ROLAND DJ-707M DJ Kontrol Cihazı

  • Barkod: Z-2242005334430
  • Kategori: DJ Controllers
  • 59.204 TL
  • Havale/EFT ile 57.428 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
DJ-707M kodlu ROLAND ürünüdür.

SADECE MÜZİK MİKSLEMEKTEN DAHA FAZLASINI YAPAN DJ'LER

 

 

Mobil DJ'ler yalnızca müzik çalmaz; aynı zamanda sunucu, ses mühendisi, ışık kontrolcüsü ve bazen de etkinlik düzenleyicisidir. Bu ağır iş yüküyle birlikte şarkıları karıştırmaktan çok daha fazlasını destekleyen donanıma ihtiyaçları olduğu anlamına gelir. Dahili bir canlı ses konsolu olan Roland DJ-707M'ye, hoparlör yönetim sistemi ve çalışan mobil DJ'lerin zorlu ses gereksinimlerini karşılayacak donanıma sahip tam teşekküllü performans DJ denetleyicisine merhaba deyin.

 

 

 

 

SARSINTI YAŞAMADAN-SARSMAYA HAZIR OLUN!

 

 

DJ-707M, kendi PA sisteminizle veya mekandaki ses sistemi ile mümkün olan en yüksek ve en temiz sesi vermenizi sağlamak için Roland’ın dijital ses konsollarının DSP ünitesinden yararlanıyor. Ne olursa olsun, müşterilerinizin beklenmedik durumlarıyla başa çıkabilen, dizüstü bilgisayar çökmeleri, sürpriz konuk sanatçılar, kameramanların yayınları ve feedback gibi acı veren ses zorluklarını önleyen özellikleri sayesinde harika sesleri kolayca bulabileceksiniz.

 

 

 

 

Ön Tanımlı Sahneler

 

 

Ön tanımlı 10 adet sahne ayarını kullanarak, ses yönlendirme, hoparlör yönetimi ve sistem kurulumları için "daima kullanıma hazır" etkinlik ayarları oluşturabilir ve bunları anında geri çağırabilirsiniz. Sahneler, farklı hoparlör sistemlerinizin ayarlarını değiştirmenize ve düzenli olarak çaldığınız yerler için özel ayarları geri çağırmanıza izin veren standart etkinlik yapılandırmaları için çok büyük bir zaman tasarrufu sağlar.

 

 

Hoparlör Yönetimi x3

 

 

Master, booth ve zone çıkışlarının tümü, dört bant EQ, çok-kanallı compressor, limiter ve mono mod dahil olmak üzere bağımsız hoparlör yönetimi ayarlarına sahiptir. Tek bir ünitede yerleşik üç hoparlör yönetimi işlemcisine sahip olmak gibidir.

 

 

Feedback Önleyici

 

 

Bir konserde feedback yapması, özel bir konuşmayı mahvettiğinden ve hatta bütün etkinliği sarsabileceğinden tehlikeli bir durumdur. Dahilindeki feedback bastırma-önleme özelliği, hoparlör çıkışını otomatik olarak ayarlamadan önce feedback frekansını (hatta tahminini bile alır) dinler.

 

 

 

 

İkili USB Girişi

 

 

Yedek bir dizüstü bilgisayar bağlantısı veya kesintisiz DJ değişimi için iki bilgisayarı aynı anda bağlayın. USB B bağlantı noktası ayrıca standart bir USB ses arabirimi olarak da çalışır.

 

 

Misafir Performansçılar için Girişler

 

 

Bir etkinlikte konuk müzisyen veya sanatçı varsa, DJ kurulumunuzu aksatmadan ön taraftaki çift 1/4 inç jaklara veya 1/8 inç stereo aux girişine kolayca takabilirsiniz.

 

 

Zone Çıkışları

 

 

Özel seviye kontrolü olan tamamen atanabilir zone çıkışı, bir kameraman için ayrı bir mix oluşturmak, mekanın başka bir bölgesine farklı müzik göndermek ve hatta bir subwoofer eklemek için idealdir.

