ROLAND TD-07KV - V-Drums Elektronik Davul Seti

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
TD-07KV kodlu ROLAND ürünüdür.

*Resimdeki bas davul pedalı ürün paketine dahil değildir, ayrı satılır.

 

 

Elektronik Davulculuk Yolculuğunuzda Sonraki Adımınız


Uygun şekilde kompakt ve evde davul çalmak için ideal olan TD-07KV V-Drums kiti, uygun fiyatlı bir pakette üst düzey V-Drums'un üstün ifadesini ve çalınabilirliğini sunar. Roland’ın orijinal ultra sessiz, çift katlı mesh derileri trampet ve tom pedlerinde bulunurken, büyük crash ve ride zil pedleriyle, gerçekçi ve tatmin edici pedal hissi veren özel bir kick pedi kiti tamamlar. TD-07KV ayrıca, özel sesler oluşturmak için derin düzenleme araçları, müzik parçaları ve derslerle birlikte çalmak için yerleşik Bluetooth, bilgisayar kayıt yazılımına bağlanmak için USB ve çok daha fazlasıyla herhangi bir akustik kitin çok ötesine geçen yaratıcı fırsatları keşfetmenize olanak tanır.

 

 

 

 

Gerçek V-Drums Performansı


Yirmi yılı aşkındır, Roland V-Drum serisi gerçekçilik, en iyi çalım, en iyi ses gibi nicelikleri ile istisnaya yer bırakmaksızın güçlü bir itibar elde etmiştir. Takip eden tüm elektronik davul setlerinin yolunu açan V-Drums, genellikle taklit edilse de asla muadili veya daha iyisi olamaz. TD-07KV, bu gurur verici mirası tam olarak somutlaştırır ve size sınıfındaki en iyi elektronik davulculuk deneyimini sunar.

 

 

 

 

Olağanüstü Ses


Bütün iyi elektronik davulların kalbi; güçlü, kabiliyetli ve hızlı bir ses modülüdür—ve TD-07 bütün bu ihtiyaçları karşılar. Profesyonel stüdyolarda hassas ayrıntılarla kaydedilen akustik davullar ve perküsyon, çalım esnasında akustik muadilleri gibi davranmalarını sağlayan gelişmiş V-Drums teknolojileri ile hayata geçirilmiştir. Ayrıca geniş bir elektronik perküsyon yelpazesi ve ayrıca her sesi beğeninize göre kişiselleştirme özelliği mevcuttur.

 

 

 

 

Anında Çal veya Derinlere Dal


TD-07, kutudan çıkar çıkmaz keyifli bir çalım için ilham verici, çalmaya hazır önceden ayarlanmış kitlerle doludur. Daha derin bir keşif için hazır olduğunuzda, devasa bir davul kitaplığı sizi bekliyor olacak. Bir trampeti diğeri ile değiştirin, tomları karıştırın, büyün bir kick seçin, ve hafif zilleri ağırları ile değiştirin. Sonrasında Davulu tonlayın, susturucu ekleyin, ve ambiyansı dilediğiniz gibi değiştirin. Son olarak da modülün dahili EQ'su ile davulunuzu mükemmeliğe eriştirin, aynı pro bir ses mühendisinin yapacağı gibi.

 

 

 

 

Gerçek Sessiz Davul


Evde çalmak için elektronik davul seçmenin temel avantajlarından biri, akustik davullardan çok daha sessiz olmalarıdır. Ancak tüm elektronik kitler eşit değildir ve ürettikleri fiziksel gürültü miktarı büyük ölçüde değişebilir. Onyıllarca süren Ar-Ge sayesinde, TD-07KV, diğer elektronik kitlerden çok daha sessiz olması için özel olarak tasarlanmıştır. Mesh deri, baget geri tepmesinden ödün vermeden ped gürültüsünü en aza indirir ve kick pedindeki özel sönümleme, tatmin edici, doğal bir his sağlarken gürültüyü ve titreşimi azaltır. Stand bileşenleri bile titreşimi ve zemine gürültü aktarımını azaltmak için tasarlanmıştır. Yine de Roland, gerekirse gürültüyü daha da azaltmak için bir dizi isteğe bağlı çözüm sunar.

