ALESIS DEBUT KIT Aksesuarlı Elektronik Davul Seti

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
DEBUTKIT kodlu ALESIS ürünüdür.

 

 

 

 

Şimdi Davul Çalmaya Başlamak için İhtiyacınız Olan Her Şey


Davul çalmak hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı! Tek kutuda eksiksiz bir elektronik davul seti olan Alesis Debut Kit ile tanışın. Bu bir oyuncak değil; Debut Kit, davul çalmaya hemen başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. İlk olarak, davulların kendileri var - 4 adet 6” ayarlanabilir file derili davullar, kauçuk e-davul pedlerinin getirdiği gürültü olmadan harika bir his veriyor. Dahil edilen 3 adet zilin her biri, 10 inçlik geniş bir çalma yüzeyine sahiptir, böylece hiçbir ritmi kaçırmazsınız. Kick davul ve Hi-Hat, kullanılmadığı zaman sarılıp kaldırılabilen duyarlı ayak pedalları ile kontrol edilir ve ayarlanabilir davul taburesi ve kulaklıklar her yaştan müzisyen için konfor sağlar. Bagetlerin de dahil olduğunu söylemiş miydik? Debut Kit, hevesli davulcular için mükemmel bir pakettir.

 

 

 

 

Harika Ses Çıkaran Elektronik Davullar


Debut Kit'in kalbinde özelliklerle dolu ses modülü bulunur. Birlikte verilen ses modülü, Alesis tarafından özel olarak tasarlanmış 10 klasik ve modern ses veren davul seti ön ayarına sahiptir. Bu kitler 120 ayrı davul sesi içerir ve inanılmaz derecede gerçekçi ses ve çalınabilirlik sağlamak için Intelligent Dynamic Articulation™ teknolojisini kullanır. Ses modülü, stereo ¼" çıkışlar kullanılarak Alesis Strike Amp 8 (ayrıca satılır) gibi harici bir ses sistemine veya amplifikatöre bağlanabilir veya gerçekten sessiz ve özel çalışma için kulaklığınızı takabilirsiniz. Debut Kit'in ses modülü ayrıca 30 birlikte çalma parçası içeren entegre bir davul koçunun yanı sıra becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak özel olarak tasarlanmış ritmik egzersizler içerir. Ayrıca, telefonunuzdan veya tabletinizden en sevdiğiniz melodileri çalmanıza olanak tanıyan bir ⅛" aux girişi de vardır.

 

 

 

 

Melodics ile Becerilerinizi Keskinleştirin


Size 30 günlük ücretsiz Premium abonelik denemesi sunmak için Melodics ile işbirliği yapıldı. Melodics, Alesis davul setinizi öğrenmenin ve çalmanın en keyifli yoludur ve pratik yapmayı kolay ve eğlenceli hale getirir. macOS, Windows ve iPad için mevcut olan Melodics'i indirmek ücretsizdir. En sevdiğiniz sanatçıların şarkılarına erişim içeren Melodics Premium planının özel 30 günlük ÜCRETSİZ denemesinin kilidini açmak için Alesis bateri setinizi kaydedin.

 

 

Özellikler

 

4 adet 6 inç ayarlanabilir file derili davullar
3 adet 10 inç zil
Bas Davul ve Hi-Hat Zemin Pedalları
Sağlam metal montaj rack
10 kit ve 120 ses içeren DM-Lite davul modülü
Birlikte çalmak için bir bilgisayara veya müzik çalara bağlanın
Davul taburesi, bagetler, kulaklık ve kablolar dahildir
Melodics öğrenme yazılımı dahil

İçerik

Debut davul rack
Debut ses modülü
4 adet 6” / 15,2 cm davul pedi
3 adet zil kolu
3 adet 10” / 25 cm zil pedi
(2) Zemin pedalları (hi-hat ve kick)
Kablo yılanı
Ses modülü güç adaptörü
(2) Çubuklar
Davul Tabure
Kulaklıklar
Davul tuşu
Velcro kayış
Kullanici rehberi
Güvenlik ve Garanti Kılavuzu

 

Yükleniyor...