Behringer B-1 Condenser Mikrofon

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
B-1 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

Tek diyaframlı B-1 mikrofon, evde kayıt tutkunlarının hayalini gerçeğe dönüştürüyor! Bu profesyonel kalitede yoğunlaştırıcı mikrofon, seslerinizi inanılmaz gerçekçilik, hassasiyet ve doğrulukla yakalamak için tasarlanmıştır. Kardioid alma düzeni, frekans filtreleri ve giriş pedleri ile B-1 mikrofon, herhangi bir kayıt senaryosu için mükemmel bir seçimdir ve mesafeyi kat edecek kadar sağlamdır! Şık alüminyum kasaya dahil olan ağır hizmet tipi süspansiyon montajı ve ön cam ile B-1, stüdyonuzun ihtiyaç duyacağı tek mikrofon olabilir.

B-1 kapasitif mikrofon, gerçekten duyduklarınızı bantta (veya bitler halinde) elde etmenin uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir yoludur. Basınç gradyan dönüştürücüleri ve şoka monte edilmiş 1,0" altın püskürtmeli çift diyaframlı kapsüller sayesinde, B-1 mikrofon, mükemmel geçici tepki ile açık, şeffaf bir ses ve varlık aralığında hafif artış B-1'in kardioid modeli, eksen dışı sesi reddederken kaynak sinyalinizi almak için idealdir - yanlardan herhangi bir kanamayı ortadan kaldırır.Olağanüstü dönüştürücüleri ve altın kaplama XLR çıkışları sayesinde B-1, en yüksek şeffaflık ile gürültüsüz iletim vaadini gerçekten yerine getiriyor. B-1 ayrıca yüksek hacimli sinyal kaynaklarını bozulma olmadan yakalamak için değiştirilebilir -10 dB zayıflatıcıya ve ultra düşük frekansları evcilleştirmek için düşük kesimli bir filtreye sahiptir.

B-1 yoğunlaştırıcı mikrofon, uzun yıllar boyunca stüdyo mikrofonunuz olacak şekilde tasarlanmıştır. Sağlam, döküm metal gövde, tüm bu gece geç saatlerde yapılan kayıt maratonlarının zorluklarına dayanabilir ve birlikte verilen taşıma çantası, B-1'inizin her zaman güvenli ve şık bir şekilde seyahat etmesini sağlar.  

TEKNİK ÖZELLİKLERB-1
Mikrofon TürüKondenser
Kutup DeseniKardioid
Diyafram Boyutu1" (25,4 mm)
Frekans tepkisi20Hz-20kHz
Maksimum SPL138dB
Çıkış empedansı50 ohm
Sinyal gürültü oranı81dB (A ağırlıklı)
Kendi Kendine Gürültü13dB (A ağırlıklı)
Low Cut Filtresi75Hz (-6dB/oktav)
Pedler-10dB
RenkGümüş
BağlantıXLR
Güç kaynağı+48 Phantom Power
Boyutlar6.8" x 2.2"
Ağırlık1Kg
Benzer Ürünler
Yükleniyor...