Behringer BIGFOOT Yayın Gaming ve Kayıt için USB Condenser Mikrofon

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
BIGFOOT kodlu BEHRINGER ürünüdür.

BIGFOOT, dijital ev kaydı, oyun, akış veya podcast meraklılarının rüyasının gerçekleşmesidir. Bu profesyonel kalitedeki yoğunlaştırıcı mikrofon, 3 yüksek kaliteli kapsül ve harika özelliklerle birlikte gelir: dijital USB arayüzü ile her zamankinden daha hızlı kayıt yapmaya hazırsınız - ve minimum hazırlık ve ekipmanla - sadece bilgisayarınıza takın ve kayda başlayın. En sevdiğiniz yazılımla (Logic Pro, Audacity ve Twitch ve YouTube akışları için bile kullanabileceğiniz) kaydedin, herhangi bir ekstra yazılım indirmenize gerek yok.

Stereo alma modu: Gerçekçi bir geniş ses efekti yakalamak için idealdir.

Kardioid alma modu: Zengin, tam gövdeli bir ses sunar. Doğrudan mikrofonun önündeki podcast'ler, vokaller, oyuncular, görüntülü aramalar ve ses kaynakları için çok uygundur.

Çok yönlü alma modu: Sesi her yönden eşit olarak alır, çok kişili podcast'ler için en uygun olan ve bir grubun performansının canlı kaydı gibi 'orada olmanın' ambiyansını yakalamak için en uygun olanıdır.

Çift yönlü alma modu: Mikrofonun hem önünden hem de arkasından kayıt yapar. Bir müzik aletinin her nüansını yakalamak ve yüz yüze kayıtlar için idealdir.

Mikrofonun altında sağlanan 3,5 mm ses çıkış jakı ile kulaklığınızı bağlayın. Kolay ses kontrol düğmesi ile konuşurken sesinizi izleyin. Bazı canlı akış durumlarında çok kullanışlı olan yerleşik sabit "mute" anahtarı vardır!

Tak ve çalıştır USB arabirimi, çeşitli USB özellikli masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tablet PC ve USB güç destekli cep telefonları ile çalışır. Bilgisayar ses optimizasyonu için ultra düşük gecikmeli ASIO* sürücüsü behringer.com'da mevcuttur. Kutudan çıktığı andan itibaren PC'nizde veya Mac'inizde canlı yayına geçmeye hazır olacaksınız!

BIGFOOT yoğunlaştırıcı mikrofon, entegre bir döner taban standı ile tasarlanmıştır. Bom koluna kolay montaj için dişler mevcuttur. Sağlam, döküm metal gövde, tüm bu gece kayıt maratonlarının zorluklarına dayanabilir ve doğrudan dizüstü bilgisayarınızın USB bağlantı noktasından çalıştırılabildiğinden, istediğiniz yere götürebilir ve ilham perisi size ilham verdiğinde kayıt yapabilirsiniz!

Her türlü kayıt uygulaması için mükemmel bir seçim olan stüdyo sınıfı BIGFOOT, diğer kayıt temellerini güvence altına almak için yeterli nakit bırakacak bir fiyata mevcuttur.

TEKNİK ÖZELLİKLERBIGFOOT
Dönüştürücü TipiCondenser, 3 x 14 mm capsules 
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz (-10 dB) 
Maksimum SPL120 dB (1% THD @ 1 kHz) 
Sample Aralığı48 / 44.1 kHz 
Bit Aralığı16-Bit 
Controls 
Polar Pattern1 x rotary switch Stereo / Omnidirectional /  Cardioid / Bidirectional, selectable
Gain-∞ to +17 dB 
MuteOn / Off Seçenekli
Headphone Amplifier 
Maksimum Güç Çıkışı305 mW 
THD0.05% 
Frekans Tepkisi20 Hz - 20 kHz 
Signal-to-noise75 dB 
Bağlantılar 
Kulaklık Çıkışı1 x 1/8" TRS, stereo 
Empedans10 Ω, 1 kHz balanced 
USB Bağlantısı1 x mini-B 
Voltaj 
Voltaj5 V via USB port 
Boyutlar ve Ağırlık 
Boyutlar (H x W x D)110 x 110 x 227 mm (4.3 x 4.3 x 8.9") 
Ağırlık1.7 kg (3.74 lbs)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...