AUDAC ATEO6D 6" 60W/16 Ohm Duvar Hoparlörü (Çift)

Çift

AUDAC ATEO6D/B 6" On Wall Speaker, 60W/16 Ohm With Clevermount Bracket

 

ATEO, modern yerleşim alanları uygulamalarından tutun, mağazalar, barlar, restoranlar ve hatta yüksek güçlü bileşenleri ve hatta aşırı derecede geniş dağılım açısı sayesinde kulüpler gibi en talepkar tasarımcı uygulamalarına kadar sabit kurulum iç mekan uygulamaları için özel olarak tasarlanmış sıra dışı hoparlör serisidir.

Bu hoparlörü bu kadar eşsiz yapan şey yeni Clevermount™ aparat teknolojisidir. Aparat, hoparlörü kurmada büyük kolaylık sağlar. Aparatı bağlamak, mevcut metal duvar plakasını istenilen konuma tutturmak suretiyle kolayca
yapılır. Montaj yapıldığında kablolar istenen bağlantı blok terminaline bağlanmalıdır. 100 volt veya 8 ohm için güç bağlantıları doğru terminali ayırarak seçilebilir. Bu yapıldıktan sonra sadece hoparlörü duvar plakasına doğru kaydırın, güvenlik vidasını sıkılaştırın ve eğlenmeye hazır olun! Bu şekilde çok sayıda hoparlörü kısa zamanda kurmak gerçekten de çok kolaydır. Hem de herkes sizi izlerken yapayalnız çalışıyorsanız veya bir merdiven üstünde hoparlörü yüksek bir yere yerleştirmeye çalışıyor olsanız bile!

ATEO 6, 1” tweeter’a ve 6” Mid/Low frekans sürücüsüne sahip, müzik ve konuşma için doğal ve hi-fi reprodüksiyonu garantileyen 6” versiyondur. Büyüleyici tasarımlı, şık görünümlü ABS kaplamaya ve High-Quality bileşenlere sahiptir.

 

Maks. Güç120 W
RMS Gücü60 W
Maks. SPL106 dB
Hassasiyet  1W / 1m89 dB
Güç Bağlantıları - Empedans50 / 25 / 12,5 Watt - 8 Ω
Frekans Yanıtı ±3 dB65 Hz - 20 kHz
Boyutlar (G x Y x D)194x350x220 mm
Ağırlık3.82 Kg

 

 

                                    

Özellikler                                 CE Sertifikası

 


Hoparlör geniş dağılım açısına sahip olacaktır.100V ve 8 ohm empedans ile çalışabilir özellikte olacaktır.1" tweeter , 6" mid low frekans sürücüsüne sahip olacaktır.120W güç ile çalışacaktır.Maksimum Spl derecesi 106db den az olmamalıdır.Frekans cevabı 65hz-20khz olacaktır.100V empedans da 50W güç üretebilecektir.Uzak doğu üretimi olmayacak, sistemin geri kalanı ile birebir uyumlu çalışacak aynı markanın ürünü olacaktır.

Hoparlör TürüPasif Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü6.5"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...