Behringer XENYX CONTROL2USB Stüdyo Kontrol Ünitesi

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
CONTROL2USB kodlu BEHRINGER ürünüdür.

XENYX CONTROL2USB

İş kayda ve mikse geldiğinde en son isteyeceğiniz şey masanın altına uzanıp kabloları çekmek. Ultra pratik CONTROL2USB sizi masanın altından çıkarıp Ana Ses, Talkback, Kaynak seçimi ve Monitör kontrolünü parmak uçlarınıza taşıyor. Böylece 3 set aktif stüdyo monitörü ve 4 farklı stereo giriş kaynakları içinden seçim yaparak güçlü, kişisel monitör miksleri yaratabilirsiniz. Artı, yerleşik Talkback mikrofonuyla sanatçıyla doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Oldukça geniş kullanımlı CONTROL2USB, sizi işinizin ehli yapıyor!
 

Bazen Daha Büyük, Daha İyidir

Küçük düğmeler hassas ayara müsaade etmez – ama düğme büyükse hassasiyet seviyesi de o kadar iyileşir. Kontrol düğmesini bir daire gibi düşünün. Küçük bir dairede/düğmede bir seviyeden diğerine kadar olan aralık çok küçüktür, istediğiniz ayarı yakalamanızı zorlaştırır. CONTROL2USB'nin büyük düğmesindeki geniş aralıklar sayesinde milimetrik ayarları rahatlıkla yapabilirsiniz. CONTROL2USB'yle önemli bir projenin mastering aşamasının son noktada kritik önem taşıyan seviye ayarlarını hızlı ve tam yerinde gerçekleştirebilirsiniz.
 

VCA Nedir?

Bilindik ve ucuz, dirençli fader'lara nazaran CONTROL2USB ince seviye ayarlarında kesinlik sağlayan üst kalite Voltaj Kontrollü Amplifikatör (VCA) ile donatılmıştır. Sıradan fader'lar amplifikatörden ne kadar direkt sinyal geçtiğini kontrol ederken CONTROL2USB'nin büyük düğmesi tam olarak amplifikatörden geçen voltajı kontrol eder; kaynağa sadık kalarak kayıpsız çıkış sağlar.

Dahili USB Bağlantısı

Yüksek kaliteli, dahili USB ses arayüzü doğrudan bilgisayarınıza ve dijital kütüphanenize bağlanmanızı sağlar, ek bir donanıma veya sürücüye ihtiyaç duymadan size en üst düzeyde ses kaynağı kontrol merkezi sunar.
 

Daha Fazla Monitör Seçeneği

Kaydın altın çağında mühendisler miksin iki alanda güzel duyulmasını sağlamakla yükümlülerdi; stüdyoda ve arabada. Her ikisindeki akustik ortamı ve kullanılan ekipmanları karşılaştırdığınızda bu iş söylemesi kadar kolay değil. Günümüzün bilgisayar tabanlı kayıtlarıysa MP3 çalarlar, podcast'lar ve diğer bas zorlayıcı sistemler gibi çok daha fazla alanda iyi duyulmalı - yani, en önemli kısım miksinizi mümkün olduğu kadar farklı hoparlör sistemlerinden dinlemek. Ultra pratik CONTROL2USB 3 ayrı çift stüdyo monitörü arasından seçim yapmanıza, subwoofer ekleyip çıkarmanıza, C5A veya C50A gibi klasik tip küçük monitörlerden veya herhangi bir hoparlör kombinasyonundan dinlemenizine imkan tanıyor - hem de tek bir düğmeyle!
 

XENYX CONTROL2USB

VCA Kontrol ve USB Ses Arayüzüne Sahip Son-Teknoloji Stüdyo Kontrol ve İletişim Merkezi

· Birinci sınıf, ultra-düşük gürültülü ve geniş frekans aralığına sahip stüdyo kontrol ve iletişim merkezi

· Ana Ses kontrolüne, Kaynak seçiciye, Monitör değiştiriciye ve Talkback'e sahip her şey dahil tasarım

· Bağımsız seviye kontrollerine sahip 4 stereo giriş ve DAW için ek Monitör Miks girişleri

· 3 sete kadar stüdyo monitörü bağlanabilen bağımsız ve ayarlanabilir 3 Monitör çıkışı

· Müzisyenlerle direkt iletişim kurmayı sağlayan seviye kontrollü dahili Talkback mikrofon

· En ince seviye ayarlarını yapmanızı sağlayan gerçek VCA kontrollü büyük ses düğmesi
· Bilgisayar tabanlı stüdyolar için mükemmel, dahili stereo USB Ses Arayüzü

· Doğrudan turntable bağlantısı için premium kalite phono preamfi

· Ayrı ses kontrollerine sahip 2 kulaklı amfisi

· Pratik Mono, Mute ve Dim fonksiyonları

· Giriş/çıkış kaynağı değiştirilebilir yüksek hassasiyetli 12-kademeli çift LED ölçer
· Maksimum esneklik için "Planet Earth" anahtarlı adaptör (100-240 V~), gürültüsüz ses, üstün geçişli tepki, enerji tasarrufu için düşük güç tüketimi

Benzer Ürünler
Yükleniyor...