**DISCONTINUED** AUDAC CPR12 Preamp Mixer 2 Zone 10 Kanal

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

AUDAC CPR12 2 Zone Pre-Amp

 

Toplam 10 ses girişi
3-band EQ ve fantom güçlü 6 x Mic / line girişi
Öncelik içeren 2 x Mic / line girişi
6 dengeli Mic girişinde 15V fantom güç
4 Line Girişi
Fader ses kontrolü
İki zon sistemi
Dahili ön-dinlemeli hoparlör
Öncelik girişi
24V acil durum gücüyle çalışır

 

CPR12 kullanımı kolay, esnek ve çok fonksiyonlu 10 kanal preamplifikatördür. Bu girişlerden altı tanesi Mic/ Line seviyesi arasında seçilebilir ve 3-bant ton kontrolle donatılmıştır. Mic girişlerinden hepsi fantom güce çevrilebilirsen, ilk ikisi aynı zamanda öncelik ayarına da değiştirilebilir. Diğer dört kanal stereo line girişidir. Her giriş kanalının, her giriş ve çıkış kanalını ön-dinlemeyi olanaklı kılan, dahili ön-dinlemeli hoparlörlü PFL butonuyla birlikte kendi kazancı ve fader ses kontrolü vardır ve biri veya her ikisi de çıkış zonlarına yönlendirilebilir. Böylece CPR12 iki-zonlu tam bir sistem haline gelir.
Diğer mevcut özellikler ise öncelik girişi, bir kayıt çıkışı ve 24V acil durum güç bağlantısıdır. Bu son özellik sayesinde ana güç kapandığında CPR12’yi acil durum gücüyle çalıştırmak mümkündür. Bir sub-out ve insert bağlantıları, frekans düzenleyiciler gibi ek cihazları bağlamanıza olanak tanır.

 

Frekans Yanıtı20Hz - 20kHz
THD+N< 0.2%
Sinyal / Parazit> 90 dB
Phantom güç15 V
Emergency güç24 V
Güç kaynağı100 - 240 V AC / 50-60 Hz
Boyutlar (G x Y x D)420x88x320 mm
Ağırlık5.3 kg

 

 

                     

Özellikler                    CE Belgesi

 


19” Rack Standartlarında ve yüksekliği en fazla 2U Rack yüksekliğinde olmalıdır. En az 6 dengeli Mic girişi, 4 müzik girişi ile 10 kanal kontrol imkanı vermelidir. 2 Bölge kontrolü olmalıdır. Her Bölgenin ses seviyesi için sürme tip Fader olmalıdır. Her Müzik veya Mikrofon yayını 2 bölgeye matrix gönderilebilmelidir. Her Mikrofon ve Müzik yayını için bir sürme tip fader toplamda 10 adet olmalıdır. 6 Adet Mikrofon Kanalının her biri 3-band EQ ayarlanabilir, Her Kanalı fantom güç desteği açılıp kapatılır olmalıdır. Mikrofon kanallarından en az 2 tanesi Öncelik özellikli olmalıdır. Var olan yayını yumuşacakça keserek mikrofona öncelik vermelidir. İstenilen kanalı öndinleme yapabilmek için Dahili hoparlörü olmalıdır. Batarya bağlantısı için 24V acil durum girişi olmalıdır. Frekans cevabı en az 20Hz - 20kHz olmalıdır. Phantom Güç en az 15V en fazla 18V olmalıdır. Ağırlığı 5,5 Kg dan fazla olmamalıdır.

Anons Sistemi ÜrünleriPreamp Mixer
Benzer Ürünler
Yükleniyor...