ROLAND VAD307 V-Drums Acoustic Design Elektronik Davul Seti

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VAD307 KIT kodlu ROLAND ürünüdür.

Ürün paketine kick pedalı, trampet standı, hi-hat standı, davul taburesi ve SD kart dahil değildir.

 

Klüp Boy Sette V-Drums Acoustic Design Performansı


VAD307, ayırt edici V-Drums Acoustic Design estetiğini korurken özellikle kompakttır. Ayak izi, orta seviye bir V-Drums seti ile aynıdır, bu da onu ev kullanımı ve dar sahneler için ideal hale getirir. Kesik, kısa gövdesi yerden ve ağırlıktan tasarruf sağlar - ancak çalma pozisyonu ile herhangi bir davulcuya anında tanıdık gelirler. Tom montajlı ve zil boom kollarına sahip çift destekli stantlar, düzeni tamamlar ve akustik temayı geliştirir.

Güncellenmiş TD-17 modülü, daha önceden ayarlanmış kitler, genişletilmiş efektler ve Roland Cloud desteği ile geliştirilmiş, isteyebileceğiniz tüm akustik ton ve çalınabilirliği sağlar. VAD307 ayrıca, doğal his ve salınım hareketi ile yeni geliştirilmiş ince crash ve ride zilleri ile kaya gibi sağlam performans için amiral gemisi sınıfı standlara sahiptir.

 

 

Güçlü Ses ve Gerçekçi İfade


VAD307'nin kalbinde TD-17 modülü bulunur. Eski ve modern davullardan, zillerden ve perküsyondan oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir ve hepsi mümkün olan her hassasiyet seviyesi ve vuruş yakalanarak ultra yüksek ses ayrıntılarıyla örneklenmiştir. Roland'ın benzersiz Prismatic Sound Modeling, vuruşlar arasında karmaşık, gerçekçi ton aralığı ve pürüzsüz dinamik geçişler sağlamak için bu örneklerle birleştirilmiştir. Sonuç, yalnızca aslına uygun akustik değil, aynı zamanda akustik olarak da davranan bir deneyimdir.

 

 

TD-17 Ses Modülü: Güncellendi ve Geliştirildi


En son güncelleme ile TD-17 modülü her zamankinden daha güçlü. Profesyonel davulcular tarafından geliştirilen, özel setlerinizde kullanabileceğiniz yepyeni 10 set ve önceden yüklenmiş 26 sample dahil 70 çok yönlü hazır set arasından seçim yapın. Davul tonlarını şekillendirmek için 11 MFX türüyle birlikte Reverb ve Kit Comp efektleri de eklendi. Roland Cloud içeriği için entegre destekle, en iyi V-Drums sanatçılarından giderek artan sayıda ses, örnek ve özel kit ile çalma deneyiminizi genişletebilirsiniz.

 

 

İmza Davul Kitinizi Yaratın


VAD307'nin önceden ayarlanmış kitleri çalmaya hazırdır, ancak daha derine inmek ve nihai davul kurulumunuzu oluşturmak da oldukça kolaydır. Modülü, herhangi bir kombinasyonda karıştırabileceğiniz ve eşleştirebileceğiniz farklı dönemlerden davul ve zillerden oluşan devasa bir depo olarak düşünün. Bundan sonra, derileri değiştirin, akordu değiştirin, muffling ekleyin ve hatta çaldığınız sanal alanı değiştirin. Kendi örneklerinizi yükleyerek ve bunları yerleşik enstrümanlarla birleştirerek, başka hiçbir davulcunun yapamayacağı kişiselleştirilmiş kitler oluşturarak işleri daha da ileri götürün.

 

 

Daha Büyük Pedler ve Daha Geniş Bir Oyun Alanı


Akustik davullar genellikle elektronik davul pedlerinden daha büyüktür. Her shellin boyutu, yalnızca görsel olarak değil, aynı zamanda baget hissi ve fiziksel düzende de genel deneyime katkıda bulunur. VAD307, maksimum çalım konforu için doğal olarak geniş bir yayılım oluşturma amacıyla 12 inçlik bir trampet ve floor tom, iki adet 10 inçlik raflı tom ve 18 inçlik bir kick içerir. Gövdeler de ahşaptan yapılmıştır, bu da bagetlerin ve pedal tokmağının altındaki otantik akustik hissini arttırır.

 

 

Akustik Davulların Doğal Hissi


Roland'ın efsanevi çok katlı, gerilimi ayarlanabilen mesh head derileri gerçekçi çalım hissine önemli ölçüde katkıda bulunur ve size çalım tarzınıza göre özelleştirilebilen baget ribaundu sağlar. Tokmağı özel olarak tasarlanmış pedala vurduğunuzda, havayı gövdenin içinde fiziksel olarak hareket ettirerek, akustik bir kick çalma hissi uyandıran bir hava basıncı ve direnç yaratırsınız.

