Behringer HPM1100, Stüdyo Kulaklığı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
HPM1100 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

İster bir kaydı miksliyor, ister bir bas hattını çalıyor ya da sadece arkanıza yaslanıp en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarıyor olun, geniş bir frekans tepkisi ve yüksek dinamik aralık sunan kulaklıklar istersiniz. HPM1100 arkası kapalı stüdyo referans kulaklıkları, nerede olursanız olun, her bütçeye uygun bir fiyata kendi melodilerinizi huzur içinde oluşturma ihtiyacınızı karşılar!

HPM1100 kulaklıklar, rahat dinleme için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Kulak üstü tasarım, sesinizin her nüansını sunan yüksek çözünürlüklü sürücüler (20 Hz – 20 kHz) içerir. Ultra rahat, dolgulu ve ayarlanabilir kafa bandına ve 3,5 mm (1⁄8") konektör için 6,3 mm (1/4") adaptöre sahip HPM1100 kulaklıklar, akıllı telefonunuzdan miksaj konsolunuza kadar her şeyle uyumludur.

HPM1100 kulaklığın güvenli şekilde oturması ve ultra hafif tasarımı, uzun süreli stüdyo çalışmaları için başınızın üzerinde herhangi bir ağırlık hissetmeden kulaklıkları kullanmanıza olanak tanır. Ultra yumuşak, tere dayanıklı kulak yastıkları, performans sırasında denge ve rahatlık sağlar. Ekstra uzun 2 m (6,5 ft) kablo, kulaklığınızı güvenli ve dolaşmayan tutmak için ekstra yardım sağlar.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...