Behringer DR18SUB 18" Aktif Subwoofer 2400W 129-db

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
DR18SUB kodlu BEHRINGER ürünüdür.

BEHRINGER DR18SUB Taşınabilir Subwoofer Hoparlör
DR18SUB 2400 Watt aktif subwoofer, düşük frekanslı yeniden üretimde en üst düzeyi sağlar ve yerleşik stereo geçiş, bu subwoofer'ı aktif 2 yollu hoparlörlerimizden herhangi biri ile kullanım için ideal hale getirir. 2400 Watt'lık D Sınıfı bir amplifikatör, 18 inçlik uzun gezinimli bir subwoofer ve inanılmaz bir dizi profesyonel özellik ile güçlendirilen DR18SUB, çok daha büyük sistemler için tipik olarak ayrılmış tanım ve netliğin yanı sıra aşırı düzeyde derin yumruk üretir!

 

Güçlü Amplifikatör ve DSP
Devrim niteliğindeki D Sınıfı amplifikatörümüz ve son teknoloji DSP teknolojimiz sayesinde DR18SUB, kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir pakette size muazzam güç ve inanılmaz ses performansı sağlar. Yerleşik akıllı sınırlayıcı, vahşi subwoofer'ınızı tükenmeye karşı tam koruma sağlar ve tüm gece boyunca partinizin devam etmesini sağlar.

 

Özel Tasarlanmış Sürücü
LF dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır ve bu yaklaşım bizi rekabette farklı kılar. Bir Behringer hoparlör satın aldığınızda, içindeki dönüştürücülerin, gerçekten profesyonel sonuçlar sunmak için diğer tüm unsurlarla birlikte kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz: düşük bozulma ve yüksek ses basıncı çıkışı ile büyük miktarlarda aşırı derin bas

 

Kontrol altına almak
DR18SUB, dengeli XLR giriş ve çıkışlarının yanı sıra çoklu tercihler için isteğe bağlı çıkış modlarına sahiptir. Bağlantı Modunda, tam aralıklı sinyaller, tam aralıklı uydu hoparlörlerine iletilir; Xover Modunda, uydu hoparlörlerine yalnızca kesme frekansının üzerindeki sinyaller gönderilir. Anahtar kontrolü ile kesim frekansı da 90 Hz ile 120 Hz arasında değiştirilebilir. Seviye düğmesi, giriş kazancını kontrol eder ve Faz anahtarı, subwoofer ve uydu hoparlörler arasındaki frekans iptalini telafi etmek için çıkış fazını tersine çevirir. LED'ler, güç, mevcut sinyal ve giriş aşırı yükleri dahil olmak üzere çalışma durumunu bir bakışta gösterir. Bu muhteşem özellik setini tamamlayan, LF sürücüsü için en üst düzeyde koruma sağlayan bir RMS ve Peak sınırlayıcıdır.

 

Olağanüstü Çok Yönlü
DR18SUB, 30 ila 150 Hz frekans aralığında 129 dB'ye kadar son derece yüksek ses basıncı seviyeleri sağlayabilir. Standart bir 35 mm (1.375") kutup soketi, tam kapsamlı uydu hoparlörlerinizi direğe monte etmenize yardımcı olur veya uygulamanıza bağlı olarak uydu hoparlörlerini DR18SUB'un üzerine ayarlayabilirsiniz. Tek bir DR18SUB, bir caz kombosu için sesi çalıştırmanıza yardımcı olabilir. bir akşam yemeği kulübü, ancak büyük, sadece ayakta duran bir dans kulübünde nabzı hızlandıran teknoya hizmet etmeniz gerekiyorsa, dans pistini gerçekten tutuşturmak için bir çift DR18SUB'a ihtiyacınız olabilir.

 

Ses Değeri
DR18SUB, sınıra zorlandığında bile olağanüstü performans sunar. Hafif ve güçlü, özel tasarlanmış dönüştürücüler, muazzam güç kullanımı ve aşırı taşınabilirlik ile DR18SUB subwoofer, bu sınıfta eşi benzeri olmayan bir fiyata her türlü müzik uygulaması için idealdir. DR18SUB'u bugün yerel bayinizde deneyimleyin ve neden daha fazla profesyonelin üstün performansları ve olağanüstü değerleri nedeniyle Behringer DR18SUB hoparlörlere ve subwooferlara yöneldiğini öğrenin.

 

Genel Özellikler
Canlı ve kayıttan yürütme uygulamaları için yüksek performanslı 2400 Watt'lık güçlü subwoofer
Son derece güçlü 18" uzun gezinti sürücüsü, inanılmaz derin bas ve akustik güç sağlar
Son derece yüksek ses basıncı seviyesi ve inanılmaz derecede doğru bas
"Kurşun geçirmez" zımba ve darbe için ultra düşük frekansların hassas reprodüksiyonu
Kapsamlı aşırı gezi, termal, RMS ve klip limit korumasına sahip son teknoloji 2400 Watt D Sınıfı amplifikatör
Dahili aktif stereo geçiş, tam aralıklı hoparlörler için yüksek geçişli filtrelenmiş çıkışlar sağlar
Nihai düşük frekans performansı için faz anahtarı
Subwoofer ve tam aralıklı hoparlörler arasındaki dengeyi ayarlamak için subwoofer seviye kontrolü
Mükemmel izleme için Güç, Sinyal ve Klip LED'leri
Maksimum ses performansı ve woofer koruması için akıllı sınırlayıcı
Ticari ara direklerle montaj için direk soketi
Kolay taşıma için ergonomik şekilli tutamaklar
Optimum hoparlör koruması için sağlam çelik ızgara
Giriş ve Çıkış sinyalleri için dengeli XLR bağlantıları sağlanır

Hoparlör TürüAktif Subwoofer
Hoparlör Ölçüsü18"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...