Behringer SL 75C / Dinamik Mikrofon

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SL 75C kodlu BEHRINGER ürünüdür.

SL 75C Cardioid dinamik mikrofon kayıt tutkunlarının rüyasını gerçekleştiriyor! Bu profesyonel kalitede mikrofon, sesleri olağanüstü hassasiyet ve doğrulukla yakalamak için tasarlanmıştır. Mükemmel ses kaynağı ayrımı ve geri bildirim reddi için bir Kardioid alma modeliyle, bu ultra geniş frekans yanıtlı mikrofonlar, herhangi bir performans veya kayıt senaryosu için mükemmel bir seçimdir. SL 75C, entegre şok montaj sistemi, mikrofon standı adaptörü ve darbeye dayanıklı taşıma çantasıyla birlikte gelir; SL 75C, ihtiyacınız olacak tek mikrofondur.

SL 75C, sesleri en aza indirirken mükemmel ses projeksiyonu için yumuşak bir orta frekans varlığı artışı içerirken inanılmaz derecede düz bir frekans yanıtı sağlar. Sesinizi ortaya çıkarmak için son derece yüksek bir çıkışa sahiptir! Sağlam metal konstrüksiyonları ile sayısız konser ve stüdyo uygulamasından sonra SL mikrofonların geleceğine güvenebilirsiniz. Mikrofon klipsi ve stand adaptörü ile sağlam bir sert çanta bile ekledik.

SL 75C, gelecek yıllarda en çok tercih edeceğiniz dinamik mikrofonlarınız olacak şekilde üretildi. Yüksek kaliteli bileşenleri ve son derece sağlam yapısı, bar devresinin zorluklarına kolaylıkla dayanabilir. Birlikte verilen mikrofon standı adaptörü ve taşıma çantasıyla SL 75C, ihtiyacınız olan her şeyle birlikte şık bir şekilde seyahat eder.

Bu mikrofon, canlı ve stüdyo uygulamaları için mükemmel bir seçimdir ve diğer kayıt temellerini güvence altına almak için size yeterli para bırakacak bir fiyata mevcuttur. Yakınınızdaki bir bayideki inanılmaz SL 75C mikrofona göz atın.

TEKNİK ÖZELLİKLERSL 75C
TipDinamik Cardioid Mikrofon
Frekans Tepkisi40-15000 Hz
Empedans310 Ohm
Bağlantı3-Pin
Kutup DeseniCardioid
Duyarlılık-54 ± 2 dBV /Pa
Maksimum SPL150 dB
Ağırlık260 g
Benzer Ürünler
Yükleniyor...