 

 

 

 

Gerçek Akustik Ses ve Geri Tepkime


Bazı elektronik kitler "akustik ses" vaat ederken, aslında sadece pedlerin ne kadar sert çalındığına bağlı olarak değişen seviyelerde tetiklenen statik davul tonları sunarlar. V-Drums, tam tersine, akustik davul gibi hissettiren ilham verici bir müzik deneyimi sağlayan zengin bir ton rengi dizisi üretir. Gelişmiş hassas sensörler sayesinde, TD-07KV’nin davul ve zil pedleri her vuruş, roll, flam ve ghost note'u mükemmel şekilde algılar ve hatta zil kontrolü bile organik olarak gerçekleştirilebilir. Göz açıp kapamaktan daha hızlı, bu bilgi ses modülü tarafından işlenir, böylece tam olarak doğru ton duyulur. Bu teknlojinin çalıştığını fark etmeseniz bile—gözlerinizi kapatıp TD-07KV çaldığınızda bunun çok doğru olduğunu hissedeceksiniz.

 

 

 

 

Otantik Roland Mesh-Head Pedler


1997'de Roland, dünyanın ilk mesh davul derisini evrensel beğeniye sundu ve o zamandan beri bu fiili standart haline geldi. Yılların gelişiminden doğan benzersiz çift katmanlı ağ tasarımımız, akustik bir davul derisi çalmaya çok yakın hissettiren doğal baget direnci ve geri tepme, ayrıca standart bir davul anahtarı kullanarak ince ayar yapmanızı sağlayan ayarlanabilir gerilim sunar. Diğer elektronik davullarda kullanılan tek katlı mesh deriler aynı malzemeden yapılmadığı için çalım olarak iyi hissettirmezler. Ayrıca daha az hassas algılama sağlayabilirler, bu da zayıf dinamik hissiyat ve yanlış tetiklemeye neden olur. TD-07KV, standart olarak otantik Roland mesh deri trampet ve tom pedleriyle birlikte gelir ve size mevcut en doğru çalma hissini ve algılamayı sağlar.

 

 

 

 

Güçlü ve Stabil Aksam


Tüm hızıyla davul çaldığınızda, dengesiz hisseden bir stanttan veya çalarken uzaklaşmaya başlayan bir davuldan daha sinir bozucu bir şey yoktur. Güçlü malzemeler ve kaliteli bileşenlerle üretilen TD-07KV’nin donanımı, ihtiyacınız olan sağlam sunar. Özel davul sehpası sıkı, sağlam bir temel sağlarken hassas kelepçeler tüm bileşenleri yerinde sıkıca sabitler. V-Drums'un ünlü olduğu dayanıklılığı sürdüren TD-07KV, yıllarca süren ağır çalıma her gün dayanmaya hazırdır.

 

 

 

 

Bluetooth ile İstediğiniz Şarkıya Eşlik edin


Favori parçalarınıza davul çalmak, elektronik bir kit ile yapabileceğiniz en eğlenceli ve üretken şeylerden biridir ve TD-07KV bunu kolaylaştırır. Dahili Bluetooth sayesinde, akıllı telefonunuzdaki, tabletinizdeki veya bilgisayarınızdaki parçaları açabilir ve davulun yanında modül aracılığıyla kablosuz olarak sesi duyabilirsiniz. Çevrimiçi şarkılar ve ders içeriğiyle birlikte çalmak için de video sesleri de mükemmel bir şekilde iletilir. Bluetooth cihazınız yoksa kabloyla stereo ses de sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth üzerinden MIDI iletimi de desteklenir ve MIDI verilerini müzik uygulamalarında kablosuz olarak kaydetmenize olanak tanır.

 

 

 

 

USB üzerinden Müzik Yazılımları ile Bağlantı


Elektronik davulların büyük bir avantajı, modern müzik prodüksiyon yazılımıyla doğrudan iletişim kurmaktır. TD-07 modülü, stereo ses ve çok kanallı MIDI verilerini tek bir USB kablosu aracılığıyla bir Mac veya Windows bilgisayara gönderme özelliğine sahip, kendi başına bir ses / MIDI kayıt arayüzüdür. Bu, herhangi bir DAW'da ayrı ses ve MIDI davul parçalarını kaydetmenize veya stüdyo veya canlı çalım için yazılım tabanlı davul enstrümanlarında sesleri kullanmanıza olanak tanır.