 

 

 

 

PERFORMANSTAN ÖDÜN VERMEYEN BOYUT

 

 

Kompakt DJ-707M, sıkışık DJ kabinlerine sığmayan ve kamyonet olmadan taşınması zor olan içleri boş kontrol cihazlarından daha fazla özellikle doludur.

 

 

Güçlü-Sağlam Gövde

 

 

DJ kontrol üniteniz çalışmıyorsa performans sergileyemezsiniz. Bu nedenle DJ-707M, hem iç hem de dış kısımlarında sağlam, güçlendirilmiş metal parçalarla birlikte, turne yollarında ömür boyu kullanılacak şekilde inşa edilmiştir.

 

 

DVS için Doğru Boyutlar

 

 

DJ-707M’nin boyutu, pikaplar ve DJ medya oynatıcıları arasında mükemmel bir uyum sağlıyor. Serato DVS güncellemesine hazırdır ve böylece bileşen kurulumunuzla en üst düzey mobil DJ mikseri olarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

MİKROFON, SES KONTROL 1, 2…3 & 4

 

 

DJ'ler, gerçekten bir etkinliği sallamanın mikrofonda harika ses anlamına geldiğini iyi bilirler. DJ-707M’nin mikrofon bölümü, basit konuşmalar ve duyurulardan, nota düzeltmeli karaoke vuruşlarına kadar her türlü durumu ele almak için tasarlanmıştır.

 

 

Şaşırtıcı Mikrofon Preamp

 

 

Profesyonel bir ses konsolunun DNA'sı ile DJ-707M, her kanalda bağımsız gain, low-cut ve noise-gate ile stüdyo kalitesinde mikrofon preamp'ları sunar.

 

 

Stüdyo Sınıfında Mikrofon EQ ve Efektleri

 

 

Bireysel açma / kapama, seviye kontrolü, üç-bantlı EQ ve efekt kontrolleri, her mikrofon için tam doğru sesi elde etmenizi sağlar. Ayrıca, temiz reverb ve delay efektlerinden nota tabanlı otomatik adım atma ve otomatik dublelemeye kadar özel donanım efektleriyle vokal sesleriniz üzerinde tam bir komutanız bulunmaktadır.

 

 

Dört Adete Kadar Mikrofon Girişi

 

 

İhtiyacınız olduğunda esneklik için ön tarafa bakan aux girişleri mikrofonlarla birlikte kullanılabilir; doğru seviye ve empedans için anahtarı MIC'e çevirin. Bu size tüm partinin şarkı söyleyebilmesi için yeterli toplamda dört adet mikrofon girişi sağlar!

 

 

 

 

DJ'LİK AŞKI İÇİN

 

 

Tüm etkinlik planlama, ayarlamalar, konuşmalar ve tanıtımlardan sonra mekanı sallamanız ve kalabalığın çılgınca dans etmesi gerekir. DJ-707M sahip olduğu derin Serato DJ Pro entegrasyonunu, yalnızca Roland DJ kontrol cihazlarında bulabileceğiniz yaratıcı araçlarla birleştirerek becerilerinizi bir DJ olarak tam olarak ifade etmenizi sağlar.

 

 

 

 

Serato DJ Pro

 

 

Tam sürüm Serato DJ Pro desteğiyle; hot cue, loop'lar, roll, pitch play, slicer ve daha fazlasını kullanın. Serato DJ Pro, sesinizi stilize etmek için tek düğmeli kontrol ile iZotope ses efektlerine de sahiptir.

 

 

Tam Ayarlanabilen Crossfader

 

 

Tam aralıklı eğri ayarlarına ve yazılım tarafından ayarlanabilir çapraz geçiş aralıklarıyla, sağlam crossfader kontrolünü kullanarak mükemmel scratch veya en yumuşak ses geçişlerini oluşturun.

