AKAI MPKMINIPLUS 37 Tuş Midi Klavye

  • Barkod: 2242005552674
  • Kategori: Midi Klavyeler
  • 7.056 TL
  • Havale/EFT ile 6.844 TL
Adet
AKAI MPKMINIPLUS kodlu AKAI ürünüdür.

Yeni MPK Mini Plus, müzisyenleri ve Canlı Performansları tam yaratıcı kontrolle güçlendirerek en üst düzeyde duygu ve ifade sunar. Yeni nesil performans araçlarının yanı sıra, gelişmiş bağlantı, kompakt 3 oktavlık bir tasarımda eksiksiz ve genişletilmiş donanım entegrasyonu için tüm favori stüdyo cihazlarınızı kolayca ve tam olarak birleştirir.

MPK Mini Plus, genişletilmiş melodik ve armonik oluşturma için Gen 2 Dinamik Tuş Yataklı 37 tuşa sahiptir. İki elli akorlar için 3 tam oktav, arpejleme, sololar ve inanılmaz derecede çalınabilir tuşlarda daha geniş bir hız aralığı ile dünya standartlarında nota dinamiği ve yanıtı veren ses renkleri.

Bu yaratıcı anlar veya DAW'sız live jam sessions seansları için, yerleşik polifonik 2 kanallı adım/canlı Sequencer, yeni melodik ve davul kalıplarını anında yakalar. Adım başına 8 nota polifoni, Davul Adımı başına 16 nota ve yerleşik bir Arpejleyici, sonsuz yaratıcı olanaklar sunar.

8 hıza duyarlı RGB arkadan aydınlatmalı MPC Davul Pedleri, yalnızca dinamik vuruşlar ve programlama davulları çalmak için değil, aynı zamanda program değişikliklerini atamak ve ek CC parametrelerini tetiklemek için de bel kemiğidir.

Filtreler, otomasyon, pan kontrolleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her işlev için 8 atanabilir 360 derece dönen düğmeyle efektleri çevirin. Hassas otomasyon yazarak izlerinize derinlik ve boyut katın.

MPK Mini Plus, performanslarınızı basitleştirmenize ve doğru bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacak iki moda sahiptir. Akorlar Modu, tek bir tuşla birden fazla notayı ve inversiyonu çalar ve Ölçekler Modu, tuş yatağının yalnızca seçilen ölçekte notaları çalmasını sağlar. Her iki mod için de birçok yaratıcı seçenek ve 15 ölçek ayarı mevcuttur.

Daha fazla tuşla, müziğinize duygu ve ifade katmanın yeni yollarına ihtiyaç duyulacaktır, bu nedenle MPK Mini Plus, tüm klavye performanslarının gerçekten canlanmasına yardımcı olmak için özel Pitch Bend ve Modulation Wheel denetleyicileri ekler.

Daha fazla ifade için Joystick'in X/Y eksenine parametreler atayın ve prodüksiyonlarınızda benzersiz ve ilginç dokular yaratmak için efektler arasında geçiş yapın. Doğrudan klavyeden Joystick'e 4 adede kadar parametre atayın.

Herhangi bir Sınıf Uyumlu USB veya 5-pin MIDI cihazına bağlanın ve Euro-rack ve diğer modüler sentezlerinizi tetiklemek ve kontrol etmek için CV/Gate konektörlerini ve Sync I/O'yu kullanın. MPK Mini Plus, en sevdikleri DAW, VST enstrümanları ve analog cihazlardan en iyi şekilde yararlanmak isteyen her müzisyen için yeterince çok yönlüdür.

Efsanevi MPC donanımına dayanan güçlü MPC Beats yazılımı DAW'ı içerir. Modern, profesyonel müzik yaratmak için gereken tüm davul seslerini, örnekleri, eklenti enstrümanları ve ekleme efektlerini içeren MPC Beats yazılımı ile bilgisayarınızı profesyonel bir kayıt stüdyosuna dönüştürün.

Bazı yeni enstrümanlara ve efektlere mi ihtiyacınız var? Reason Studios'taki arkadaşlarımız sizi korudu. Kayıtlı müşteriler artık Reason+ için 6 aylık ÜCRETSİZ abonelik alabilirler.
Reason+, Reason DAW'ı ve herhangi bir DAW'da (VST3/AU/AAX) kullanılabilen Reason Rack Plugin'i içeren müzik yapımı için yaratıcı bir pakettir. 80'den fazla cihazla dolu Reason+, yaratıcı sentezleyiciler, örnekleyiciler, davul makineleri ve ses efektlerinden her şeyi kapsar. Bu abonelik hizmeti, 39.000 ön ayarın yanı sıra 24 GB numune artı düzenli olarak eklenen yeni eklenti ve ses içeriği ile önceden hazırlanmış olarak gelir.
Bu tekliften yararlanmak için satın aldıktan sonra ürününüzü kaydedin.

MPC BEATS EXPANSION PACK 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERMPKMINIPLUS
TipMidi Klavye
Tuş Sayısı 37
Tuş TipiYarı Ağırlıklı
Pedler8 adet MPC RGB
Diğer DenetleyicilerPitchbend, Mod Çarkı, X/Y Joystick
Enkoderler/Potlar8
Sequencer2-Kanallı Poly Step/Live
Pedal Girişleri1 x 1/4" (sustain)
MIDI I/OGiriş/Çıkış/USB
USB1 x Tip B
Diğer G/Ç5 x 1/8" (pitch, gate, mod, clock)
Bilgisayar BağlantısıUSB
YazılımMPC Beats
Güç KaynağıUSB veri yolu destekli

 

 

6 Ay Ücretsiz Reason+

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...