Mackie Creator Bundle Kayıt Paketi

  • Barkod: 110171800011
  • Kategori: Kayıt Paketleri
  • %5indirim
    10.617 TL
  • Havale/EFT ile 10.298 TL
Adet
MACKIE CRT BNDL kodlu MACKIE ürünüdür.

Mackie Creator Bundle Kayıt Paketi

Mackie Creator Bundle, özgüven ile üretin!

The Mackie Creator Bundle içerik üreticileri için nihai noktayı temsil etmektedir. Podcast yapımcıları, yayıncılar ve daha bir çok ses kayıtı yapan kişi için doğru çözüm sunulmaktadır. 

Kalite Fark Yaratır.

Mackie Creator Bundle evde kayıtlarınız için kesin çözüm sunacaktır fakat tasarımsal özellikleri kolaylıkla taşınabilmesini de sağlamaktadır. 

EM-USB Mikrofon bilgisayarınıza USB kablo aracılığı ile direkt olarak bağlanabilmektedir. Yüksek hıza sahip USB-C ve diyafram kalitesi prüzsüz ses kayıtı veya yayını yapmanızı sağlar. Detaylı dokunuşlar için ekolayzır ayarlamaları yapabilirsiniz. Ayrıca aldığınız kayıtları detaylı bir biçimde dinlemeniz için 2 adet CR3-X Stüdyo Monitörleri mevcuttur. MC-100 Stüdyo Kulaklığı yalıtımı sayesinde dış sesler ile bağınızı kesip, kaydınızın detaylarını duymaya odaklanmanıza yardımcı olur. 

Arayüze mi ihtiyacınız var? 

Tüm ihtiyaçlarınıza tek seferde cevap vermek için doğru ürünü tercih ettiğinize emin olabilirsiniz! Pro Tools® | First and Waveform OEM™ profesyonel kayıt arayüzü aracılığı ile sayısır plugin paket içeriğinde mevcuttur.

Paket İçeriği

EM-USB USB Mikrofon
CR3-X Multimedia Stüdyo Monitörleri
MC-100 Profesyonel Kulaklık
Masaüstü Mikrofon Standı
1/4" Kulaklık Adaptörü
USB Kablo
RCA Kablo
1/8" Kablo
Pro Tools First ve Waveform OEM Software Bundle

Benzer Ürünler
Yükleniyor...