 

 

Kanal Filtresi ve Efektler

 

 

Roland’ın hassas ve donanımlı ses efektleriyle her kanala özel Filter / FX düğmelerine ayrı ayrı atanabilir. Bunlara Filtre, Dub Echo, Jet, Noise, Reverb, Delay, Bit Crush, Phaser, Noise 2 ve daha fazlasını içeren efektlerde dahildir.

 

 

TR-Davullar + Dahili Ses Efektleri

 

 

Deck 3'te dahili bir Roland TR davul makinesi var, bu nedenle şarkılarınızı klasik TR-808 ve 909 davul loop'larıyla vurguluyor ya da enstrümancılar için destek ritmi sağlayabilirsiniz. Deck 4'ü OSC'ye ayarlamak, bir miksleme yapmak için keskin synth sesleri ve diğer yerleşik DJ ses efektlerini düşürmenize izin verir.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Sinyal İşleme

Örnekleme Frekansı = 48 kHz

Sahne Hafızası

10

Dahili Efektler

Mikrofon efektleri
Kanal efektleri
Çıkış EQ
Çıkış çok-kanallı compressor

Nominal Giriş Seviyesi

INPUT (1–4) (RCA phono tipi, LINE): -12 dBu
INPUT (1, 2) (RCA phono tipi, PHONO): -39 dBu
MIC IN (1, 2) (XLR tipi): -60 dBu
AUX IN (1/4-inch TRS phone tipi, AUX): 0 dBu
AUX IN (1/4-inch TRS phone tipi, MIC): -40 dBu
AUX IN (Stereo minyatür phone tipi): -6 dBu
 

Nominal Çıkış Seviyesi

MASTER OUT 1: +6 dBu (balanslı)
MASTER OUT 2: +0 dBu

BOOTH OUT: +6 dBu (balanslı)
ZONE OUT: +0 dBu

Giriş Empedansı

INPUT (1–4) (RCA phono tipi): 47 k ohm veya daha üstü
MIC IN (XLR tipi): 7 k ohm veya daha üstü

AUX IN (1/4-inç TRS phone tipi, AUX): 30 k ohm veya daha üstü
AUX IN (1/4-inç TRS phone tipi, MIC): 7 k ohm veya daha üstü
AUX IN (Stereo minyatür phone tipi): 10 k ohm veya daha üstü

Çıkış Empedansı

MASTER OUT 1: 600 ohms (balanslı)
MASTER OUT 2: 1 k ohm (balanssız)
BOOTH OUT: 600 ohms (balanslı)
ZONE OUT : 1 k ohm (balanssız)
PHONES: 44 ohms

Frekans Tepkisi

48.0 kHz: 20 Hz–22 kHz (+0/-2 dB)

Ekran

16 karakter, 2 sıra (Arkadan Aydınlatmalı LCD)

Bağlantılar

INPUT (1–4) jak: RCA phono tipi
MIC IN (1, 2) bağlantıları: XLR tipi
AUX IN jak: 1/4 inç TRS phone tipi, Stereo minyatür phone tipi
MASTER OUT 1 bağlantılar: XLR tipi (balanslı)
MASTER OUT 2 jak: RCA phono tipi
BOOTH OUT jak: 1/4
inch TRS phone tipi (balanslı)
ZONE OUT jak: RCA phono tipi
PHONES jak: Stereo 1/4 inç phone tipi, Stereo minyatür phone tipi
PC (A, B) port: USB B tipi
MIDI OUT bağlantıları
DC IN jak
PHONO GROUND terminal

Güç Ünitesi

AC adaptör

Akım Gücü

2,000 mA

Aksesuarlar

Başlangıç Kılavızu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
AC Adaptör
Güç Kablosu
USB kablosu

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

 

Genişlik

474 mm
18-11/16 inç

Derinlik

331 mm
13-1/16 inç

Yükseklik

73 mm
2-7/8 inç

Ağırlık (AC adaptör hariç)

3.5 kg
7 lbs 12 oz

Benzer Ürünler
Yükleniyor...