ROLAND VR-09-B V-Combo Synthesizer

  • Barkod: Z-2242005421321
  • Kategori: Synthesizer
  • 40.294 TL
  • Havale/EFT ile 39.085 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VR-09-B kodlu ROLAND ürünüdür.

Seyahatlere-Hazır 61-Nota Klavyesi ile İhtiyacınız Olan Tüm Sesler


Hafif, uygun fiyatlı ve üst düzey Roland sesleri bulunan V-Combo VR-09-B, klavye çalımlarınızı gerçekleştirmek için ideal hepsi bir arada bir çözümdür. Ön panelde üç bölüm halinde özel organ, akustik / elektrikli piyano ve synth motorları düzenlenerek, herhangi bir müzik stilini kapsamak için ihtiyacınız olan temel tonlara parmak ucunuzla erişebilirsiniz. Güçlü gerçek zamanlı kontroller, tonu şekillendirmek için elle kaydırma çubukları ve yedi eşzamanlı efekt ve çok sayıda diğer parametreyi ayarlamak için birçok düğme ve butonlarıyla sahnede maksimum ifade sunar. V-Combo VR-09-B, çok yönlü sesleri, akıllı kullanıcı arabirimi ve son derece mobil tasarımı ile tur-sahne müzisyenleri için bir hayal bir enstrümandır.


Tura-Hazır ve Taşınmaya Hazır


Vintage ekipmanlar mükemmeldir, fakat seyahat etmesi gereken müzisyenlerin genel çalışmaları için çok da pratik kullanımlı değildir. Bir combo organ, rotary speaker ve elektrik piyanonun ekipmanlarınıza eklenmesi taşıma maliyetlerinizi çok arttıracaktır ve bunları bir kişinin taşıması imkansızdır. VR-09-B; tüm bu sesleri ve daha fazlasını yalnızca 12 lb.3 oz./5.5 kg ağırlığında bir alette barındırır, bu nedenle taşınması ve kurulumu kolaydır. Pil kullanımını destekleyen VR-09-B; sokak gösterileri, evlilik seremonileri ve seyahat etmeniz gereken çeşitli etkinlikler için nihai mobil rahatlığı sunar.


Sahnede İfade Özgürlüğü Sağlamak İçin Sorunsuz Çalışma


VR-09-B; canlı çalanların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Akıllı ve güzel organize edilmiş ön panel düzeni, net bir LCD ekrana ve özel organ, piyano ve synth ses bölümlerine sahiptir. Bu, ihtiyaç duyduğunuz tüm önemli seslere doğrudan erişim sağlarken, ton değiştirme için bir çok gerçek zamanlı kontrol sağlar. Eşzamanlı olarak yedi efekt, rotary, delay, reverb, tone, overdrive, compressor ve MFX içerir. Özel atanmış düğmeler az çaba sarf ederek güçlü ses şekillendirmesi için birden fazla parametreyi ayarlarlar. Bölünmeler ve katmanları anında ayarlayabilmeniz ve sahnede anında geri çağırmak için tüm ayarlarınızı kullanıcı belleğine kaydedebilmeniz de kolaydır.

 


Virtual Tone Wheel Teknolojisi ile Otantik Combo Organ Sesleri


VR-09-B ile saygıdeğer combo org’ların tüm ton özellikleriyle otantik organ performansları sunabilirsiniz. Roland'ın en yeni Virtual Tone Wheel Organ motoru, gerçek tone wheel organ’ların ses üretme sürecini her yönden taklit ederken, klasik dokuz harmonik bar kontrolleriyle ses kontrolü sağlar. Rotary efektleri, açılan organ sesi için hayati önem taşır ve VR-09-B'nin üç tipteki odaklı rotary türleri, gospel ve pop'dan caz ve rock'a kadar herhangi bir stil için doğru rotary seslerini çağırmayı basitleştirir. Sesi Twin Rotary efekti ile daha da derinleştirebilir, tube tarzı overdrive ile biraz daha kirlendirebilir veya ring modülatörünü daha agresif bir ses için çağırabilirsiniz.