 

 

Derin Gövdeler, Derin Performans


VAD307 kitindeki kısa derinlikteki tom ve kick davul gövdeleri yerden ve ağırlıktan tasarruf sağlarken performanstan ödün vermezler. Her kick, şaşırtıcı derecede kompakt bir boyutta doğal tepki ve üstün his sağlamak için tasarlanmış özel sensörlere sahiptir.

 

 

Daha İnce, Düşük Profilli Ziller


VAD307, önceki nesillere göre çok daha ince profillere sahip zillere sahiptir ve daha doğal hareket ve geliştirilmiş baget hissi sunar. Ve her zil, tıpkı gerçek bir akustik zil gibi, sadece kenardan tutularak susturulabilir. 14 inçlik CY-14R-T ride zili, edge, bow ve bell bölümleri için bağımsız seslerle üç yönlü tetiklemeyi bile içerir.

 

 

Çift Destekli Krom Davul Standları


Akustik davulların ve zillerin monte edilme şekli sadece klasik bir görüntü yansıtmakla kalmaz, aynı zamanda çalma hissini de etkiler. Tom pad'ler, akustik tom'lar için kullanılan stantlara monte edilir, böylece vurulduklarında tam olarak doğru hissederler. Ve her stant, kaya gibi sağlam bir stabilite için çift desteklidir ve tercih ettiğiniz düzene uyacak şekilde kolayca ayarlanabilir.

 

 

Bluetooth Ses Akışı


Dahili Bluetooth, bir telefondan veya dizüstü bilgisayardan modüle kablosuz olarak ses akışı yapmanızı sağlar; performansınızı kulaklıkda bir müzikle birleştirmek için idealdir. Eşlik parçaları, altyapılar ve en sevdiğiniz gruplarla birlikte çalın veya bir YouTube ders videosundaki sesi kit ile karıştırın. Hatta daha dikkatli çalışmanız gereken yerleri daha iyi duymak için performanslarınızı (altyapılı veya altyapısız) kaydedebilirsiniz.

 

 

Kişisel Davul Antrenörünüz


Koç modu, öğrenmeyi etkili ve ödüllendirici kılan ilerleme takibi ile tamamlanan günlük egzersiz seanslarınızı destekler. Isınmalarla çalın, ritim, tempo ve zamanlama duygunuzu geliştirin ve hatta dayanıklılığınız üzerinde çalışın - hepsi ilerlemenizi vurgulayan ve sizi gelişmeye motive eden bir puanlama sistemi ile ölçülür.

 

 

V-Drums için Melodics ile İlerlemenizi Hızlandırın


MacOS ve Windows için ücretsiz bir uygulama olan V-Drums için Melodics™ ritim, zamanlama ve kas hafızanızı geliştirmek için küratörlüğünde bir dizi davul dersi içerir. Aboneler, her hafta yenileri eklenen 70'in üzerinde ders içeren ek premium içeriğe erişebilir.

 

 

Roland Cloud'dan Ekstra Kitler İndirin


TD-17 modülünün içindeki önceden ayarlanmış kitlerle sınırlı değilsiniz. Anika Nilles, Craig Blundell, Kaz Rodriguez ve daha fazlası gibi profesyonel davulcuların imza setlerini içeren Roland Cloud'da sürekli büyüyen sanatçı kitlerini keşfedin. Ücretsiz bir Roland Cloud hesabına sahip olduğunuzda, size hitap eden kitleri indirin ve başlayın.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


Kit Konfigürasyonu

Davul Ses Modülü: TD-17 x 1
Trampet: PDA120LS-BK x 1
Tom1: PDA100L-BK x 1
Tom2: PDA100L-BK x 1
Tom3: PDA120L-BK x 1
Hi-hat: VH-10 x 1
Crash1: CY-12C-T x 1
Crash2: CY-12C-T x 1
Ride: CY-14R-T x 1
Kick: KD-180L-BK x 1
Davul kombinasyon standı: DCS-30 x 3 (*1)

*1:Davul sehpası bazı ülkelerde ülke faktörlerinden dolayı DCS-30'dan farklı olabilir.
Çok amaçlı clamp: APC-30 x 1

Harici Trigger Giriş Jakı

2 (AUX, CRASH 2)
*CRASH 2 jakı, 2. crash zilinin CY-12C-T'si için kullanılır.

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

Ölçüler

1,315 (G) x 1,200 (D) x 1,200 (Y) mm
51-49/64 (G) x 47-1/4 (D) x 47-1/4 (Y) inÇ

Ağırlık

37.9 kg / 83 lbs 9 oz

DİĞER

Aksesuarlar

Ses Modülü Bağlantısı
AC adaptör
Özel bağlantı kablosu
Bağlantı kablosu (Crash2)
Davul anahtarı
Kurulum Kılavuzu
Kullanım Kılavuzu

Opsiyonlar (ayrıca satılır)

Kişisel Davul Monitörü: PM serisi
V-Drums Aksesuar Paketi: DAP serisi
Noise eater: NE serisi

Yükleniyor...