Denon DRA-800H Silver 2X100W Hi-Fi Network Receiver

Adet

Denon DRA-800H 2ch 100W Hi-Fi Ağ Alıcısı

Denon DRA-800H iki kanallı Hi-Fi ağ alıcısı ile vinil ve ev sinema sistemini yükseltin. 5 HDMI girişinde Yüksek Çözünürlüklü ses, kablosuz müzik akışı, ses kontrolü ve 4K UHD'yi destekler.

Denon DRA-800H iki kanallı Hi-Fi ağ alıcılarının analog ve dijital kaynakları dinlerken yüksek kaliteli ses performansının keyfini çıkarın. FM / DAB + radyo, Phono girişi, ağ entegrasyonu ve HDMI dahil olmak üzere geniş bir bağlantı yelpazesi ile dinleme ve ev sineması deneyiminizi yükselteceksiniz. Gelişmiş özel amplifikatör tasarımına ve güçlü bir güç kaynağına sahip olan DRA-800H, hoparlörlerinizin ayrıntılı, hassas görüntüleme ve etkili ses sunmasını sağlar. 4K Ultra HD HDMI ve en yeni kablosuz müzik akışı teknolojileri (Wi-Fi, AirPlay 2, Bluetooth ve HEOS Yerleşik) ile DRA-800H, TV'niz, müzik hizmetleriniz ve Hi-Fi sisteminizle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. MP3, WAV, FLAC, ALAC ve DSD (2.8 / 5.6MHz) dosyalarının ağ akışının ve USB ön panelden ses çalmanın keyfini çıkarın. A / B hoparlör terminalleri, çift subwoofer ön çıkışları, üç dijital ve iki analog giriş, bir fono (MM) girişi ve TV sesi için ARC ile donatılmış DRA-800H, müzik koleksiyonunuz ve ev sinema sisteminiz için birinci sınıf bir stereo dinleme deneyimi sunar görüntüleme.

YÜKSEK PERFORMANSLI AYRIKLI 2 KANALLI AMPLİFİKATÖR

DRA-800H Hi-Fi ağ alıcı amplifikatörü, iki kanallı sisteminizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Özel bir ayrık yüksek akım güç amplifikatörü, simetrik tasarım ve bir OFC (oksijensiz bakır) sargı güç transformatörüne sahip olan DRA-800H, maksimum performans ve kanal başına 100W güç (8 ohm, 20Hz - 20kHz, THD: 0, % 08, 2ch Tahrikli). Düşük empedanslı sürücü özelliğiyle, her seferinde dengeli, kaliteli ses için çok çeşitli yerde duran ve raf tipi hoparlörlerle daha fazla stabilite sunar. Otomatik ECO modu, ses kalitesinden ödün vermeden güç tüketimini azaltmaya yardımcı olur.

UZMAN SES MÜHENDİSLİĞİ

Denon ses mühendisleri, stereo alıcıyı ayarlamak için özel dirençler ve ses sınıfı kapasitörler dahil olmak üzere dikkatle seçilmiş Hi-Fi parçalarını kullanır. Denon ödüllü amplifikatörlerde bulunan tasarım prensiplerini kullanan DRA-800H, simetrik bir düzen, çift diferansiyel DAC devresi ve güç kaynağına müdahale etmeyen analog ön amplifikatör devrelerine sahiptir. Güç kaynağı, sinyal ve amplifikasyon arasındaki kısa, düz yollara sahip özel devre, hoparlörlerinizin ayrıntılı ve hassas görüntüleme yapmasını sağlar.

MÜZİK AKIŞI

Spotify ücretsiz ve premium, deezer, tidal ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli müzik akışı hizmetinin keyfini çıkarın. Tunein ile internet radyosu dünyasını keşfedin ve dünyanın her yerinden distorsiyonsuz radyonun keyfini çıkarın.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES

En sevdiğiniz yüksek çözünürlüklü ses parçalarıyla mükemmel ses doğruluğunun keyfini çıkarın. AKM 32-bit D / A dönüştürücülere sahip DRA-800H, 24-bit / 196-kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV dahil olmak üzere çoklu kayıpsız dosya türleriyle yüksek çözünürlüklü ses kod çözme özelliğine sahiptir. Ayrıca 2.8 / 5.6-MHz DSD dosyalarıyla da uyumludur (DSD, SACD'nin ses kodlama formatıdır). Ön panel USB yoluyla veya ağ kaynakları üzerinden bellek cihazlarından oynatın. DRA-800H ayrıca MP3 ve WMA gibi diğer dosya türlerini de destekler.

HOPARLÖR A / B VE BÖLGE 2 ÖN ÇIKIŞI

Kolay A / B geçişi için iki çift hoparlör bağlayın. Veya sisteminizi ikinci bir odaya genişletin ve ön çıkışlar aracılığıyla Bölge 2'de farklı bir kaynağı dinleyin.

DÖNÜŞÜM / VİNİL DESTEĞİ İÇİN PHONO GİRİŞİ

Denon, yaklaşık 50 yıldır pikaplar, kartuşlar ve fono ön amplifikatörleri geliştiriyor. Dahil edilen fono girişi ile DRA-800H, döner tablanızı bağlamanıza ve vinil kayıtları çalmanıza olanak tanır. Koleksiyonunuzun keyfini olağanüstü kalite ve sesle çıkarın.