 


Temel Elektrik ve Akustik Piyanolar İle Müziğinize Bağlanın


Piyano, canlı çalmak için köşe taşı sesidir ve VR-09-B, tüm müzik tarzlarını kapsamak için geniş bir seçim sunar. Birçok tarihi elektrikli piyano türü, phaser, tremolo, dokunmatik wah ve tape delay gibi tamamlayıcı klasik efektlerle birlikte gelir. Muhteşem akustik grand piyano, Roland'ın sahne piyanolarına adanmış profesyonel 88 nota stereo çoklu örnekleme özelliğine sahiptir. VR-09-B'nin kolay erişimli compressor efekti piyano sesleriyle mükemmel bir şekilde çalışır ve büyük topluluklarla veya güçlü soundlu gruplar ile çalarken çalımlarınızın her zaman duyulmasını sağlar.

 


Vintage'dan Modern'lere Kadar Supernatural Synth Sesleri


VR-09-B; JUNO yaylıları ve Jüpiter pad’leri gibi Roland analog klasiklerinden dokulu, modern çağın dijital tonlarına ve ötesine kadar hazır tonlu synth'lerle doludur. Roland'ın ünlü D-50'sinden seçebileceğiniz çok sayıda analog tarzdaki lead ve bas tonları ile organik 80'li yıllara ait synth sesleri vardır. 200'ün üzerinde ses, çok çeşitli stil veya tür içerir. Hızlı erişim için Lead, Bass, Pad, Strings ve daha pek çok özellik gibi tek dokunmalı kategorilere ayrılmıştır.

 


Sahneye Hazır Zarif ve Dayanıklı Tasarım


VR-09-B, şehrinizde gezinirken ve tur yollarında yıllarca dolaşmaya kadar rhatça taşıyabileceğiniz aerodinamik bir görünüm ve sağlam tasarım sunar. Kontrol panelinin mat görünümü, parmak izlerini temiz ve düzenli bir görünüm için gizler ve sahne aydınlatmasındaki görünürlük oranını düşürebilecek sert yansımaları ortadan kaldırır.

 


Roland'ın Axial Ses Kütüphanesi Sitesinden Ücretsiz Dosyalarla Ses Koleksiyonunuzu Genişletin


Roland'ın ® Axial sitesi, Roland klavyelere yeni sesler indirmek için kullanılan resmi bir ses kütüphanesi evidir. En iyi programcılar tarafından özel olarak tasarlanan The Cover Band Collection VR-09-B’ye, popüler şarkılardan esinlenen onlarca ses yamasına sahip ve her konser için hazır sesler üretmektedir. VR-09-B ve diğer Roland aletleri için her zaman yeni sesler eklediğimizden Axial'i sık sık kontrol ettiğinizden emin olun.

 


Organ ve Synth'ler için Özel Adanmış Ipad Editor


IPad için ücretsiz VR-09 Editor uygulamasıyla tabletinizin tam renkli dokunmatik ekran arabirimiyle VR-09-B'nin org ve synth ses motorlarının güçlü ve sezgisel olarak kontrol edilmesini sağlar. Organ seslerini hızlıca düzenleyin, click sesi ve dönme hızı gibi rotary seslerinin özelliklerini ayaralayın. Özel tonlar ve katmanlar oluşturmak için synth seslerine kolayca erişin. Evinizde ince ayarlar yaptıktan sonra iPad'inizi konserinize götürebilir ve sahnede gerçek zamanlı kontrol için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Kablolu iletişime alternatif olarak Roland Wireless Connect ile kurulması kolay olan VR-09-B ve iPad arasındaki kablolusuz bağlantı yapabilir, belirli iPad modeliniz için uygun adaptörü kullanarak standart bir USB kablosuyla da bağlantı kurabilirsiniz.

