oluşturma olanağı sunar. 

DJ-505'te TR-808, TR-909, TR-606 * ve TR-707 * den gelen Bas Davul, Trampet, Hi-hat, Açık Hi-hat, Tom, Kasnak, Clap ve Ride sesleri bulunur; Katmanlı davul sesleri ve gelişen sequencer yaratmak için çok çeşitli seçenekler sunar. DJ-505 ayrıca Level, Attack, Decay ve Tune düğmelerini kullanarak TR davul seslerinizi ve örnekleme seslerinizi ince ayarlamanızı ve ünlü sequencer tabanlı TR-S pad arayüzüyle dizelerinizi kolayca oluşturmanızı sağlar.

* TR-606 ve TR-707 sesleri gelecekte kullanıcı tarafından kurulabilir güncelleme ile eklenecektir.


Remix Yapın, Üretin, Performans Sergileyin
DJ-505'in zengin özellik seti ve derin Serato DJ entegrasyonu, gelişmekte olan DJ'ler / yapımcılar için yeni yaratıcı seçenekler sunar. Tek bir kompakt ünitede remixleme, üretim ve performans sağlar. TR davullarından veya Serato Örnekleyicisinden gelen seslerle davul pattern'lerini programlamak için 16 adımlı sequencer kullanın ve benzersiz geçişler, canlı remixler, klasik orijinal şarkıların müzik kalitesini daha da artırmak için atakları Serato DJ parçalarınıza senkronize edin. Anında, gerçek zamanlı örnekleyici sıralaması için Inst-Rec modunu devreye sokun veya sekiz örnekleyici yuvasında birden fazla ses parçasını veya loop'ları katmanlamak ve senkronize etmek için Serato Sampler'in gelişmiş yeteneklerini kullanın. Son olarak DJ-505, harici MIDI aygıtlarını ve aletlerini TR-S sequencer'ına doğru şekilde eşitlemek için bir MIDI çıkışı içerir.

Sahneye-Turneye Hazır Remixler
DJ-505 size sadece mix yapmakla kalmayıp aynı zamanda müziksel dinamikleri ve performansınızın enerjisini gerçekten yükseltmek için anında yeni müzik ve ritmik unsurlar yaratma araçları sunar. DJ-505, 808'in yeri göğü inleten kick davulunun klasik bir parçaya eklenmesinden bir akapella ile birlikte kendi beat'lerinizi programlamaya kadar bir çok müzik unsurunu kolaylaştırır ve içgüdüselleştirir. Turne yollarına hazır dayanıklılığı ile hafif ve taşınabilir olan DJ-505, sınıfındaki en iyi donanım performansını ve ses kalitesini, yaratıcı DJ'ler ve performans üreticileri için yeni olanaklar ile birleştiriyor.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...