ÇİFT DAC DİFERANSİYEL DEVRESİ

DRA-800H, şaşırtıcı stereo görüntüleme ve ayrıntı sağlamak için sekiz kanallı bir premium DAC kullanır. Subwoofer çıkışı dahil olmak üzere her kanala iki DAC atayarak, artan dinamik aralığı ve gürültü (s / n) için geliştirilmiş sinyali duyun.

GELİŞMİŞ HDMI VİDEO BÖLÜMÜ

En sevdiğiniz filmlerin, şovların ve oyunların keyfini mevcut en iyi görüntü kalitesiyle çıkarın.

ARK İLE GELİŞMİŞ HDMI VİDEO BÖLÜMÜ

DRA-800H, tam 4K Ultra HD 60Hz videoyu, 4: 4: 4 Saf Renk alt örneklemeyi, Yüksek Dinamik Aralık (HDR10),Hibrit Log-Gama (HLG),ARC, 3D'yi destekleyen 5 HDMI girişi ve 1 çıkışa sahiptir. ve olağanüstü renk, netlik ve kontrast için BT.2020 geçiş desteği. Ses Dönüş Kanalı (ARC) desteği, sesin doğrudan akıllı TV'den alıcıya bağlı HDMI kablosu aracılığıyla iletilmesini sağlar.

GELİŞMİŞ VİDEO KONTROLLERİ

HDCP 2.3 işleme, tüm HDMI bağlantı noktalarında mevcuttur ve kopyalamaya karşı korumalı içeriğin tamamen engellenmeden keyfini çıkarmanızı sağlar. En yeni HD ve Ultra HD TV'ler, Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsollarıyla sorunsuz uyumluluğun keyfini çıkarın.

KOLAY KURULUM DENEYİMİ
Ürünle birlikte verilen DRA-800H Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu, nasıl başlayacağınıza ilişkin basit ve anlaşılır talimatlar sağlar. TV'nizi HDMI üzerinden DRA-800H'ye bağladığınızda, kurulumda size adım adım yol göstermesi için TV ekranınızda özel Denon Kurulum Asistanı görünür.
 

DAHİLİ BLUETOOTH VE WI-FI BAĞLANTISI
Kablosuz ağınızın kalbi. Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay 2 kablosuz akış bağlantısı için Denon DRA-800H, sıkışık kentsel ortamlarda bile sağlam akış için gelişmiş bir çift anten alıcı-verici sistemi ile donatılmıştır. En sevdiğiniz ses içeriğini akıllı cihazlarınızdan kablosuz olarak dinlemenin keyfini çıkarın.
HEOS Yerleşik teknolojisi ile her odada aynı şarkıyı çalın veya her bağlı oda için farklı bir şarkı seçin - seçim sizin. HEOS, Google Asistan ile çalışır ve zahmetsiz ses kontrolü sağlar.
HEOS, ücretsiz ve premium Spotify, Deezer, TuneIn, Sound Cloud, Tidal ve daha fazlasını destekler.
 

KULLANICI DOSTU SES AYARI İÇİN HIZLI SEÇİMLER
Denon DRA-800H ön panelinde, her kaynak için tercih ettiğiniz ses ayarlarını saklayan dört Hızlı Seçim düğmesi bulunur. TV sesi, Blu-ray, medya oynatıcılar ve daha fazlası arasında geçiş yapın ve DRA-800H, EQ ayarlarını o medya kaynağı için tercihlerinize göre ayarlar. Daha hızlı kontrol için ön paneldeki düğmeleri kullanın veya alıcının uzaktan kumandasında aynı Hızlı Seçimi seçin. Artık Hızlı Seçim aracılığıyla tek tuşla tüm bölge stereo moduna izin veriyor.
 

OTOMATİK DÜŞÜK GECİKME MODU
Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM),Xbox One kullanıcılarının ALLM'yi de destekleyen belirli TV modellerine bağlandıklarında daha duyarlı ve sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlar.

EN SON SESLİ ASİSTANLARLA ÇALIŞIR
Önde gelen ses hizmetlerinin sunduğu zahmetsiz ses kontrolünün ve tam esnekliğin keyfini çıkarın. Akıllı bir hoparlör veya telefonunuzu kullanarak Google Asistan, Apple Siri ile komutları söyleyin. En sevdiğiniz müziği çalmayı, sesi yükseltmeyi, sonraki parçaya geçmeyi, girişleri değiştirmeyi ve daha fazlasını isteyin. Ses hizmetleri arasında geçiş yapın veya kullanmak için bir favori seçin - seçim sizin. İşlevsellik, ses aracısına göre değişir.

HEOS ANKASTRE İÇİN
KABLOSUZ MÜZİK AKIŞI

HEOS Yerleşik teknolojisi ile en sevdiğiniz müziği evinizin her yerinden ve her yerden yayınlayın. Spotify®, TuneIn, Soundcloud®, Tidal, Napster, Deezer veya yerel müzik kaynakları dahil olmak üzere çok çeşitli akış hizmetlerinden yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarın. Ücretsiz HEOS uygulamasıyla hepsini sorunsuz bir şekilde kontrol edin.

Yükleniyor...