 

 

 

 

Melodics'den 40 Ücretsiz Dersle Davul Uygulama Seanslarını Eğlenceli Hale Getirin


Melodics ™, V-Drums'ınıza bağlanan bir masaüstü uygulamasıdır. Adım adım derslere ve parçalara eşlik ederek yeni ritimler öğrenebilir, ritminizi ve zamanlamanızı oluşturabilir, kendinizi kaydedebilir ve playback özelliğiyle nereleri iyileştirebileceğinizi keşfedebilirsiniz. 40 ücretsiz dersinizi kaç kez çaldığınızın bir sınırı yoktur, bunlar ömür boyu ücretsizdir ve daha fazlasına hazır olduğunuzda sınırsız derse abone olabilirsiniz. Alıştırma seanslarının artık rutin olmasına gerek yok - Melodics'i indirin, TD-07KV'nizi bağlayın ve kitin arkasında geçirdiğiniz zamanı eğlenceli hale getirin.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Kit Konfigürasyonu

(*Kick pedal ve davul taburesi dahil değildir.)

Kick: KD-10
Trampet: PDX-8
Hi-hat: CY-5
Hi-hat kontrol pedalı: Yarı açık vuruş için ayrılabilir
Tom: PDX-6A x 3 (Kasnak vuruşunun kullanılması desteklenmez.)
Crash: CY-8
Ride: CY-8
Davul standı: Dört bacaklı tip rack standı

Davul seti

50 (Preset: over 20)

Enstrüman

143

Efekt Tipleri

Ped Eq: her ped
Overhead Mic Simulator
Room
Multi-Effects: 1 sıstem, 30 tıp

Eğitim fonksiyonu (5 mod)

Zaman kontrölü (kolay)
Zaman kontrölü (zor)
Sessiz Sayım
Oto yukarı/aşağı
Değiştir

Metronom

Tempo (20--260)
Ritim tipi (5 tip)
Sesler (15 tip)

Bluetooth

Desteklenen standartlar: Bluetooth Ver 4.2
Desteklenen profil: A2DP (Audio), GATT (MIDI over Bluetooth Low Energy)
Codec: SBC (SCMS-T yönteminin içerik korumasına destek)

Ekran

16 karakter x 2 line LCD (arka aydınlatmalı)

Bağlantılar

OUTPUT/PHONES jack: Stereo minyatür phono tipi
MIX IN jack: Stereo minyatür phono tipi
USB COMPUTER port: USB B type
TRIGGER INPUT connector: DB-25 type (Kick, Snare, Tom 1, Tom 2, Tom 3, Hi-hat, Crash 1, Crash 2, Ride, Hi-hat control)

USB COMPUTER

Hız: Hi-speed USB
Sürücü modu: Generic, Vender
Protocol: USB MIDI, USB Audio (USB Audio, vender sürücüsü ve anahtarlamalı vender modu için gereklidir.)

USB Audio

Sampling Rate (original): 44.1 kHz
Sampling Rate (with sampling rate converter): 96 kHz, 48 kHz
Record: 2 channels
Playback: 2 channels

Adaptör

AC adaptor (DC 12 V)

Akım gücü

250 mA

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

 

Ölçüler

1,230 (W) x 1,100 (D) x 1,200 (H) mm
48-3/7 (W) x 43-5/16 (D) x 47-1/4 (H) inches

Ağırlık

21.7 kg / 47 lbs 14 oz

DİĞER

 

Aksesuarlar

Kurulum Rehberi
Owner's Manual
Leaflet "USING THE UNIT SAFELY"
AC adaptor
Özel bağlantı kabloları

Opsiyonlar (ayrı satılır)

Ek zil (Crash2): CY-8, MDY-Standard (Standa bir CY-8 takmak için ayrıca MDY-Standard gereklidir.)
Kişisel davul monitörü: PM serisi
V-Drums aksesuar paketi: DAP-3X
V-Drums halısı: TDM serisi
Susturucu Noise eater: NE serisi

Yükleniyor...