ROLAND SH-01A Boutique Serisi Synth Modül

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SH-01A kodlu ROLAND ürünüdür.

BOYUTUNUN KESİRİNDE DÖRT KAT SES


SH-01A, tüm zamanların en popüler klasik synthesizerlarından biri olan ikonik Roland SH-101'in titiz bir tekrar üretimdir. Analog Devre Davranışı (ACB) teknolojisi, orijinal analog devrelerin fiili davranışını, on yıllardır synth'i müzisyenlere ve üreticilere sevdiren ince detaylara ve garip tılsımlara sadık bir şekilde yeniden yaratarak SH-101'in efsanevi seslerini yeniden üretir. SH-01A orijinalinin orijinali, şimdi popüler Roland Butik formatında mükemmel sesler ve yaratıcı yakınlık üzerine kuruludur; heyecan verici yeni polifonik özellikler, yeni performans özellikleri ile ilham verir ve yalnızca Roland'dan gelebilecek bir özgünlük düzeyi sunar.
 


Basitlik İle Güzellik


Efsanevi SH-101, 1982'de piyasaya çıkan basit bir monofonik synthesizer idi. O sırada mevcut olan daha karmaşık synthesizerların aksine, SH-101, karakteristik tonuyla ve basit bir VCO & RARR; Bir-VCF & rarr; Bir-VCA & rarr; Tek LFO yapısı ile popüler oldu. Bir grup sanatçı, parlak ve keskin ses tonlarını ve heyecan verici ses efektleri ile hızlı bir şekilde programlandığını gördü. Bas sesleri evrensel olarak saygı görür ve ürettiği herhangi bir ses her zaman mükemmel bir karışıma sığar. 

Otuz yılı aşkın süredir, SH-101'in belirleyici sesleri, tüm dünyadaki elektronik sanatçılar tarafından aranmaya devam ediyor. Klasik synth koleksiyoncularının ve iyi donanımlı, birinci sınıf stüdyoların bir parçası olan SH-101 şimdi SH-01A için ilham kaynağı olarak geri döndü.


 

Özgünlük! A is for Authentic


Orijinal SH-101'ler, gittikçe daha az ender hale geliyor, bu yüzden onları kullanılmış piyasada daha pahalı hale getiriyorlar. Bundan dolayı, pek çok kişi örnekleme paketlerinden, donanım askıya alma yazılımlarından veya yazılım eklentileri ile SH-101'den ilham aldı. SH-01A orijinali bu kadar özel kılan şeyleri doğru bir şekilde yeniden oluşturuyor ve arabirim ise daha kompaktken % 100 orijinaldir. 

Ses, tescilli Analog Devre Davranışı (ACB) teknolojisi sayesinde canlı ve canlıdır. ACB'yi, her bir analog devresini, bileşen seviyesine kadar modellenerek orijinal donanımın tüm detaylarını ve özeliklerini dikkatli bir şekilde yeniden oluşturmak için kullanıyoruz. Özgün tasarımcılarla yüz yüze danışma ve orijinal şematogramların ötesinde araştırmalar, osilatör, filtre ve envelope davranışını yeni nesi 101 fanları için titizlikle yeniden yaratır


 

İlham Verici İkonik Sequencer Yeniden Yapılandırıldı


Orijinal SH-101'in en yaratıcı özelliklerinden biri 100 not adımlı sequencer idi. Yükle tuşuna basın, legato ile sıralı notalar ekleyin ve Oynat tuşuna basın. Kolay. Basitlikten esinlenerek tasarlanan SH-101 sequencer efsanevi dans parçalarındaki sayısız bas linelarının ve leadmelodilerin kaynağı olmuştur. Ancak bir defada bir dizinin oynanmasının sınırlandırılması sorunu SH-01A ile çözülmüştür. Şimdi, herhangi bir performans durumu için mükemmel 64 sequence patterni kaydedebilir ve erişebilirsiniz. Herhangi bir patterni istediğiniz zaman geri çağırın ve CV / Gate, MIDI ve USB aracılığıyla modüler teçhizatınızı, donanım synthesizer'larınızı ve yazılım eklentilerini kontrol etmek için ikonik sıralayıcıyı kullanın. SH-01A, sahnede veya stüdyoda elektronik enstrüman kurulumunun kalbi olsun.

 

Polifonik Mi Dedin?


SH-101, geniş bir ses yelpazesi için gürültülü bir monofonik ses ilebulundu. SH-01A'nın artık dört büyük ses var ve daha fazla modun orijinal ses paletini genişletmesine izin veriliyor. Klasik Mono modunun üstünde, bas ve lead çizgilerinize bir miktar yumruk eklemek için dört sesi Unison modunda yığınlayabilirsiniz. Akort modu herhangi bir dört notayı katlar ve yarı tonlu aralıklarla yukarı ve aşağı kaydırılabilir. Poly modu, aynı anda dört notanın çalınmasını sağlar ve ünlü monosynth'in artık pad ve akor yapabilmesini sağlar.Taşınabilir. Performanscı.


SH-101'in sade tasarımı, her tuşun ve kaydırıcının hareketi altında hızla sesler çıkartan yama oluşturma işlemini hemen gerçekleştirir. Ancak bu ilham verici ses, yama belleği eksikliği nedeniyle göründüğü kadar çabuk kaybolabilir. SH-01A, yeni ses tasarımlarıyla denemeler yapmak için farklı parçalar için önceden ayarlanmış veya hızlı başlangıç ​​noktaları olarak hizmet edebilecek 64 yazılabilir patchi ekleyerek sadece bir düğmeye basarak ilham alıyor. 

SH-01A orijinal SH-101'in taşınabilirliğini ve sahne cesaretini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Sağlam düğmeler, metal şaft kaydırıcılar ve orijinal gibi katı gümüş düğmelerle sağlam bir şekilde inşa edilmiş olan her yerde neredeyse her şeyi alabilecek kadar küçüktür. Çeşitli canlı ve stüdyo senaryolarında kolaylıkla izlenebilmesi için birkaç eğme seçeneği vardır ve düşük gecikmeli, taşınabilir ses arabirimi olarak kullanılabilir. Buna ek olarak, dahili bir hoparlör ve hatta pillerle çalışır. Ve isteğe bağlı K-25m Klavye Birimine monte edildiğinde, 25 hıza duyarlı tuşlarla kompakt, hepsi bir arada bir synth olarak kullanılabilir. Bütün bu güç ve esneklikle ikonik SH-101 mojo'sunu hemen hemen herkesin ulaşabileceği bir seviyeye getiren SH-01A'nın uygun fiyata çok şaşırabilirsiniz.

Yükleniyor...