ROLAND VAD103 - V-Drums Acoustic Design Elektronik Davul Seti

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VAD103 KIT kodlu ROLAND ürünüdür.

Sığ Derinlikli Akustik Tarzı Gövdelere Sahip Modern ve Ulaşılabilir Fiyatlı Davul Seti


V-Drums Acoustic Design serisine giriş noktası olan VAD103, sığ derinlikte ahşap davul gövdeleriyle tamamlanmış geleneksel bir akustik setin havasını ve hissini yakalayan, uygun fiyatlı, tamamen dijital bir settir. Roland'ın beğenilen çift katlı mesh derileri ve kick ünitesindeki akıllı hava sönümleme sistemi ile gürültüyü azaltın ve ardından gösteri zamanı geldiğinde enerjinizi serbest bırakın. Modern bir tom kurulumuyla performansınıza odaklanın ve eksiksiz zil seti ile kendinizi daha güçlü ifade edin. VAD103'ün büyük davul ve zil pedlerini klasik bir akustik kit havası için 18 inçlik kick davula eşlik edecek normal ayaklıklara monte edin ve kompakt ayak izi sayesinde evinizin herhangi bir yerine kurun. Her müzik tarzı için özgün kitler, imza sesinizi oluşturmak için derin düzenleme, tekniğinizi geliştirmek için yerleşik bir Coach eğitim modu ve ayrıca Bluetooth® ile telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızla en sevdiğiniz gruplara eşlik etmek için sınırsız bağlantı.

 

 

 

 

En Yeni Nesil V-Drums


1997'de Roland V-Drums, bugün bildiğimiz şekliyle tüm elektronik davul setlerine öncülük etti ve konu inovasyon olduğunda öncülük etmeye de devam ediyor. Genellikle taklit edilen ancak asla daha iyi hale getirilmeyen V-Drums, diğer tüm elektronik davul setlerinin ölçüldüğü standardı belirler ve VAD103, rakipsiz dayanıklılık, hassas algılama ve ses, sınıfında lider pad tasarımları ve on yıllar boyunca geliştirilen davranış modelleme teknolojisi ile bu geleneği destekler. Ar-Ge'nin beğenilen V-Drums Acoustic Design serisinin bir parçası olarak, elektronik davul deneyimi, gerçek ahşap gövde ve yarattığı akustik davul varlığı ile daha da derinleşiyor. VAD103 ile, yalnızca bir simülasyon değil, gerçekten heyecan verici ve benzersiz bir davul çalma deneyimi yaşarsınız.

 

 

 

 

Daha Büyük Pedler, Daha İyi His, Daha Küçük Ayak İzi


Genel olarak, daha büyük gövde daha iyi performans anlamına gelir—ta ki yeni tam boy kitinizin sahip olduğunuzdan daha fazla yer kapladığını fark edene kadar. VAD103, çalınabilirlik, ped boyutu ve kompakt ayak izi arasında mükemmel bir dengedir. 18 inçlik bir kick, tatmin edici "itici güç" sağlar. ayağınız pedalı harekete geçirmek için yeterli, ancak alanın dar olduğu yerler için kabul edilebilir seviyede. 12 inçlik trampet ve floor tom pedleri, 10 inçlik tom pad'i ile birlikte, otantik bir kit hissi için yeterince büyük, ancak daha küçük alanlara sığacak kadar kompakttır. Akustik bir standa monte edilen VH-10 hi-hat, akustik havayı tamamlarken, özel 12 inçlik crash ve 13 inçlik ride zilleri, alanınızı boğmadan çalmak için tatmin edici bir his veriyor. Çalım için yeterli hissi veren ancak günlük hayata sığacak kadar kompakt olan bir kit için VAD103'ü seçin.

 

 

 

 

Her Tür, Şarkı ve Grup için Davul Tonları


VAD103'ün kalbinde, çalmaya hazır 25 davul seti sunan TD-07 ses modülü bulunur. Profesyonel davulcular tarafından üst düzey stüdyolarda kaydedilen ve gelişmiş davranış modelleme teknolojimiz tarafından hayata geçirilen her bir kit, tıpkı akustik davullar gibi ses çıkarır ve tepki verir. Akustik, elektronik ve perküsyon seslerini kapsayan kitlerle TD-07 modülü, sadece davul çalmak istediğinizde her şeyi parmaklarınızın ucuna getirir. Daha da derine inmek istiyorsanız, hayal edip 25 adede kadar kendi kitinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

En Sessiz Elektronik Davullar


Elektronik davulların, etrafınızdakileri rahatsız etmeden kulaklık bağlayıp düzgün şekilde çalmanıza olanak tanıdığını keşfetmek, oyunun kurallarını değiştiren bir şey. Ancak kulağa ne kadar özgürleştirici gelse de, bazı elektronik davullar yüksek ped gürültüsü ve titreşimi nedeniyle siz sessizce çalıyormuşsunuz gibi hissettirirken, gürültüyü duvarlardan ve zeminlerden yayar. VAD103'ün pedleri, çalma hissinden ödün vermeden baget gürültüsünü ve titreşimi azaltarak gerçekten sessiz olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

 

 

 

Roland'ın Devrimci Mesh Headleri ile Rakipsiz His


90'lı yılların ortalarında, mühendislerimiz, daha çok geleneksel bir davul derisi gibi görünen ve hissettiren bir şey sunmak için zamanın sert lastik pedlerinden uzaklaşmak istediler. Roland'ın çift katlı mesh headleri 1997'de piyasaya sürüldü ve hızla elektronik davullar için standart haline geldi. Ancak tüm mesh headler eşit yaratılmamıştır. Diğer elektronik davul kitleri tek bir ağ katmanı kullanırken, Roland'ın gerilimi ayarlanabilir mesh pedleri, doğru geri tepme, daha iyi dayanıklılık ve daha düşük gürültü için hassas bir yöntem kullanılarak hizalanan iki katmanlı gelişmiş özel malzeme kullanır. Ve sayısız taklitçiye rağmen, hala en iyisini talep eden davulcuların tercihi.

