ROLAND JC-120G Jazz Chorus Elektro Gitar Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
JC-120 kodlu ROLAND ürünüdür.

40 YILLIK OLAĞANÜSTÜ SES

 

 

 

İlk Roland Jazz Chorus amfisi görüldüğünden bu yana kırk yıl geçti.Parmak ısırtan "JC" chorus efekti ve ayırt edici netliği, ton olarak saf duyumu ile JC amfisi bir endüstri referansı haline geldi.Tavizsiz ses kalitesi, özgün chorus'u ve dayanıklı yapısı bu amfiyi her profesyonel müzisyen için bir gereklilik haline getirir.

 

 

 

 

 

 

• 1975'den beri Roland Jazz Chorus serisinin efsanevi amiral gemisi

 

• İki adet ayrı 60 watt RMS güç afisi ile (gerçek stereo chorus'u mümkün kılmak için) efsanevi "temiz" amfi

 

• Klasikleşmiş Roland Jazz Chorus duyumu için 12 inç klasik gümüş koni biçimli hoparlörlü 120 watt stereo amfi.

 

• İki adet giriş kanalı (Normal/Efekt), kanal başına üç bant EQ ve kanal başına bir yüksek ve bir düşük giriş.

 

• Reverb, distortion, ayarlanabilir vibrato ve gerçek stereo chorus

 

• Stereo efektler döngüsü

 

• Chorus,reverb, distortion kontrolü için ayak pedalı jakları

 

 

 

 

 

 

Efsanevi Gitar Tonunun İkonu

 

 

 

Herşeyin başlangıcında JC-120, şimdiye kadar yapılmış en iyi temiz sesleri veren amfi olarak dizayn edildi. Üzerinden 40 yıl geçti ve desteklediği entegre stereo amfi sistemi, özel yapım 12" hoparlörleri ile hala saf, temiz tondaki imzasını koruyor ve hala gitar dünyasını peşinden sürüklüyor. Diğer amfiler üretime girip-çıksa da, ikonik JC Clean soundu tüm zamanlardaki yerini koruyarak tüm müzik türlerinde çalıcılarına yaratıcılığını geçen kırk yıla rağmen sunmaya devam ediyor.

 

 

 

Orijinal Stereo Chorus Efekti

 

 

 

Eşsiz temiz tonunun yanında JC-120 aynı etkileyiciliğe sahip Boyutsal Alanlı Chorus efektini de sunmaktadır. Bugünlere döndüğümüzde chorus efekti dünyaya ilk tanıtıldığından beri birçok amfiye eklenmiştir. Gerçek stereo kullanımıyla JC-120 hala chorus efektini diğerlerinden farklı olarak sunmarak, inanılmaz lezzeti ile sahneyi dolduran ve çarpıcı sesler sunabilmektedir.

 

 

 

 

 

Amfi Modelleyicileri, Çoklu-Efektler ve Pedallar ile Kullanım için Mükemmeldir

 

 

 

Ne çaldığınızın önemi yok, JC-120 sahip olduğu esneklik ve gücü ile ihtiyacınız olan tonu karşılayacaktır. Sesinizi şekillendirmek için ideal bir platform olarak, kompakt pedallar ve hatta çoklu efektler, amfi modelleyicileri, gitar synthesizer'ları ile kullanım için mükemmeldir. Zengin içerikli JC clean tonu temel gitar soundunuzun karakterini ortaya sunarak, ekipmanınızın yarattığı sesleri kayıpsız ve mükemmel duyurur. Her kanalda bulunan üç-band EQ ile her ortamda genel ton karakterinizi ayarlamak son derece kolaydır.

 

 

 

Çok Yönlü Bağlantılar

 

 

 

JC-120’nin arka paneli bağlantı opsiyonları ile doludur. Mono veya stereo efektlerinizi bağlamak için effect loop giriş ve çıkışları, seri yada paralel kullanım opsiyonunu bile sizlere sunabilmektedir. Line Out jak çıkışları mono veya stereo olarak sesinizi genel seslendirme mikserlerine veya kayıt cihazlarına kullanışlı olarak gönderebilmenizi sağlar. desteklediği opsiyonel kontrol pedalları ile amfinizin chorus/vibrato, reverb ve distortion gibi efektlerini performanslarınız anında açıp/kapama işlemini yapabilmenizi sağlar.

 

 

 

Zamana Karşı Gelmek için Üretildi

 

 

 

Zamana karşı gelen seslerinin yanında JC-120 özellikleri ile sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanım imkanını sizlere sunuyor. Geniş dış hatları, endüstriyel-seviyede üretilen tamponları, üst kalitedeki tekerlekleri, sert fiber malzemeden üretilmiş köşe koruyucuları ile JC-120 Outlined with oversized, industrial-grade studs and equipped with top-quality casters, hard-fiber edge protectors, and high-impact corner brackets, JC-120 tüm turne yollarının zorluklarına dayanacak şekilde inşa edilmiştir.

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Çıkış gücü120W (60W + 60W)
Hoparlörler12” (30 cm) x 2
BağlantılarLine Out (L/Mono, R), Input (High, Low), Footswitches (Chorus/Vibrato, Reverb, Distortion), Channel 2 (Effect Loop Send), Effect Loop Return (L/Mono, R)
Güç Tüketimi110W (AC 117/230/240 V)
AksesuarlarTekerlek (x 4)
Ölçüler ve Ağırlık (Tekerlekler Dahil) 
Genişlik760 mm
29-15/16 inches
Derinlik280 mm
11-1/16 inches
Yükseklik622 mm
24-1/2 inches
Ağırlık28.0 kg
61 lbs. 12 oz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...