FOCAL ALPHA EVO 50 5" Stüdyo Monitörü (Tek)

Adet
ALPHA EVO 50 kodlu FOCAL ürünüdür.

Alpha 50 Evo tasarımı, stüdyo izlemede en son teknolojiyi geliştirmek için son teknolojik malzeme ve mühendislikten yararlanır. Bu kompakt aktif 2 yollu monitör, Focal'ın Saint-Étienne, Fransa'daki tesisinde geliştirilmiş ve el yapımı bir Slatefiber konili 1 inçlik bir alüminyum tweeter ve 5 inçlik bir woofer kullanır. 50 watt optimize edilmiş D Sınıfı çift amplifikasyon ile güçlendirilen ve düz ton dengesi ve olağanüstü dinamik aralık sağlamak üzere tasarlanan Alpha 50 Evo, önceki nesil Alpha monitörlere göre daha iyi performans için sıfırdan tasarlanmıştır. Focal Alpha 50 Evo, modern üretim ortamınızı tamamlayacak ve birinci sınıf sonuçlar üretmek için ihtiyaç duyduğunuz dürüst, doğru izlemeyi sağlayacak çok yönlü, sağlam bir hoparlör sistemidir.

Alpha 50 Evo'nun kalbinde yeni Slatefiber LF sürücüsü var. Koni için kullanılan Slatefiber malzemenin benzersiz özellikleri, Alpha 50 Evo'nun önceki Alpha serisine kıyasla düşük frekans uzantısını, dinamik aralığını ve saf etkisini önemli ölçüde iyileştirdi. Ek olarak, 1 inçlik alüminyum ters çevrilmiş kubbe tweeter, oynatma materyalindeki en küçük nüansları kesin bir hassasiyetle iletmek için güncellendi. Birçok yüksek tanımlı tweeter tasarımıyla ilişkili bir sertlik veya dinleme yorgunluğu olmadan.

Genişletilmiş frekans tepkisi ve hassas görüntüleme ile Focal'ın Alpha 50 Evo 2 yönlü aktif stüdyo monitörü, ses sinyalinizi hatasız bir doğrulukla yeniden üretmek için tasarlanmıştır. Ancak etkileyici performansının ötesinde, bu monitör stüdyonuza esnek ve sorunsuz entegrasyon için tasarlanmıştır. Alpha 50 Evo, sistemi herhangi bir akustik ortam için optimize etmek için arka panel HF/LF raflarına sahiptir; ve dengeli XLR, TRS ve dengesiz RCA girişlerine ek olarak, Focal'ın 30 dakikalık hareketsizlikten sonra gücü kesen otomatik bekleme modunun enerji tasarrufu kolaylığını sunar. 

TEKNİK ÖZELLİKLERALPHA EVO 50 
Frekans tepkisi
(+/- 3dB)
45Hz - 22kHz
Maximum SPL101dB SPL (peak @ 1m)
Giriş KonnektörleriTRS: simetrik 10kOhm
XLR: simetrik 10kOhm
RCA: asimetrik 10kOhm
Telafi edilmiş hassasiyetle
Orta ve düşük
frekans yükseltici
35W
Yüksek Frekanslı Amplifikatör25W
span style="font-size:14px;">Otomatik
bekleme modu
Yaklaşık 15 dakika kullanılmadıktan sonra
Sinyal algılama ile >6mV
Güç kaynağı100 - 240V~
(T2AL sigorta/250V)
BağlantıIEC soketi ve çıkarılabilir
güç kablosu
DuyarlılıkAyarlanabilir, 0 veya +6dB
Midrange/Bass SeviyesiAyarlanabilir, +/-6dB
Treble Seviyesi (4.5 - 35kHz)Ayarlanabilir, +/-3dB
Üst EşikSentetik Kemik
Üst Genişliği1.685" (42,8 mm)
Power ON/OFFArka Paneldeki Açma/Kapama Düğmesi
Bekleme tüketimi<0.5W
Görünümler ve kontrollerAçık ve kapalı LED - Standby  LED
Woofer5" (13cm)
arduvaz koni
Tweeter25 mm (1") alüminyum ile
ters kubbe
4 lastikli ölçüler
ayaklar (YxGxD)
12.2x9x9.41"
(310x228x239mm)
Ağırlık13.1lbs (5.95kg)
RenkSiyah
Hoparlör TürüStüdyo Monitör Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü5"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...