 

 

 

 

Müzik Yayını Yapın ve Sevdiğiniz Gruplara Eşlik Edin


Hepimizin birlikte çalmayı çok sevdiğimiz favori bir şarkısı vardır. Gözlerinizi kapatın, bagetleri alın ve sahnede kalabalık bir seyirci kitlesine çaldığınızı hayal edin. VAD103'ün TD-07 modülü, evde tek başınıza çalıyor olsanız bile size aynı heyecanı verir. Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonunuzu, tabletinizi veya dizüstü bilgisayarınızı eşleştirebilir ve sesi doğrudan modüle aktarabilirsiniz. Sesle birlikte davulunuzu da duyacaksınız ve aniden grubun bir üyesi olacaksınız. Videolardan gelen ses de yayınlanabilir, böylece çevrimiçi derslerle birlikte çalabilir ve daha hızlı gelişebilirsiniz. Cihazınızda Bluetooth yoksa stereo ses kablosuyla bağlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Becerilerinizi Geliştirmek için Yerleşik Eğitim Modu


İster davul dersleri alıyor, ister çevrimiçi eğitimler aracılığıyla kendi kendinize ders veriyor olun, odaklanmak ve gelişmeye devam etmek için bir yola ihtiyacınız olacak. VAD103'ün Koç modu, kolaydan zora giden bir dizi eğlenceli ve ilgi çekici zorlukla zamanlamanızı ve doğruluğunuzu test eder. Neyi doğru yaptığınızı ve nerede sıkılaşmanız gerektiğini vurgulamak, bagetleri elinize aldığınızda size rehberlik edecek bir davul koçunun olması gibidir.

 

 

 

 

Melodics ile Ücretsiz Çevrimiçi Davul Dersleri


Melodics bir davul vuruşunu adım adım parçalayan ve bir şarkı bağlamında çalmanıza yardımcı olan çevrimiçi bir eğitim platformudur. V-Drums kitinizi bir bilgisayar veya tablet aracılığıyla Melodics'e bağlayın ve üzerinde çalışmanız gereken şeylerle ilgili ipuçlarıyla eksiksiz bir başlangıç seviyesinden uzmana kadar çeşitli etkileşimli derslerle birlikte çalışın. 40 derse ücretsiz erişimin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuzda daha fazla derse geçme fırsatıyla başlayın.

 

 

 

 

Davullarınızı Saniyeler İçinde Kaydedin


TD-07 modülü, müzik kayıt yazılımındaki performanslarınızın kolay stereo ses kaydı için tek bir USB kablosu aracılığıyla doğrudan bilgisayarınıza bağlanır. İlerlemenizi değerlendirin, grupla bir davul performansını paylaşın veya şarkı prodüksiyonlarınıza gerçekçi davullar ekleyin. Daha da iyisi, MIDI aynı USB kablosuyla da gönderilebilir.

 

 

*Kick pedal, trampet sehpası, hi-hat sehpası ve davul taburesi ürün paketine dahil değildir.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Kit Konfigürasyonu

Davul Ses Modülü: TD-07 x 1
Trampet: PDA120LS-BK x 1
Tom: PDA100L-BK x 1 (*Kasnak vuruşu desteklenmez.)
Floor Tom: PDA120L-BK x 1 (*Kasnak vuruşu desteklenmez.)
Hi-hat: VH-10 x 1
Crash: CY-12C x 1
Ride: CY-13R x 1
Kick: KD-180L-BK x 1
Davul Standı: DCS-10 x 2
Çok Amaçlı Kelepçe: APC-10 x 1

Aksesuarlar

Ses Modülü Tutucu
AC Adaptör
Özel Bağlantı Kablosu
Davul Anahtarı
Kurulum Rehberi
Kullanım Kılavuzu

Opsiyonlar (ayrıca satılır)

Tom Pad: PDA Serisi (*Pedi monte etmek için ek bir DCS-10 gereklidir.)
Kişisel Davul Monitörü: PM Serisi
V-Drums Aksesuar Paketi: DAP-3X
V-Drums Mat: TDM Serisi
Noise Eater (Gürültü Kesici): NE-10, NE-1 (*NE-10 ve NE-1, hi-hat standı içindir.)

ÖLÇÜ & AĞIRLIK

 

Ölçüler

1,300 (G) x 1,200 (D) x 1,200 (Y) mm
51-3/16 (W) x 47-1/4 (D) x 47-1/4 (H) inches

Ağırlık

26.4 kg / 58 lbs 4 oz

Yükleniyor...