Electro Voice ELX200-12P-EU 2-Yollu 12” Aktif Hoparlör

Adet
F.01U.326.044 kodlu ELECTRO VOICE ürünüdür.

Electro-Voice ELX200 serisi güçlü hoparlörler, üstün yapı kalitesi ve zarif tasarımıyla daha hafif, ultra taşınabilir form faktörlerinde öncüllerine göre daha fazla işlevsellik sunmak üzere tasarlandı.Canlı performans sanatçıları, DJ'ler ve prodüksiyon şirketleri, her bir ELX200 ünitesinin sunduğu değer karşısında hayran kalacaklar. Bu ELX200 10 inç 2 yollu güçlü hoparlör, ergonomik olarak sağlam 3 saplı tasarıma ve M10 askı noktalarına sahip güçlü, dahili olarak güçlendirilmiş bir kompozit kabinden ve woofer ile tweeter'ı zamanla hizalayan öne yerleştirilmiş bir Sinyal Senkronize Dönüştürücü (SST) dalga kılavuzundan oluşur ve sınıfının en iyisi işleme için uygulamayla kontrol edilebilen QuickSmartDSP.

ELX200 serisi hoparlörler, ekstra verimli, düşük distorsiyonlu D Sınıfı amplifikasyon sayesinde ağır sesler sunar. Ama endişelenmeyin; Hafif ama dahili takviyeli güçlü kompozit kabin yapısı sayesinde yükleme ve çıkarma çocuk oyuncağı olacaktır. Bu dolaplar ayrıca gerginliği azaltmak için size rahat taşıma seçenekleri sunan üç kulplu bir tasarıma sahiptir. Hoparlörlerinizi uçuracaksanız, dövme halkalı cıvatalar takmak için M10 askı noktalarındaki kapakları çıkarmak kolaydır.

Dijital sinyal işleme (DSP) bir süredir ortalıkta dolaşıyor; peki Electro-Voice QuickSmartDSP'yi özel kılan şey nedir? Öncelikle, dinleyicilerinizi büyüleyecek en yüksek kalitede dijital sesi sunarak, sınıfının en iyisi işlem gücünü bünyesinde barındırır. Ayrıca QuickSmartDSP'nin muazzam sinyal şekillendirme becerisine tek bir düğme ve entegre sıvı kristal ekran (LCD) aracılığıyla erişilebilir. Dört ön ayarı (Canlı müzik, Konuşma ve Kulüp) güçlüdür ve menü içinde sezgisel olarak düzenlenmiştir ve ister bir grup için FOH mühendisi olun, ister orijinal melodilerinizi yüksek sesle söyleyin, ister sunum yapan kişi için ses çalıştırıyor olun, hepsi harika ses çıkarır. ya da ışıkların altında öldürücü bir seti döndürüyoruz. QuickSmartDSP ayrıca kullanıcı tarafından programlanabilen beş ön ayar, alt/üst uygulamalar için geçiş sistemi eşleştirmesi, hassas ölçümle giriş seviyesi kontrolü barındırır.

ELX200 hoparlörün kornasını geleneksel tasarımlara göre daha öne konumlandırarak, LF ve HF dönüştürücüleri zaman açısından daha doğru bir şekilde hizalanır ve bu da gelişmiş ses kalitesi sağlar. Sinyal Senkronize Dönüştürücü (SST) olarak adlandırılan bu tasarım aynı zamanda daha kompakt bir muhafazaya, dağılım modeli üzerinde daha iyi kontrol için daha büyük bir dalga kılavuzuna, daha derin bas tepkisine ve hoparlör muhafazası içindeki bozulma ve duran dalgaların azaltılmasına olanak tanır. Tüm bunlar, daha düşük ağırlık ve daha küçük ayak izi ile daha iyi akustik ile sonuçlanır.

TEKNİK ÖZELLİKLERELX200-12P
GüçlendirilmişEvet
LF Sürücü Boyutu12" EVS-12M
HF Sürücü Boyutu1" DH-1C Titanyum Sıkıştırma Sürücüsü
Toplam Güç1200W Sınıf D
Girişler2 x XLR-1/4 kombinasyonu, 1 x Çift RCA Stereo
Çıkışlar1 x XLR (sonuna kadar)
BluetoothEvet (yalnızca kontrol/yapılandırma)
Frekans aralığı51Hz-20kHz (-10dB)
Frekans tepkisi57Hz-16kHz (-3dB)
Geçiş Frekansı1700Hz
Maksimum Tepe SPL130 dB SPL
Yatay Kapsama Açısı90 derece
Dikey Kapsama Açısı60 Derece
Sinyal işlemeQuickSmart DSP
YazılımQuickSmart Mobil uygulaması
Muhafaza MalzemesiPolipropilen Kompozit
Montaj SeçenekleriDireğe Montaj, Zemin Takozu, 3 x M10 Uçuş Noktası
Güç KaynağıStandart IEC AC kablosu
Hoparlör TürüAktif Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü12"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...