 

GENEL ÖZELLİKLER

KLAVYE 
Klavye61 Tuş (Tuş hassasiyetli)
Klavye ModlarıWhole
Dual (ses seviyelerinin dengeleri ayarlanabilir)
Split (ayırma noktası, ses seviyelerinin dengeleri ayarlanabilir)
2-manual/3-manual mod (harici satılan MIDI klavyeler kullanıldığında)
SES İŞLEMCİSİ BÖLÜMÜ 
Ses İşlemcisiVirtual Tone Wheel Organ
SuperNATURAL Synth
PCM Synth
*GM2 uyumlu sesler dahildir.
Maksimum Polifoni128 ses
BölümlerOrgan (3 bölümlü)
Piano (2 bölümlü)
Synthesizer (2 bölümlü)
Drum (1 bölüm)
GM2 (16 bölümlü)
Sesler245 ses
Kaydetme100 (4 x 25 banka)
Efektler (7 sistemde daima açık / genel kontrol)Overdrive
Tone
Compressor
Çoklu Efektler: 20 tipte
Delay: 6 tipte
Reverb: 6 tipte
Rotary: 3 tipte
SMF/SES DOSYASI ÇALMA BÖLÜMÜ 
Çalınabilen Dosya FormatlarıSMF Dosyası: Format 0, 1
Ses Dosyası: WAV, AIFF, MP3
Kayıt FormatıSMF Dosyası: Format 0
Ses Dosyası: WAV (44.1 kHz, 16-bit linear, stereo)
LOOPER BÖLÜMÜ 
Kayıt Zamanı20 saniye (stereo)
Kayıt/Yüklenebilen Dosya Formatı Ses Dosyası: WAV (44.1 kHz, 16-bit linear, stereo)
DİĞERLERİ 
Ritim Pattern52
KontrollerVirtual Tone Wheel organ: Harmonic bar x 10
Synthesizer kontrolleri: Slider x 5
D-BEAM kontrolü
Pitch bend/Modulation kolu
Efekt düğmeleri x 6 (genel kontrol)
EkranGrafik LCD 128 x 64 noktalı
Harici HafızaUSB Hafıza Belleği
BağlantılarOutput (L/MONO, R) jak: 1/4-inç phone tipi
PHONES jak: Stereo 1/4-inç phone tipi
EXT INPUT jak: Stereo minyatür phone tipi
DAMPER jak: TRS 1/4-inç phone tipi
EXPRESSION PEDAL jak: TRS 1/4-inç phone tipi
MIDI (IN, OUT) bağlantıları
PK IN connector: 8-pin DIN tipi
USB COMPUTER port: USB Tip B (USB MIDI destekler)
USB MEMORY port: USB Tip A
DC IN jak
Güç ÜnitesiAC adaptör
Şarj edilebilir Ni-MH piller (AA, HR6) x 8
Akım Gücü600 mA
Sürekli kullanımda beklenen pil ömrü:Şarj edilebilir Ni-MH pil: Yaklaşık. 5 saat (USB flaş sürücüsü bağlıysa yaklaşık 3 saat)
* Karbon çinko piller ve alkalin piller kullanılamaz. 
Aksesuarlar 
Kullanım Kılavuzu 
Üniteyi Güvenli Kullanım Broşürü 
AC adaptör 
Güç Kablosu 
USB bellek koruyucusu 
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Klavye standı (*1): KS-18Z, KS-12
Damper pedal: DP serisi
Expression pedal: EV serisi
Pedalboard: PK-9
USB Flash Memory (*2)
*1 KS-18Z kullanırken ünitenin yüksekliğinin bir metre veya daha az olduğundan emin olun.
*2 Roland tarafından satılan bir USB flash sürücü veya piyasada bulunan USB flash sürücü kullanın. Bununla birlikte, piyasada bulunan tüm USB flaş sürücülerinin bu ünite ile çalışacağını garanti edemiyoruz.
ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK 
Genişlik1,008 mm
39-11/16 inç
Derinlik300 mm
11-13/16 inç
Yükseklik106 mm
4-3/16 inç
Ağırlık (AC adaptör hariçtir)5.5 kg
12 lbs 3 oz

 
 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...