AUDAC CELO5 5" 50W/8Ohm Tavan Hoparlörü

Adet

AUDAC CELO5

 

CELO serisi, her durum ve uygulama için en uygun deneyimi garanti eden dört modelden oluşur, efsane high-end ince kesit 2 yollu tavan hoparlör modeli CELO 5 bu serinin 5" modelidir.

Monte edildiğinde sadece 1 mm kalınlığında ve sadece 3.2 mm tavan yüzeyinden kesit mesafeli ızgara derinliği nedeniyle bu hoparlörler neredeyse görünmez hale gelecektir. Dekor ile uyum sağlamak için çevre yüzeyi ile aynı renkte boyanabilir. Bu zarif ve göze batmayan ızgara montaj ve demontajı çok basit olarak güçlü  mıknatıslar vasıtasıyla yapılır, bu montaj şekli hoparlörün tam ömrü boyunca yeterli ve güvenilirdir.

Izgara çıkarıldığında CELO hoparlörler eşsiz ses deneyimi garanti ettiği sadece en kaliteli malzemeler kullanılarak yapıldığını görebilir. 1" alüminyum tweeter 5" alüminyum woofer koni önünde optimize edilmiş akustik kol tarafından yerinde tutulur. 50 Watt RMS gücü ile sıcak ve ayrıntılı doğal ses üretimi için gerçek sonuçlar elde edilir. Hoparlör kullanım ömrü boyunca istikrar, güvenli montaj ve kolay kurulum garanti etmek için bağlantısı altın kaplama yaylı konnektörler kullanılarak yapılır, tavana hoparlör montajı dört vida ile yapılır ve ön ızgara neodimyum mıknatıslar tarafından yerinde tutulan bir hızlı sabitleme mekanizması tarafından yapılmalıdır.

 

 

                                                                 

Empedans8 Ohm
Hoparlör Ölçüsü5"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...